Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
Witek
|

Szymon Hołownia odkrywa uroki ojcostwa z wyparzaczem do butelek: "I już nie trzeba latać z czajnikiem! Jestem SZCZERZE ZACHWYCONY"

108
Podziel się:

Szymon Hołownia, który niemal tydzień temu po raz drugi został ojcem, nie mógł oprzeć się pokusie opublikowania kolejnego zdjęcia z małą Elżbietą w roli głównej. Przy okazji pochwalił się, jak pomaga żonie w połogu.

Szymon Hołownia odkrywa uroki ojcostwa z wyparzaczem do butelek: "I już nie trzeba latać z czajnikiem! Jestem SZCZERZE ZACHWYCONY"
Szymon Hołownia opublikował zdjęcie z żoną i niespełna tygodniową córką (East News)

Pod koniec tamtego roku Szymon Hołownia poinformował, że jego żona jest w ciąży. Wieść o błogosławionym stanie Urszuli przekazał wówczas nieoczekiwanie za pomocą świątecznego wideo.

Niespełna tydzień temu oznajmił zaś, że jego druga córka jest już na świecie. Niedoszły prezydent opublikował zdjęcie z leżącym mu na piersi noworodkiem, pod którym napisał, że dziewczynka otrzymała imię Elżbieta.

Zobacz także: Jacek Kurski odbiera Joannę Kurską ze szpitala

W środę na instagramowym profilu Szymona pojawiła się kolejna fotografia. Tym razem pochwalił się obrazkiem, na którym widzimy świeżo upieczoną mamę i wtuloną w nią kilkudniowa pociechę. Polityk opisał, jak wygląda aktualnie podział domowych obowiązków u Hołowniów.

W prawie istnieje co prawda - i dobrze - urlop ojcowski, ale przecież od bycia ojcem urlopu nie ma (i to też dobrze). Ja od jutra wracam już do fabryki, ale przecież znam swoją misję i zadania w naszym domowym podziale obowiązków. Nadal do mnie należy ogarnianie domu w znacznej części wymiarów (wyraźna preferencja: pranie, czynność znienawidzona: mycie podłóg), ogarnianie naszych psów, część zakupów, takie tam. Teraz dodatkowo dochodzi już codzienne kładzenie Marii spać, wraz z czytaniem, zawsze dwóch książeczek. No i dział techniczny obsługi noworodka - wymienia polityk zaangażowany w życie rodzinne, następnie zachwalając, jakie zmiany zaszły w dziedzinie niemowlęcych akcesoriów w ciągu ostatnich kilku lat:

Po tych paru dniach jestem naprawdę szczerze zachwycony tym, jaki postęp dokonał się przez tych parę ostatnich lat w dziedzinie laktatorów, wyparzaczy do butelek, podgrzewaczy do tychże, czy koszy do pieluch. Jestem bliski wysłania kwiatów zwłaszcza temu, kto wymyślił te wyparzacze, i już nie trzeba latać z czajnikiem i parzyć palców wyciągając butelki z miski sto osiem razy na dobę... - czytamy.

Dzięki treningowi z Manią karmienie, przewijanie, czy usypianie (z Marią poznałem na wylot i do głębi prawdziwość jakże trafnego powiedzenia: "nie sztuka uśpić, sztuka odłożyć") - to już teraz sama przyjemność bycia z dzieckiem, kontaktu, bliskości... - kontynuuje, w dalszej części wpisu rozpływając się nad żoną i jej roli w życiu dziecka:

No tak, ale faceci zawsze o swoim kieszonkowym bohaterstwie, podczas gdy wiadomo, że teraz zdecydowana większość pracy jest po stronie Uli. Nie ma słów, by wyrazić podziw dla miłości, którą okazuje Eli - podobnie przecież jak Marii - każdym gestem, każdym wstaniem w nocy, ona przecież jest dla tej kochanej Małej Istotki, dzięki więzi, jaką budowały przez dziewięć miesięcy, wszystkim... - pisze dumny mąż, kwitując: P.S. Ula bardzo nie lubi wrzucania jej zdjęć, ale zaryzykuję, bo w tym zalewie zła, każdy moment czystego piękna i dobra jest na wagę złota...

Miło, że otwarcie pisze o zajmowaniu się dzieckiem?

Zobacz także: Strzelanina w domu Opozdy, Siwiec mieszka na kartonach i koniec patologii w TV
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(108)
Chucky
2 lata temu
Chucky
Dfd
2 lata temu
Nie Popłacz się
DWD
2 lata temu
Kto cześciej placze,córka czy mąż Szymon?
taka prawda
2 lata temu
Lepiej wypada , gdy płacze!
nie czekaj
2 lata temu
Ocieplenie wizerunku agenta POzamykac Elektrownie i bedzie palił w piecu a tysiace Polaków na bruk a wegiel kupic od niemca Taki on proeuropejski
Najnowsze komentarze (108)
Haha
2 lata temu
Całe szczęście że nie został prezydentem tatus 45 plus
Lol
2 lata temu
Tatus 45 plus
A ja tak!!!!
2 lata temu
Teraz mamy nie karmią piersią....
Ola
2 lata temu
Dziwnym jesteśmy narodem. Wytykamy łzy i nasmiewamy się z ludzi wrażliwych. Wytykamy urodę lub jej brak, itp. Jeśli to samo rodzice przekazują swoim dzieciom, czyli nienawiść i pogardę dla innych to nic dziwnego, że potrafią doprowadzić do samobójstw rówieśników. Okropny jest brak wrażliwości i gruboskórność, która pielęgnujemy w sobie i mamy wrażenie, że to zabawne i mamy do tego prawo. Człowiek jest istotą podobno doskonała a upadliśmy tak nisko w traktowaniu siebie nawzajem. Dobrego wieczoru pudelkowicze.
Wybryk
2 lata temu
Szymon chce być prezydentem Nie Nie nie chce takiego bekse aby był głową narodu
Iza
2 lata temu
Pomaga? Weźcie się ogarnijcie, bo takie słowa tylko wspierają patyjarchat, który i tak ma się świetnie w tym kraju. Opieka nad dzieckiem, to o b o w i ą z e k ojca.
GOŚĆ
2 lata temu
A MIAŁ BYĆ KSIĘDZEM,
niemka
2 lata temu
NO I FAJNIE!!!Niech im sie wiedzie!!!
Wyborca
2 lata temu
Nie widzę innej sensownej alternatywy dla PiSu niż KO. Wcześniej wahałem się czy głosować na Lewicę, ale Czarzasty jest nienormalny i niebezpieczny. Bardzo radykalny, nie liczy się w żadnym stopniu ze zdaniem narodu. Hołownia zbyt konserwatywny, a ludzie nie po to chcą zmiany władzy żeby zamienić skrajnie religijne i konserwatywne zło na trochę mniejsze religijne i konserwatywne zło.
Taka prawda
2 lata temu
wystarczy karmic piersia i wyparzacze niepotrzebne
Wyborca z KO
2 lata temu
Gratulacje dla całej rodziny i zdrówka życzę ,
Ojojoj
2 lata temu
On jest zapisialy jak Jarek,jest skrajny
Tak
2 lata temu
Ja Hołowni nie ufam,on jest kościelny jak PiS i jest za poglądami PiSu, on miał być inny,a jest taki sam. Nie zamierzam na nowo głosować i nabrać się na chwyt wizerunkowy z dzieckiem
Aaa
2 lata temu
A gdzie karmienie piersią, nic nie trzeba wyparzać?
...
Następna strona