Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Selena Gomez podczas rozmowy z Miley Cyrus otwiera się na temat zaburzeń psychicznych: "Cierpię na chorobę afektywną dwubiegunową"

118
Podziel się

"Jestem z Teksasu, gdzie nie mówi się o swoim zdrowiu psychicznym. Musisz sprawiać wrażenie wyluzowanego" - przyznaje zmagająca się z chorobą gwiazda.

Selena Gomez podczas rozmowy z Miley Cyrus otwiera się na temat zaburzeń psychicznych: "Cierpię na chorobę afektywną dwubiegunową"
Selena Gomez i Miley Cyrus (East News, East News)
bDzoPMjV

Miley Cyrus podczas kwarantanny spowodowanej pandemią koronawirusa zaczęła prowadzić swój talk show "BRIGHT MINDED: Live With Miley". Gwiazda prowadzi instagramowe relacje na żywo wraz ze sławnymi koleżankami, starając się uprzyjemnić fanom czas w tym trudnym okresie. Wokalistka nie stroni od poruszania trudnych tematów. Ostatnim gościem owej relacji Cyrus była Selena Gomez, która wyznała, że zmaga się z chorobą afektywną-dwubiegunową.

bDzoPMjX

Zaburzenie psychiczne, na które cierpi wokalistka, objawia się huśtawką nastrojów, podczas której następuje okres maniakalny (euforyczny) oraz okres depresyjny. Gomez przyznała, że dopiero niedawno uświadomiła sobie, że jest chora.

Ostatnio trafiłam do jednego z najlepszych szpitali na świecie, a już na pewno w Stanach Zjednoczonych, McClean Hospital. Rozmawiałam o różnych rzeczach, których doświadczyłam na przestrzeni ostatnich lat i uświadomiłam sobie, że mam chorobę dwubiegunową. Teraz, kiedy mam większą wiedzę, to naprawdę mi pomaga. Nie przeraża mnie to tak, od kiedy wiem, co mi dolega, ale myślę, że ludzie boją się tego. Jestem z Teksasu, gdzie nie mówi się o swoim zdrowiu psychicznym. Musisz sprawiać wrażenie wyluzowanego - wyznała gwiazda.

bDzoPMkd
bDzoPMky
KOMENTARZE
(118)
Mika
10 miesięcy temu
Cieszę się kiedy znani ludzie się do tego przyznają. Może w końcu nastąpi dzień, kiedy mówiąc, że biorę leki, ludzie przestaną na mnie patrzeć z kiepsko ukrywaną pogardą. Tymczasem pozdrawiam wszystkich, którzy zostali sami w domu, jeszcze będzie dobrze <3
koala
10 miesięcy temu
Stany Zjednoczone mają bardzo dużo osób chorych psychicznie. Presja na bycie najlepszym, od niemowlęcia konkursy na najładniejszą, najlepiej śpiewającą, najlepiej literującą wyrazy, najszybciej odbijającą chłopaka, publiczny konkurs tabliczki mnożenia itp. Od dziecka jest wyścig szczurów, wyścig po złote gacie. Na mecie stoi psychoterapeuta, który wypisze receptę. W Stanach zaburzenia, choroby psychiczne leczy się chemią. Mam amerykański poradnik psychologiczny o nastolatkach. Opisany pokrótce rozwój psychofizyczny nastolatka, po czym obszerne opisy zaburzeń i na koniec leczenie - lista substancji psychoaktywnych których używa się do 'leczenia'. Nic tu się dobrze nie kończy, leki nakręcają spiralę nieszczęścia, potem są samobójstwa, szpital zamknięty albo bezdomność.
olio
10 miesięcy temu
wszyscy to po trochu mają. znak czasów.
bDzoPMkz
nick
10 miesięcy temu
jak Cathrine Zeta - Jones, to efekt uboczny karier w show biznesie
Aaa
10 miesięcy temu
Mam 24 lata. Od 11 lar cierpię ba chorobę dwubiegunową. Mam za sobą 3 próby samobójcze, aktualne zamknięcie w domu jest katorga. Ale do wszystkich którzy cierpią na różne schorzenia psychiczne. DA SIĘ ZYC. Trzeba dużo pracy nas sobą i leków, ale normalne i zadowalające życie jest normalne. Właśnie kończę wymarzone studia i pracuje w firmie, która nie tylko pozwala mi więcej godnie żyć, ale jest elastyczna. Wystarczy tylko chcieć. Wiem, że to trudne. Nie nie czuć się okej tez jest okej. Uzmysłowienie sobie problemu jest pierwszym i największym krokiem w dobrym kierunku. Damy radę ♥️
Najnowsze komentarze (118)
xyz
10 miesięcy temu
zdałam sobie sprawe czy zostałam zdiagnozowana
Robi
10 miesięcy temu
Aha, aha, yhm mów Selena, słucham cię.....😒.
Sobestien
10 miesięcy temu
Zastanawiam się, czy to dobrze że mówi o swojej chorobie. Takie publiczne epatowanie tym. Chociaż może Selena Gomez zwróci uwagę na ten problem i niektórzy zrozumieją, że zaburzenia psychiczne mogą dotknąć każdego. Może ma problem z udźwignięcie. Sławy w tak młodym wieku. Zwróćcie uwagę jak wtedy zachowuje się Miley Cyrus. Sprawdza chyba coś w telefonie i wygląda jakby na ten problem mi miała wyj....ne. Pzdr.
Danmar95
10 miesięcy temu
Tylko jest jedno zasadnicze pytanie,czy te zwierzenia mają cokolwiek wspólnego z prawdą? Od jakiegoś czasu jest jakaś dziwaczna "moda" na epatowanie swoimi zaburzeniami,prawdziwymi czy urojonymi.
Hanna
10 miesięcy temu
Co ona plecie.Chyba nie ma pojęcia co to jest choroba dwubiegunowa.Byle tylko zwrócić na siebie uwagę.
rwetes
10 miesięcy temu
nikogo to nie obchodzi , samo pisanie i przedruk takich artykułów powinien być zakazany, to nic nie wnosi oni do wiedzy o chorobie ani do życia normalnego człowieka.
Gość
10 miesięcy temu
To jakaś plaga u nich, czy nowa moda? Pierw Demi Lovato, teraz ona. Cyrus będzie następna?
djma
10 miesięcy temu
no i co z tego,nikogo to nie obchodzi ,też mi coś
bDzoPMkr
iko
10 miesięcy temu
a ja NIE cierpię PIER...lenia . Mniej dragów, mniej stresu, właściwe priorytety i normalna praca wśród normalnych ludzi, a wiele chorób przejdzie bez śladu.
SPIOCH
10 miesięcy temu
I JAK TU PRZEJSC TERAZ DO CODZIENNYCH ROZTEREK PO TAKIM ARTYKULE,NO NIE ZASNE DZIS, NIE ZASNE !!!
Kfiasty
10 miesięcy temu
W końcu muszą utrzymać się na topie i zarabiać kase
Taka prawda
10 miesięcy temu
Jak się ćpa to się ma
anna
10 miesięcy temu
Tez to mialam .Powod pieniądze.Wyszlam za bogatego męza byłam biedną panną Przez pierwsze lata małzenstwa kiedy weszlam w "bogaty swiat " wyjazdy.towarzystwo męza przerastały mnie.Nie umialam zyc na poziomie LUX nie umialam się zachowac bałam się osmieszenia na kolejnych spotkaniach bałam się ludzi z ni innegi swiata.Drętwialam kiedy musialam przywitac się z wazną osobą To było straszne nie potrafilam się cieszyc dobrem. Skromnosc i brak pewnosci siebie to cechy ktore nie są respektowane w swiecie nazwijmy "pieniądza" .Terapia leki pomogły jednak szczęscia nie dawały.
ella
10 miesięcy temu
Wiem co to znaczy .Sama przez lata walczyłam z tym paskudztwem
...
Następna strona
bDzoPMkT