Trwa ładowanie...
Przejdź na
Venus
|

Tajemnicza śmierć milionera z Zakopanego. Prokuratura zabrała głos po sekcji zwłok Mariana Pędzimąża

109
Podziel się:

Pod koniec lutego poinformowano, że w wieku 38 lat odszedł Marian Pędzimąż. Śmierć zakopiańskiego milionera od początku była dla śledczych wielką zagadką. Wielu odpowiedzi miała dostarczyć sekcja zwłok mężczyzny. Co ustalono?

Tajemnicza śmierć milionera z Zakopanego. Prokuratura zabrała głos po sekcji zwłok Mariana Pędzimąża
Nie żyje zakopiański milioner. Śmierć Mariana Pędzimąża jest zagadką (East News, Facebook)

Marian Pędzimąż zasłynął na Podhalu dzięki zgromadzeniu imponującego majątku w bardzo młodym wieku. Mężczyzna w 2005 roku, mając zaledwie 21 lat, sprowadził do Polski renifery, które wkrótce zapewniły mu fortunę. Pędzimąż dorobił się na tworzeniu w Zakopanem "Zagród Świętego Mikołaja", które z czasem zawitały również do innych polskich miast. Wkrótce rozszerzył swoją działalność, inwestując w gastronomię i turystykę. Był właścicielem popularnego lodowiska oraz kilku restauracji na Podhalu.

Milioner z Zakopanego nie żyje. Śmierć Mariana Pędzimąża jest sporą zagadką dla śledczych

Ogromnym szokiem dla mieszkańców Zakopanego i okolic była wieść o nagłej śmierci Mariana Pędzimąża. Ciało 38-letniego mężczyzny zostało znalezione 20 lutego w jego domu. O odejściu milionera poinformowała jego rodzina - Marian miał żonę i dzieci. Jego śmierć od początku wydawała się sporą zagadką, zważywszy na młody wiek Pędzimąża. Jak zwykle bywa w takich przypadkach, wszczęto śledztwo z art. 155 kodeksu karnego, czyli nieumyślnego spowodowania śmierci.

To standardowa procedura, żeby móc przeprowadzić niezbędne czynności. Na razie nie mamy powodów by podejrzewać, że ktokolwiek przyczynił się do śmierci tego mężczyzny - tłumaczyła "Faktowi" prok. Barbara Bogdanowicz.

Pierwsze informacje na temat sekcji zwłok milionera z Zakopanego. Co udało się ustalić?

Prowadzący śledztwo w sprawie śmierci zakopiańskiego milionera liczyli, że odpowiedzi na pytania dostarczą im wyniki sekcji zwłok mężczyzny. Niestety, jak się okazuje, przyczyna odejścia Mariana Pędzimąża wciąż pozostaje tajemnicą. Rozwikłanie zagadki może zająć od kilku tygodni do nawet kilku miesięcy.

Nie mamy jeszcze wyników sekcji zwłok. Podczas badania lekarze nie byli w stanie określić przyczyn zgonu mężczyzny. Na pewno na tym etapie stwierdzili tylko brak widocznych obrażeń zewnętrznych na ciele zmarłego, przez co wykluczyli udział osób trzecich. Zostały zarządzone dalsze badania, na pewno będzie to toksykologia i inne badania chemiczne, które miejmy nadzieję wskażą na przyczynę śmierci 38-latka - przekazała "Faktowi" prok. Barbara Bogdanowicz.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(109)
lolo
2 tyg. temu
aha, czyli jak nie ma ran i siniaków, to udział osób trzecich jest wykluczony! wow, co za tęgie głowy w tej milicji
ddddddd
2 tyg. temu
Dziwne jest co sie ostatnio dzieje,nagle umieraja bardzo mlodzi ludzie...
blik
2 tyg. temu
Bidne Renifery :((
Marysia
2 tyg. temu
Dobre nazwisko :)
Ale jak to
2 tyg. temu
Zmarł nagle
Najnowsze komentarze (109)
GG tego
2 tyg. temu
Czyli wiem że nic nie wiem.. typowe pudelkowe zagranie
Karolina
2 tyg. temu
Bardzo mi przykro że ten Pan nie żyje;(
Reni
2 tyg. temu
Czy czyżby się zaszczepił?..he
Elon Musk
2 tyg. temu
Psikuta bez S
Simba
2 tyg. temu
Stres, stres, stres - wielki przyjaciel, cichy zabójca.
Asia Orzysz
2 tyg. temu
Biedne zwierzęta !!!
gość
2 tyg. temu
biedne te wypchane zwierzęta, tyle powiem, trzymane w niewoli, reszta to może zemsta Świętego ?
bmm
2 tyg. temu
Szkoda. Tacy ludzie są nam bardzo potrzebni.
Ekhm
2 tyg. temu
Polecam przeczytać na fb wpis o Marianie. Fb - Jan M Fijor , Post - Maniek Pędzimąż, Zakopiański Król Przedsiębiorczości nie żyje! Znajomy dobrze opisał i tak w dużym skrócie historie Mańka. I proszę. Ciszej nad tą trumną. Okrutne jest atakowanie osoby, która nie może już się obronić. Niech spoczywa w pokoju.
Jack
2 tyg. temu
mafia nie zostawia śladów!
Gniewko
2 tyg. temu
Apel do frustratów. Skończcie oczernia Mariana. Fajnie tak w komentarzach kogoś obrażać i wypisywać bzdury o mafii, długach porwaniach? Proszę przejść się do jego lokali tak jak ktoś niżej napisał, proszę porozmawiać z osobami które go naprawdę znały. I proszę ciszej nad tą trumną. Pudełek zablokuj komentarze dla dobra rodziny. Dość przeszła żona z dziećmi, żeby jeszcze denerwować się takimi komentarzami. RIP M
Polka
2 tyg. temu
Wy zawsze ten nędzne prokuratorzynki uważacie że nie było osób trzecich a przecież można kogoś zabić tak żeby upozorować Lepper się też sam nie zabił
Ela
2 tyg. temu
Zakopiańska mafia nie bawi się w pół środki
Lee
2 tyg. temu
Pędzimąż...🤔😳🤣🤣 I do tego jeszcze Marian🤣
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie