Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Rozsierdzony Rafał Szatan domaga się REKOMPENSATY od premiera: "Za wszystkie straty związane z waszymi decyzjami!"

511
Podziel się:

Mąż Barbary Kurdej-Szatan odniósł się do postanowienia rządu o ponownym zamknięciu kin i teatrów.

Rozsierdzony Rafał Szatan domaga się REKOMPENSATY od premiera: "Za wszystkie straty związane z waszymi decyzjami!"
Rafał Szatan narzeka na nowe obostrzenia i domaga się rządowej rekompensaty (ONS)
bELlQswR

W środę premier Mateusz Morawiecki w towarzystwie ministra zdrowia Adama Niedzielskiego po raz kolejny spotkał się z dziennikarzami. Podczas konferencji prasowej premier ogłosił szereg nowych obostrzeń, mających ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa.

Decyzją rządu ponownie zostały zamknięte galerie handlowe - z wyjątkiem zlokalizowanych na ich terenie sklepów spożywczych i aptek. Mateusz Morawiecki rozszerzył nauczanie zdalne również na klasy 1-3 i przedłużył lekcje on-line przynajmniej do końca listopada. Premier zadecydował również o zamknięciu placówek kulturalnych, w tym kin i teatrów, zaapelował też o pozostanie w domach, pracę zdalną oraz "protestowanie w internecie".

Morawiecki nie ukrywał, że jeżeli liczba zachorowań wciąż będzie wzrastać rząd może zastosować nadzwyczajne środki zapobiegawcze w postaci narodowej kwarantanny, którą zapowiedział jako "bardzo dotkliwą".

bELlQswT

Konferencja premiera już zdążyła odbić się szerokim echem w mediach. Nowe obostrzenia za pośrednictwem Instagrama postanowił skomentować także mąż Barbary Kurdej-Szatan, Rafał - któremu wyjątkowo nie spodobał się pomysł zamknięcia kin i teatrów.

bELlQswZ

No i .... **** - rozpoczął tajemniczo. Pograliśmy sobie spektakle i koncerty. Panie premierze, skoro rząd jest w stanie zrekompensować straty za kwiaty, to domagam się rekompensaty za niegrane spektakle i koncerty!! Za wszystkie bilety, wszystkie straty związane z waszymi decyzjami!! - grzmiał na Insta Story Szatan.

He... a kościoły nadal otwarte - narzekał mąż celebrytki.

To nie pierwszy raz kiedy przedstawiciel polskiego show biznesu uskarża się na nowe obostrzenia - decyzje rządu w kwestii kultury w przeszłości krytykowała już m.in. Anna Karwan. Warto dodać, że jeszcze niedawno Kurdej-Szatan i jej mąż publicznie zachęcali rodaków do wybierania się na filmowe seanse.

Zobaczcie wpis Rafała Szatana. Podzielacie jego oburzenie?

bELlQsxa
bELlQsxb
bELlQsxu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(511)
Bbbb37
12 miesięcy temu
Trzeba było sobie coś pieniążków odkładać stopniowo A nie teraz biadolic
Gość
12 miesięcy temu
Całkowity brak pokory, ludzie stracili pracę za najniższą krajową a ten biadoli, że mu teatrzyk zamknęli. Kto Ci chłopie pójdzie na spektakl jak pieniędzy ludzie nie mają
Alexa
12 miesięcy temu
Chodźcie sobie dalej po protestach i zwalajcie winę jedni na drugich kto jest winien, pracuje w służbie zdrowia i mamy tego dość serdecznie jak ludzie są nie odpowiedzialni a potem służba zdrowia niech ratuje.. Ludzie tracą pracę, mają kredyty, będą kolejne zamknięcia.. Ale co tam, lepiej niech tysiące wyjdą na ulicę bez maseczek, protestują a potem wszyscy mają pretensje jedno na drugich... Szkoda gadać...
bELlQsxv
Marta
12 miesięcy temu
Chłopie wes się kuźwa ogarnij, 400 osób dziś zmarło na covida a ty masz pretensję, że teatr zamknięty. Dziękuj Bogu , że ty i twoja rodzina jest zdrowa. I dla pana wiadomości przekazuje , że w kościołach są pojedyncze osoby, ale hejt na kościół musi być. Jakoś nie przeszkadzało "artystom" nawoływać na sped strajkowy tysiące osób!!!!!!!! Imy teraz to co mamy! A czepia się pan kościoła, rządu i nawet osób które sprzedawały chryzantemy , bo one dostały a pan nie. Panie zejc pan na zimę , ile ci sprzedawcy zarobili a ile pan za małżonka przez cały rok i lata wcześniej!! Powiem wam , że teraz w dobie covida widać ,jak ci celebryci da oderwani od rzeczywistości , jakie maja mniemanie o sobie i jak im się przez te tłuste dla nich lata w dvpie poprzewracalo!!!!!!!!!!!!!
Amelia
12 miesięcy temu
Ludzie mamy po 27 tys zakażeń! Sama chóralna 3 tyg i do tej pory jestem niesamowicie słaba. Zaraz dojdzie do takiej sytuacji, że nie będzie miał kto przyjąć pacjenta z zawałem czy wylewem bo nie będzie już rąk do pracy. Niech mu odda te pieniądze ale jak on albo ktoś z jego bliskich będzie chory to będzie leczyć się na własna rękę za te pieniądze. Mam już dosyć tych naburmuszonych i rozpieszczonych celebrytów. Rafał ciesz się ze jesteś zdrowy i siedź cicho.
Najnowsze komentarze (511)
Tap
12 miesięcy temu
Gdzie kasa z reklam pewnie się rozeszła brak mi słów życie chwila żadnych oszczędności i kredyt na kredyt
Oburzenie
12 miesięcy temu
Biedni oj biedni ludzie żyją od wypłaty do wypłaty ledwo na jedzenie starczy a gdzie rachunki i też mają kwarantanny jak jest jakiś przypadek covid i co mają powiedzieć? A ten nowe gniazdko kupuje urządza i jeszcze narzeka! Wstyd wstyd powinnaś jeszcze coś na biednych rzucić!!!!
Aga
12 miesięcy temu
Żyją ponad stan i jeszcze mają mało by się wstydzili
Dziabel
12 miesięcy temu
Moze pora zmienic zawod. Dla pielegniarek pracy nie brakuje.
Koko
12 miesięcy temu
Niech sie celebryci uspokojà,są waż iejsze rzeczy od teatru w trudnym czasie pandemii,mozna bylo odłozyć na czarną godzine nie prawdaż?
Jamix
12 miesięcy temu
Się kupuje apartamenty za miliony to teraz ciężko jest... Biedactwa
Gabi
12 miesięcy temu
Chłopie, sprzedaj apartament w Warszawie i kasy powinno wystarczyć na kilka lat. Zacznij żyć ze swoją Lalą skromniej, to kasy Wam wystarczy. Ludzie potrafią coś odłożyć na czarną godzinę z groszy, które zarabiają. Jak jesteś celebrytą, to nie maz się jak baba.
Wrrrr...
12 miesięcy temu
Trzeba było odkładać jak się miało więcej kasy ,a nie kupować drogi wózek i szpanować,a teraz narzekać i żebrać o kasę...jaki biedaczek....wstyyyyd!!!!
bELlQsxn
Anezob
12 miesięcy temu
Ludzie dlaczego się czepiacie, wszystkich to dotknęło, jakby tylko oni kupowali drogie wózki albo na wczasy za granicę jeździli. Tak kwiaty może każdy chodowac ale aktorem i piosenkarzem nie każdy. Uszanujcie wszystkie zawody. 🤔🤔🍀
Anka
12 miesięcy temu
Żenada!!!!!
Smutne to...
12 miesięcy temu
Wirusa wypuścił PiS, PO, PSL czy co? Sytuacja na całym świecie jest taka jak widać i trzeba sobie radzić. Straty poniesiemy niestety wszyscy.
Inka
12 miesięcy temu
Żenada !!! Panie Rafale ! Jest pan młodym ,silnym człowiekiem do pracy fizycznej w sam raz !! I po co narzekać wstyd !!!!
Magdalena
12 miesięcy temu
He a co niech on nie przesadza jeszcze za mało kasy mają?! Przecież stać ich było na willę za 2,5 miliona. I mają znacznie więcej niż inni normalni ludzie. Aby chodzić na protesty i popierać jakieś bardzo bardzo bardzo wulgarne i obraźliwe oblicza ludzi którzy są za morderstwem nienarodzonych i grożą innym np wychodzą do nich z nożem. W ogóle nie szanują też służby zdrowia która jest już na granicy wytrzymałości. Może jak zachorują to zrozumieją jak Majdanowie.
Kaja39
12 miesięcy temu
Panie Rafale. Został Pan tylko mężem swojej żony, a co z pańskimi osiągnięciami ;)
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bELlQsyg
bELlQsyh
bELlQsyi
bELlQsyj
bELlQsyk
bELlQsxP