Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Sieć komórkowa ODCINA SIĘ od słów Barbary Kurdej-Szatan! "Dbamy o to, aby komunikować się Z SZACUNKIEM"

2683
Podziel się:

Wpis, w którym Barbara Kurdej-Szatan nazwała funkcjonariuszy Straży Granicznej "maszynami bez serca i mózgu", wymusił interwencję wieloletniego pracodawcy celebrytki. Czy to koniec współpracy?

Sieć komórkowa ODCINA SIĘ od słów Barbary Kurdej-Szatan! "Dbamy o to, aby komunikować się Z SZACUNKIEM"
Pracodawca Barbary Kurdej-Szatan tłumaczy się za jej słowa o Straży Granicznej (fot. AKPA, fot. East News)

Jeszcze kilka lat temu Barbara Kurdej-Szatan uchodziła za osobę powściągliwą, w dużej mierze unikającą wypowiedzi w kwestiach niezwiązanych bezpośrednio z jej działalnością w mediach. Sytuacja ta w ostatnim czasie zmieniła się jednak diametralnie. Dziś jej nagłe wybuchy ekspresji przejawiające się przede wszystkim na Instagramie raczej już mało kogo dziwią.

Niewątpliwie jednak ostatni wpis Barbary Kurdej-Szatan okazał się swego rodzaju niespodzianką dla jej dotychczasowych pracodawców z sieci komórkowej Play. Firma nagle znalazła się w PR-owych tarapatach po tym, jak Kurdej-Szatan w mało elegancki sposób podzieliła się swoją niechęcią do funkcjonariuszy Straży Granicznej w nawiązaniu do trwającego na granicy polsko-białoruskiej kryzysu.

Zobacz także: Kurdej-Szatan nie zmienia swoich poglądów

K*RWA!!!!!!!!!! K*rwaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje!!!!!!!! To jest k*rwa "Straż Graniczna"????? "Straż"?????????? To są maszyny bez serca, bez mózgu, bez NICZEGO!!!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy!!!!! - klęła aktorka w usuniętym już wpisie.

Ogromne grono internautów nie zgadzało się z formą, w jakiej celebrytka zawarła swoje myśli, o czym dali jasno do zrozumienia zarówno na profilu jej, jak też sieci komórkowej. Firma musiała więc zainterweniować.

Widzimy, jak duże poruszenie wywołały niektóre treści zamieszczane przez Panią Barbarę Kurdej-Szatan, która występuje w reklamach Play. Wiadomości publikowane na jej prywatnych profilach w mediach społecznościowych wyrażają jej opinię i nie są w żadnym wypadku stanowiskiem Play. (...) Dostarczamy usługi najwyżej jakości dla ponad 15 milionów Klientów i dbamy o to, aby komunikować się odpowiedzialnie i z szacunkiem - czytamy na oficjalnym profilu firmy na Twitterze.

Dla wielu komentujących to jednak nadal zbyt mało. Niektórzy wręcz domagają się usunięcia Barbary Kurdej-Szatan z przyszłych kampanii reklamowych firmy. Myślicie, że dopną swego?

Która celebrytka dla rozgłosu i pieniędzy chciała sfingować własny ślub? Posłuchajcie w najnowszym Pudelek Podcast!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(2683)
Hipokryci
rok temu
Celebrytom płacą za wygadywanie takich głupot. Każda ma w d... islamskich imigrantów, ale pieniadz im nie smierdzi...
Cóż
rok temu
Klasy to ona nie ma
Olga
rok temu
Pracownicy SG powinni Panią Barbarę pozwać...
Słabo
rok temu
Ona nadużywa %%
Xdd
rok temu
Agresywna kobieta ta Baśka
Najnowsze komentarze (2683)
Lech
rok temu
Pani Szatan ostrzega migrantów. Nie wiem po co jak są migrantami to gorzej mieć nie mogą. Ogólnie to mają droższe telefony i ciuchy niż mam Ja mimo, że zarabiam 4000 zł na miesiąc, utrzymuje rodzinę i wiąże koniec z końcem ledwo..;.
Dobra Decyzja...
rok temu
cieszę się, że jako posiadaczka abonamentu nie muszę już dopłacać do niej.
Dorota
rok temu
Moi znajomi zrezygnują z Play jeżeli będzie ona reklamować
ola
rok temu
Powinna być usunięta od wszystkich reklam
Polak
rok temu
Play -czyli my użytkownicy, zrzucamy się gażę dla Barbara Ku..a Szatan
Polak
rok temu
Play powinniście ją wywalić psuje Wasz wizerunek.Stracicie klijentów.
bacha
rok temu
Jako na osobę publiczną, nie przystoi tak wulgarne zachowanie, żenada, wstyd Baśka!!!!
Ira
rok temu
Proszę nie pokazywać już tej pani w reklamach mojej sieci !!!
Ira
rok temu
Proszę nie pokazywać już tej pani w reklamach mojej sieci !!!
tom
rok temu
BASIU brawo,jestes super i masz racje
Wiktor
rok temu
Przecież to blondyna i tyle w temacie wychodzi że wszystkie te kawały właśnie dotyczyły takich jak ona .Teraz będzie miała powodzenie bo śniadzi bardzo lubią blondyny
patriota
rok temu
nic nie kupię a tym bardziej nigdy nie przejdę do Play dopóki swoją twarzą nie skażoną żadnym patriotyzmem ani inteligencją będzie świecić
Truth
rok temu
Tak to jest jak się eunuchom intelektualnym wydaje, że są lepsi niż inni, bo świecą d00pskiem w Internecie i czyhają na nich paparazzi za rogiem. Niech ją PLAY zwolni z tych reklam, bo wstyd.
NIM
rok temu
WSZYSCY ZOLNIERZE , KTORZY SA W TEJ SIECI ,,PLAY ,, POWINNI ZREZYGNOWAC I PRZENIESC TELEFONY ....... JAK WROCE , TO ZROBIE APELUJE DO KOLEGOW Z GRANICY I NIE TYLKO... NIE CHCE TAKIEJ TWARZY TELEFONU , , CHOCIARZ ,,LADNA ,,,
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie