Trwa ładowanie...
Przejdź na
Cherry
|

Tadeusz Müller MUSIAŁ WZIĄĆ KREDYT na dom zniszczony w pożarze: "Nie jestem osobą BOGATĄ"

346
Podziel się:

Od paru dni Tadeusz Müller przeżywa trudne chwile po pożarze domu na Podlasiu. Załamany syn Magdy Gessler wyznał, że zaciągnął kredyt na zakup posiadłości, a w planach miał otworzenie w niej własnego pensjonatu.

Tadeusz Müller MUSIAŁ WZIĄĆ KREDYT na dom zniszczony w pożarze: "Nie jestem osobą BOGATĄ"
Tadeusz Müller wziął kredyt na zniszczony w pożarze dom (East News, Instagram)

Choć Magda Gessler już od wielu lat kreuje w polskich restauracjach smak i styl, jej syn Tadeusz Müller dopiero po dłuższym czasie wykorzystał pozycję swojej mamy w mediach i zaczął promować się w show biznesie. Pomogły mu w tym m.in. własny program kulinarny oraz użyczenie pomocnej dłoni przy tworzeniu gastronomicznego biznesu Roberta Lewandowskiego.

Niestety, ostatnie wieści dotyczące Müllera nie wiązały się z kolejnym spektakularnym sukcesem. Jego kupiony przed dwoma laty drewniany domek na Podlasiu został pochłonięty przez ogień. To właśnie w tym miejscu miało odbyć się huczne wesele Tadeusza z narzeczoną Małgorzatą Downar.

Zobacz także: Gessler promuje syna: "Tadeusz jest skromny, dyskretny i bardzo kulturalny"

Jakby tego było mało, urokliwa posiadłość została kupiona dzięki pożyczce. Müller wyznał "Super Expressowi", że w rzeczywistości nie posiada takich funduszy i aby móc pozwolić sobie na taką nieruchomość, musiał wziąć kredyt, a następnie spłacać go, ciężko pracując:

Kupiłem dom dzięki pożyczce z Funduszu Wschodniego, nie z własnych pieniędzy. Nie jestem osobą bogatą. Nikt mi tego nie zasponsorował. Pracowałem w pocie czoła w gastronomii na spłatę tej pożyczki. Jest nieoprocentowana, bo to pożyczka na rozwój turystyki w obszarze Podlasia, która zakładała, że muszę tam zatrudnić ludzi. To miał być pensjonat. No... Właśnie... To już nieważne - opowiadał z rezygnacją.

W dalszej części ujawnił, że dom urzekł go wyjątkowym charakterem:

Ja nie uznaję nowych domów. Chciałem właśnie takiej starej chaty, z duszą, ze starą podłogą... Tam były cuda, to była perła - mówił załamany.

Dom spłonął doszczętnie. Pożar gasiło 11 zastępów straży pożarnej, a z budynku zostały tylko zgliszcza.

Zaglądamy do paszportu Anny Wendzikowskiej, która w 2021 roku "odważyła się" spędzić na wakacjach ponad trzy miesiące

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(346)
Gggvygug
4 miesiące temu
Oczywiście teraz będą gorzkie żale. Człowieku jesteś żenujący, żałosny, tak samo jak twoja siostrunia twierdząca, że sama na wszystko ciężko sama musiała pracować. Ludzie ogarnijcie się. Biedacy nie budują pensjonatów, choćby nawet na kredyt. Wszystkim już się robi niedobrze od tych bredni na temat waszej urojonej biedy, wy nie wiecie, co to jest!
Polki
4 miesiące temu
Mama zrobi zbiórkę
Koa
4 miesiące temu
To, że matka/ rodzina ma kase nie znaczy, że on ma. On wydaje się najnormalniejszy z nich więc nie rozumiem hejtu. Też bym przeżywała jakby mi np. Drewniana zabytkowa chata w gorach spłonęła o której zawsze marzyłam. Ludzie ogarnijcie się. Niektórych rzeczy takich jak zabytki, stare budynki, stare kilkunastoletnie drewno nie odkupi się za żadne pieniądze i napewno o to teraz mu chodzi. Stracił w pożarze coś więcej niż dom. Ale to trzeba mniej nienawidzić a więcej myśleć. Koleś ciężko pracuje w gastro, owszem ma jeden program w tv gdzie gotuje, ale raczej nie zarobił na nim kokosów bo nie jest aż tak popularny. Ludzie pracujcie i tez spełniajcie marzenia tego Wam życzę. Każdy kto by miał okazje to by korzystał z rozpoznawalności.
Gość
4 miesiące temu
skoro wziął go na kredyt to na bank ubezpieczył od pożaru itp. bo nikt nie będzie spłacał potem czegoś co nie istnieje.. syn bogaczki w końcu, to wie jak trzeba dbać o biznes, niech nie pitoli...
Sey
4 miesiące temu
Boze, widzisz i nie grzmisz..
Najnowsze komentarze (346)
Emerytka
4 miesiące temu
Chatka 70metrów kw i z tego chciał zrobić pensjonat??? Trochę Go poniosło. Biedny kredycik wziął? Niech mamcia da pieniądze, skoro udaje bogatą.Ci ludzie wstydu nie mają. Podaj nr konta, to trochę dorzucę biedaku. A co mi tam, mam emerytury 4500zł,to stać mnie.
Angelika
4 miesiące temu
Bogata to nie jestem ja. A skoro udzielili mu kredytu na odbudowę posiadłości to musi mieć wysokie dochody żeby mieć wiarygodność w banku. Mi kredytu nie dali.
Kobieta
4 miesiące temu
Magda Gessler pomoże synowi. Jak sprzeda wszystkie kreacje, których i tak nie nałoży po raz drugi to cały kredyt spłaci i zostanie na kupno nowego. Nie płacz masz wsparcie.
Porada
4 miesiące temu
Matka niech faworków nasmaży po 20 zl od sztuki
Gość
4 miesiące temu
To co to ta chałupa sama sie zapaliła
Kubuś
4 miesiące temu
Ale tragedia ? myślałby kto .. matka nie wie co robić z kasą to swojemu synusiowi zrobi zrzutkę i po „ płaczu „
Proste
4 miesiące temu
Wziął ruderę na ubezpieczenie.
Fundacja Bied...
4 miesiące temu
Pomożemy Panu. Zorganizujemy zbiórkę.
Kate Moss
4 miesiące temu
No jasne nie bogaty. Biedny jak mamusia. Żałośni jesteście. M. T. L. GESSLER. jak można tak wsiąkać ludziom kit że nie jest się bogatym.
Ilo
4 miesiące temu
Kredyty na mieszkania muszą teraz brać prawie wszyscy młodzi ludzie. Pożar to faktycznie przykra sprawa ale pewnie ten lokal był ubezpieczony. Jest Pan młody, da Pan radę odbudować.
maria
4 miesiące temu
dom mozna odbudowac,ale sa straty sentymentalne,Zdjecia,listy,pamiatki rodzinne,to boli najbardziej ,i jest nie do odzyskania
Neo 🤦‍♂️
4 miesiące temu
Naprawde bieda aż piszczy. Żeby dostać kredyt trzeba mieć zdolność kredytową a do tego jeżeli nieruchomość jest własnością banku to z automatu musi być ubezpieczona więc przestań biadolić Kaziu Stasiu czy jak ci tam…
interes
4 miesiące temu
Główka pracuje! Za odszkodowanie będzie ładny pensjonacik:))
Arek
4 miesiące temu
Mama niedawno mówiła, że wszystko sama, nikt nie pomagał mimo, że jest resortowym dzieckiem, dzieci też wszystko same, bo ciężko pracują, oj kłamczuszki prawie wszyscy Polacy ciężko pracują i niewiele z tego mają, nie widziałem w życiu 7yda i ludzi z układami, którzy by ciężko pracowali, aj waj
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie