Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Tak zmieniła się Ula z "Klanu". Serialowa przyjaciółka Oli Lubicz porzuciła aktorstwo

97
Podziel się:

Aleksandra Niżyńska odeszła z telewizyjnego tasiemca w 2008 roku i wybrała życie z dala od świata show biznesu. Zamiast tego poświęciła się edukacji.

Tak zmieniła się Ula z "Klanu". Serialowa przyjaciółka Oli Lubicz porzuciła aktorstwo
Tak dziś wygląda Ula z "Klanu" (YouTube, AKPA)

Klan zadebiutował na antenie Telewizji Polskiej w 1997 roku i dziś jest najdłużej emitowanym polskim serialem. Losy rodziny Lubiczów od lat cieszą się zainteresowaniem widzów - nawet po tak zaskakujących zwrotach akcji jak szokująca śmierć serialowego Ryśka czy zdrada Czesi z Brajanem Cebulą.

To właśnie dzięki telewizyjnemu tasiemcowi rozpoczęły się kariery wielu etatowych rodzimych celebrytów, w tym m.in. Anny Powierzy czy Agnieszki Kaczorowskiej. Nie wszyscy bohaterowie serialu postawili jednak na karierę w świecie show biznesu.

Przez prawie 10 lat w Klanie występowała również Aleksandra Niżyńska. Córka producenta, Wojciecha Niżyńskiego wcielała się w postać Uli - z pewnością znanej widzom jako przyjaciółki Oli Lubicz. Odtwórczyni ekranowej powierniczki Kai Paschalskiej pożegnała się z show w 2008 roku i tym samym zakończyła karierę w polskiej telewizji. W późniejszych latach zamiast bywać na ściankach, skupiła się na edukacji.

Niżyńska jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego. Niedoszła aktorka ukończyła tam prawo oraz nauki społeczne, w późniejszych latach wiedzę zgłębiała również na Uniwersytecie w Bremie. Po studiach serialowa Ula pracowała w Instytucie Spraw Publicznych na stanowisku analityczki. Kierowała również Obserwatorium Równości Płci.

Aleksandra Niżyńska "popełniła" także kilka publikacji naukowych, w których rozprawiała m.in. o zagadnieniach równości płci czy sytuacji kobiet na polskiej scenie politycznej. Była gwiazda Klanu współorganizowała też kampanie społeczne promujące partnerstwo w związkach oraz aktywne ojcostwo.

Zobaczcie, jak przez lata zmieniła się Ula z Klanu. Dobrze, że nie poszła w ślady serialowej koleżanki?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(97)
Beza
2 lata temu
Żeby tak większość drewnianych aktorów, aktorek, celebrytów i celebrytek wszelkiej maści, porzuciło szolbiznes i zajęło się wykształceniem. Świat byłby piękniejszy.
Mario
2 lata temu
Litości. O kim wy piszecie? O jakiejś dziewczynie z bogatego domu, która wciśnięta do serialu przez ojca producenta skończyła studia i pracuje? To jest sukces? My też skończyliśmy studia, też pracujemy, a nawet odnosimy sukcesy zawodowe; tymczasem nasi ojcowie byli mechanikami samochodowymi i murarzami. To my zatem jesteśmy prawdziwymi dziećmi sukcesu!
PowierzaKlan
2 lata temu
Co jak co, ale kariera Anny Powierzy to na Klanie się skonczyla, a nie zaczęła. Wcześniej grała w filmach min z Markiem Kondratem czy Magdaleną Cielecką a Czesia to był gwóźdź do trumny
Ghbhj
2 lata temu
Haha faktycznie, pamiętam, oglądałam w przedszkolu i podstawówce. Ta dziewczynka mówiła basem, wyrosła na ładną kobietę.
Gość
2 lata temu
Ojciec był producentem więc ją wkręcił. A ona miała jakaś wadę wymowy. Jakby kluski w buzi. Tak samo matka wkręciła Paulinę Holtz.
Najnowsze komentarze (97)
Mimi
2 lata temu
Mądra dziewczyna. Brawo.
P..
2 lata temu
Chciałabym częśniej czytać o takich sukcesach, a nie o Punchdown uposledzonych patocelebrytek
OOO
2 lata temu
Podobna do Kasi Dowbor.
mikrofon
2 lata temu
No i piknie! Miała nieznośnie skrzeczący głos.
😁😁🤷🏼‍♀️
2 lata temu
Te dzieci w serialach są takie przymulone. Skąd oni je biorą?
xxxx
2 lata temu
Zawsze była ładniutka a teraz ciasteczko do schrupania. Pozdrawiam laseczko!
Płytki
2 lata temu
Bardzo ładnie wyglada
Buba
2 lata temu
Brajan Cebula😆.
Widz
2 lata temu
Jaki ona miała beznadziejny głos wtedy!!! Ciekawe czy teraz też?
Widz
2 lata temu
Jaki ona miała beznadziejny głos wtedy!!! Ciekawe czy teraz też?
Widz
2 lata temu
Jaki ona miała beznadziejny głos wtedy!!! Ciekawe czy teraz też?
Tysia
2 lata temu
Ostatnie zdjęcie <3
Hdhdh
2 lata temu
Obserwatorium Plci??? I my za to placimy z naszych podatkow??? Co za durny kraj!!
Pipi
2 lata temu
Przypomina mi trochę Ankę Markowską z Top model 😃
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie