Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dymek
|

Selena Gomez i Hailey Bieber SPOTKAŁY SIĘ w tej samej restauracji!

99
Podziel się

Fani Gomez natychmiast zaatakowali wspólną znajomą obu celebrytek, z którą żona Biebera "przypadkowo" pojawiła się w modnej knajpce. Przerażona skalą hejtu Selena zabrała głos.

Selena Gomez i Hailey Bieber SPOTKAŁY SIĘ w tej samej restauracji!
(eastnews, eastnews)
bCYcERvV

Choć burzliwy związek Seleny Gomez i Justina Biebera skończył się kilka lat temu, to emocje wokół tej dwójki nadal nie maleją. Justin cieszy się małżeństwem u boku Hailey Bladwin (już Bieber), ale Selena chyba nadal nie radzi sobie z utratą ukochanego lub po prostu sprytnie wykorzystuje ten wątek swojego życia prywatnego w celach promocji najnowszej płyty. W utworze "Lose you to love me" 27-latka żaliła się fanom, że zmuszona była znienawidzić byłego partnera, aby móc pokochać samą siebie. Z kolei w innym kawałku pojawiło się mnóstwo odniesień do jej miłosnego zawodu, a słowa "jak mogłam pomylić to g.wno z miłością?" już zostały zinterpretowane jako odniesienie do Justina.

bCYcERvX

Mogłoby się wydawać, że z racji na trudną przeszłość Selena unika obecnej ukochanej swojego byłego jak ognia. Niestety, ubiegłego wieczoru coś ewidentnie poszło nie tak, ponieważ obie panie spotkały się w popularnej wśród celebrytów restauracji Craig's w Hollywood. Selena świętowała tam premierę najnowszego singla "Rare", natomiast Hailey Bieber wybrała się tam wraz ze swoją przyjaciółką Madison Beer, co istotne, niegdyś też bliską koleżanką Seleny. Panie nie miały nawet zamiaru ukrywać spotkania przed światem, gdyż zapewniły fanom obszerną relację na InstaStories. Nietrudno więc było wywnioskować, że przebywają w tym samym miejscu, co natychmiast rozgrzało internautów do granic czerwoności.

Największa dawka krytyki spadła na Madison, którą fani Seleny zaatakowali na instagramowym profilu. W komentarzach do teraz królują "wymiotujące" emotikony i... węże. Madison postanowiła jednak wytłumaczyć się z "przypadkowego" spotkania, do którego, jak zarzucali jej internauci, miało dojść przy jej udziale.

"Byłam na lunchu z moją przyjaciółką, którą znam od 10 lat i to wszystko. To jest przestępstwo? Kocham Selenę i zawsze będę. To, co się teraz dzieje, jest podłe i zupełnie niepotrzebne. Nic takiego się nie wydarzyło. To był tylko zbieg okoliczności, atakujecie mnie bez powodu..." - napisała w odpowiedzi na atak fanów Gomez.

bCYcERwd

W końcu głos postanowiła zabrać sama zainteresowana, czyli Selena.

"Czytanie tego wszystkiego jest obrzydliwe. To nie było zamierzone. Jestem zawiedziona, że ludzie mogą się do kogoś w ten sposób odnosić. Znam Madison odkąd była dzieckiem i oglądałam, jak stawała się kobietą, jaką dziś jest. Tutaj nie ma żadnego problemu" - napisała pod instagramowym wpisem Madison, gdzie wylała się największa fala krytyki.

Cóż, teraz czekamy już tylko, aż głos w tej sprawie zabierze Justin Bieber.

bCYcERwe
bCYcERwy
KOMENTARZE
(99)
nick
8 miesięcy temu
Teraz cokolwiek Selena zaśpiewa wszyscy będą odnosić to do Bibera, którego ona dawno ma już w tyle. Płytę nagrała 3 lata temu, a teraz ją promuje
doktor
8 miesięcy temu
Łażą po tych knajpach a Justin ma depresję i siedzi w dresie w domu
marketing
8 miesięcy temu
Selena po prostu sprytnie wykorzystuje ten wątek swojego życia prywatnego w celach promocji najnowszej płyty
bCYcERwz
Iga
8 miesięcy temu
Nawet u nas w Polsce też są modne kluby restauracje które lubią celebryci to co dopiero w Ameryce . Nie wiem skąd zdziwienie że jedno na drugie się natknie
Bazz
8 miesięcy temu
Biber udaje że nie bierze i jest szczęśliwy, Gomez udaje, że ma w du pie Justina a Hailey nie musi nic udawać bo dla niej liczy się tylko lans i by ludzie o niej jak najwięcej pisali.
Najnowsze komentarze (99)
Iwona
8 miesięcy temu
Sorki ale Selena jest strasznie nudna .... i ta platoniczna milosc...
Anka
8 miesięcy temu
Problemy Zachodniego świata. Z du..y wzięte!
Snake
8 miesięcy temu
Związek Bibera i Gomez nigdy nie był prawdziwy. To była ustawka mająca podbić im popularność. Może przez te lata przywiązali się do siebie ale miłości tam nie było.
Szop
8 miesięcy temu
Czas pokaże jak się im życie ułoży, które naprawdę będzie szczęśliwe. Na razie każde próbuję udowodnić, że wyszło lepiej na tym rozstaniu.
Lipa
8 miesięcy temu
Co wy chcecie, Biber jest w szczytowej formie, wygląda na szczęśliwego i widać, że w końcu uporał się z depresją I narkotykami. Kto tego nie widzi chyba ślepy jest.
Ddr
8 miesięcy temu
Dolaczy
njus
8 miesięcy temu
Ponoć Mucha i Wojewódzki znów razem?
Fiona
8 miesięcy temu
To było dawno i nie prawda. Teraz maja swoje życie i każdy żyje po swojemu.
bCYcERwr
Lola
8 miesięcy temu
Zapomnieliście dodać ze cały ten hejt na Madison był spowodowany tym, że selena od razu unfollowala Madison na ig, gdy zobaczyła ją z Hailey
Ura
8 miesięcy temu
Biber ostatnio na instagramie udowodnił jakim jest żenującym i zdesperowanym typem. Kazał fanom pokazywać czy kupili jego muzykę, kto tak robi. Gość nie kuma, że przyszli inni i zajęli jego miejsce. Teraz albo rap albo k-pop się sprzedaje.
Bazz
8 miesięcy temu
Biber udaje że nie bierze i jest szczęśliwy, Gomez udaje, że ma w du pie Justina a Hailey nie musi nic udawać bo dla niej liczy się tylko lans i by ludzie o niej jak najwięcej pisali.
Miss
8 miesięcy temu
Hailey od lat właziła w tyłek bogatszym i popularniejszym od siebie. Biber wykorzystywał to, że miał w niej koło zapasowe, bawił się i korzystał z życia a później łaskawie dawał jej znowu szansę Po tylu upokorzeniach zasłużyła by z nim być.
Lee
8 miesięcy temu
Ciekawe dlaczego żonka Bibera tak nie lubi spędzać z nim czasu. Ciągle widać, że albo wychodzi sama albo z przyjaciółmi a Justina nigdy prawie tam nie ma.
Nic
8 miesięcy temu
Gomez to a Biber tamto. Było minęło, związek to przeszłość a tutaj dalej o tym samym. Kto jest szczęśliwy, kto lepiej na tym wyszedł i tak w kółku.
...
Następna strona
bCYcERwT