Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Sarsa zdradza IMIĘ I PŁEĆ DZIECKA oraz otwiera się na temat macierzyństwa: "Nie byłam przygotowana do bycia mamą"

61
Podziel się:

Na początku maja Sarsa ogłosiła, że wraz z Pawłem Smakulskim zostali rodzicami. Teraz piosenkarka po raz pierwszy opowiedziała, jak sobie radzi w nowej roli i przy okazji zdradziła imię i płeć pociechy.

Sarsa zdradza IMIĘ I PŁEĆ DZIECKA oraz otwiera się na temat macierzyństwa: "Nie byłam przygotowana do bycia mamą"
Sarsa opowiada o roli mamy oraz ujawnia imię i płeć dziecka (AKPA)

Sarsa od lat należy do grona tych gwiazd estrady, które trzymają szczegóły życia prywatnego z dala od mediów. Choć Marta Markiewicz, bo tak naprawdę nazywa się piosenkarka, karierę rozpoczynała od udziału w programie telewizyjnym, to wyraźnie stara się dystansować od kolorowych magazynów i ckliwych wywiadów.

Portale plotkarskie zwróciły baczniejszą uwagę na jej życie osobiste z początkiem maja, gdy Sarsa ogłosiła, że po raz pierwszy została mamą. Piosenkarka i jej partner Paweł Smakulski utrzymywali tę radosną nowinę w tajemnicy aż do samego końca, informując fanów dopiero po rozwiązaniu. Jednocześnie nie zdecydowali się ujawnić imienia ani płci dziecka.

Artystka konsekwentnie milczała na ten temat aż do teraz, gdy udzieliła wywiadu sekcji Kultury Onetu na temat nadchodzących projektów. Nie obyło się jednak bez pytań o macierzyństwo oraz o to, jak Sarsa spełnia się w nowej roli. Jak sama twierdzi, obowiązkami rodzicielskimi dzieli się z partnerem pół na pół, a jego wsparcie było kluczowe w obliczu przyjścia pociechy na świat.

Uwielbiam [być mamą - przyp.red.]! Co prawda nie byłam do tego przygotowana, ale mój partner okazał się wielkim wsparciem. Paweł jest cudownym rodzicem - komplementowała ukochanego, po czym dodała: Doskonale rozumie, że moja praca zmusza mnie czasami do dłuższych wyjazdów. Wtedy nie muszę się martwić, czy Leonard będzie bezpieczny. Uwielbiam obserwować ich codzienność.

Zobacz także: Sarsa - występ na konferencji WP

Tym samym piosenkarka publicznie potwierdziła, jakie imię nosi jej pociecha. Rola mamy to jednak niejedyna nowość w jej życiu, bo, jak sama twierdzi, postanowiła też przeżyć "wewnętrzne przebudzenie".

Kiedyś sobie nie pozwalałam na czas wolny. Wydawało mi się, że ciągle muszę pracować. W końcu zrozumiałam, że odpoczynek, jest tak samo ważny, jak obowiązki. Ciągle też pracuje nad tym, żeby przestać być "control freakiem". (...) Tak jak wspominałam - jestem w procesie pracy nad sobą, w procesie, który można nazwać "wewnętrznym przebudzeniem" - wyznała.

Pod koniec rozmowy Sarsa zdradziła też, co będzie się działo, gdy wyjdzie z roli "gwiazdy" i wróci do domu, do partnera i syna. Ten wątek również stał się dla piosenkarki okazją do przemycenia kilku szczegółów z życia, co nie dzieje się zbyt często.

Wrócę do domu, zapytam Pawła, czy mój syn już pił mleko. Niedługo będę się pakować, ponieważ jedziemy do mojej mamy na kolację. Pewnie gdzieś po drodze wkradnie się jeszcze spacer z całą rodziną, a później będę się szykować do koncertów - doprecyzowuje swoje plany.

Cieszycie się, że Sarsa daje się poznać także od innej, bardziej "ludzkiej" strony?

Posłuchaj najnowszego odcinka Pudelek Podcast!

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(61)
GośkaR
8 miesięcy temu
Brawo! Jedna z niewielu, która żyje normalnym życiem, a nie TrumanShaw.
Lidka
8 miesięcy temu
A kto jest przygotowany? Trzeba się nauczyć być mamą. To przychodzi naturalnie, biologia
Maggie
8 miesięcy temu
Niesamowite! Czyli niedosc że da się przeżyć ciążę prywatnie, to jeszcze w tajemnicy utrzymać macierzyństwo przez blisko 5 miesięcy? Bez sponsorowanych zdjęć z wózkami, butelkami, laktatorami? Ogromny szacun!
gość
8 miesięcy temu
dużo zdrowia dla całej rodziny :)
Martwię się
8 miesięcy temu
Pudelku chory jesteś czy co? Zapomniałeś napisać ile Sarsa ma lat. Wszystko w porządku?
Najnowsze komentarze (61)
Akan
8 miesięcy temu
Alto to master a co pokazuje Kowalewski du. PCI
Basia
8 miesięcy temu
Uwielbiam jej piosenkę ,,Motyle i ćmy".
Jak
8 miesięcy temu
Wydumane imię🤣
gosc
8 miesięcy temu
co to sa za ludzie?😂😂😂🙈🙈🙈
Rena
8 miesięcy temu
"Wrócę do domu, zapytam Pawła, czy mój syn już pił mleko." To w końcu jest ich syn, czy tylko jej syn?
Król Bulba
8 miesięcy temu
Leonard Smakulski...nieco dziwnie
Jacek
8 miesięcy temu
Sarsa bez rogów to nie Sarsa.
Gość
8 miesięcy temu
Powiedziała że uwielbia być mamą chociaż nie była na to przygotowana, Pudel wyciągnął z kontekstu i zrobił tytuł "Nie byłam przygotowana do bycia mamą" co ma zupełnie inny wydźwięk. Wszystko to by nakręcać dramę i prowokować w komentarzach do przepychanek zwolenników bezdzietności i matek, gdzie każda strona próbuje sprzedać swoją wersję życia jako tą lepszą. Te walki są zupełnie bez sensu bo nie ma lepszej czy gorszej wersji życia w zależności czy ktoś wybierze dzietnosć czy bezdzietność, jest tylko ta odpowiednia dla każdego z osobna, w zależności od pragnień i potrzeb.
Lilka
8 miesięcy temu
Imię po Cohenie zapewne.
AAA
8 miesięcy temu
DZIECINO NIKT NIE JEST PRZYGOTOWANY DO ROLI OJCA CZY MATKI DOPÓKI NIM NIE ZOSTANIE
Faustyna
8 miesięcy temu
Haha, to KONKUBENT!!! A nie partner... A syn to bekart. To sa odpowiednie slowa. Malzenstwo jest najwazniejsze. K... Zawsze zostanie ku... M. I nie nazywajcie tego partnerstwem.
mika
8 miesięcy temu
32 lata i nie była przygotowana do bycia mamą? To ile jeszcze lat potrzebuje, żeby być przygotowaną?
ABC
8 miesięcy temu
Co to się teraz dzieje? 30-latka nie wie skąd się biorą dzieci.
XYZ
8 miesięcy temu
MOGŁA CZEKAĆ W TEJ NIEWIEDZY DO 60 I WYNAJĄĆ SUROGATKĘ W TEJ DIJMUJĄCEJ DEPRESJI .POZDRAWIAM SWOJEGO BYŁEGO PSYCHIATRĘ .
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie