Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Sandra Kubicka została twarzą... obozu modelingowo-influencerskiego! "Będzie uczyć, jak zostać modelką"

68
Podziel się:

Za 3600 złotych 25-latka w ciągu kilku dni, wykorzystując swoje doświadczenie w branży, przekaże niezbędną wiedzę młodszym koleżankom. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu?

Sandra Kubicka została twarzą... obozu modelingowo-influencerskiego! "Będzie uczyć, jak zostać modelką"
Sandra Kubicka będzie uczyć, jak zostać gwiazdą (East News)
bFeagtvV

Ostatnio o Sandrze Kubickiej znów jest głośno. Jednak nie za sprawą jej osiągnięć w modelingu, a medialnej kłótni z byłym narzeczonym. Choć początkowo 25-latka zapewniała, że rozstała się z Kaio Goncalvesem w przyjaznych okolicznościach, nie przeszkodziło jej to w tym, by publicznie obsmarować jego nową partnerkę.

Po tym, jak celebrytka nazwała kobietę swoją marną imitacją, głos w sprawie postanowił zabrać sam Kaio, zdradzając przy okazji kilka smaczków z ich z pozoru perfekcyjnego życia. Okazało się między innymi, że mężczyzna próbował rozstać się z Sandrą już w grudniu, jednak ona przy każdej takiej próbie groziła, że się zabije.

bFeagtvX
Zobacz także: Spędziliśmy dzień z Sandrą Kubicką. Tylko nam pokazała swoje mieszkanie!

Kubicka stara się zamieszanie w życiu prywatnym wykorzystać do promocji projektów zawodowych. Modelka, która kilka tygodni temu wróciła do ojczyzny z Miami, obecnie nie tylko zajmuje się zachęcaniem do kupna swoich autorskich perfum, ale i zaangażowała się również w inne mające jej zapewnić duże zyski przedsięwzięcie.

Pomysłowa Sandra postanowiła wykorzystać swoje doświadczenie w branży i zająć się... szkoleniem młodszego pokolenia w tym, jak zostać gwiazdą z prawdziwego zdarzenia. Pochodząca z Łodzi celebrytka wraz z kilkoma innymi modelkami została twarzą obozu modelingowo-influencerskiego, na którym będzie uczyć tajników swojego zawodu.

bFeagtwd

W programie 5-dniowego kursu znajdują się między innymi warsztaty z pozowania i chodzenia po wybiegu oraz zajęcia z tworzenia własnej marki w mediach społecznościowych czy pracy przed kamerą.

Dodatkowo organizatorzy zapewniają kursantkom możliwość "poznania swoich idolek", "poczucia się jak gwiazda" czy "wzmocnienia swojej pewności siebie". A wszystko za "jedyne" 3600 złotych.

Myślicie, że Sandra sprawdzi się w roli "nauczycielki"?

bFeagtwe
bFeagtwy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(68)
Pozdrawiam
rok temu
Matko kochana... Co za czasy, żeby młode dziewczyny jeździły na takie obozy uczyć się od kogoś takiego i do tego wszystkiego za takie pieniądze...
Jhggg
rok temu
Hahaha najpier sama musialaby byc modelka! :D
Olaboga
rok temu
'drogie dziewczyny, dziss beda zajecia o tym, jak najlepiej prac brudy w internecie, wyciagnijcie swoje smartfony!'
bFeagtwz
Hahaha
rok temu
Chyba "warsztaty z robienia kariery na kłamstwie " "Jak udawać modelkę VS" i "jak mieć nowego narzeczonego raz do roku "+ bonus "jak opowiadać o rozstaniach do wywiadów niszowych portali "
Aaaa
rok temu
Jak osoba z taką opinią może cokolwiek reklamować swoją twarzą. Nikt wrażliwy na los zwierząt tymi produktami ani usługami się nie zainteresuje.
Najnowsze komentarze (68)
imm
rok temu
Jak dla mnie to jest taka banalna uroda, klasycznej Niusi
szkoda słów
rok temu
NASTĘPNA ,, gwiazda" !!! ŚMIECHU WARTE !!!
szkoda słów
rok temu
NASTĘPNA ,, gwiazda" !!! ŚMIECHU WARTE !!!
gość 2
rok temu
To ją ktoś powinien najpierw nauczyć, że głowa nie służy tylko do dekoracji ale czasem też trzeba myśleć.
Pamela
rok temu
A może poprowadzi kursy na temat: jak zostać wieczną narzeczoną bez nadziei na ślub? Albo jak budować wizerunek modelki na kłamstwie?
Bjbbj
rok temu
A to ona jest modelka🤣🤣🤣
Ania
rok temu
Taki kurs to może Pani Anja Rubik albo Małgorzata Bela prowadzić, a nie ta Pani znana z przychodzenia na imprezy bez zaproszenia i wbijania się na siłę, sama powinna się na kurs zapisać bo cała ta jej kariera to taka patykiem pisana
gość
rok temu
Kto to jest ta kobieta?
bFeagtwr
o nie....
rok temu
Żeby szukać bogatego sponsora to teraz na kursy trzeba chodzić??? Modelka z bonprixu.....
\O/
rok temu
SHADY PERSON
Gość
rok temu
Co zarobi to jej.
Poeta
rok temu
Następna co kłamie i oszukuje, i się na pudlu lansuje!
Iga
rok temu
Nigdy bym jej nie dała 25 lat. 35 raczej
Agent
rok temu
Jej nowy chłopak Wiktorrrrrr Waliiigora powinien iść na taki kurs dla modelek , jak był młodszy poszedł do agencji modelingowej gdzie wszyscy go wyśmiali , może Sandra spełni jego marzenie i w końcu Wikus zostanie modleka albo przynajmniej celebryta. W Krakowie dużo ćpał i chlał wiec ma zadatki na patoinfluencera
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bFeagtxk
bFeagtxl
bFeagtxm
bFeagtxn
bFeagtxo
bFeagtwT