Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

"The Four - Bitwa o sławę": Natalia Nykiel MIAŻDŻY wnuczkę Wojciecha Pokory: "Chciałaś się przed nami POPISAĆ"

70
Podziel się

34-letnia Agata Nizińska już od dłuższego czasu próbuje wybić się w show biznesie. Niestety, z marnym skutkiem...

"The Four - Bitwa o sławę": Natalia Nykiel MIAŻDŻY wnuczkę Wojciecha Pokory: "Chciałaś się przed nami POPISAĆ"
Natalia Nykiel (Pudelek Exclusive, Pudelek Exclusive)
bCIskrRx

Nie od dziś wiadomo, że krewni znanych osób chętnie wybierają wydeptaną przez nich ścieżkę, dzięki czemu mogą liczyć na ekspresową karierę. Niestety, wielokrotnie okazuje się, że w niektórych przypadkach nawet szeroka lista kontaktów matki, wujka czy kuzynki nie jest w stanie zamaskować braku talentu i charyzmy u aspirujących gwiazdek.

Dobrym tego przykładem jest Agata Nizińska, która bezskutecznie próbuje zaistnieć na scenie już od kilku dobrych lat. Wnuczka wybitnego aktora, Wojciecha Pokory imała się wielu około celebryckich zajęć, grywając drugoplanowe rólki w mało popularnych serialach, występując w eliminacjach do Eurowizji, a nawet biorąc udział w zeszłorocznej edycji programu Agent - Gwiazdy. Niestety, z marnym skutkiem...

bCIskrRz

Mimo niepowodzeń w sferze zawodowej, zahartowana Nizińska wciąż się nie poddaje. W tym roku 34-latka wzięła udział w nowym muzycznym show Polsatu The Four - Bitwa o sławę, gdzie obok Natalii Nykiel w roli jurorów pojawili się również mąż Oli Kwaśniewskiej, Kuba Badach, a także wokalista zespołu Lem On, Igor Herbut.

Dla wszystkich fanów Agaty (o ile takowi istnieją) mamy złą wiadomość: wiele wskazuje na to, że najprawdopodobniej "bitwa o sławę" nie okaże się dla Nizińskiej zwycięska. W najnowszym odcinku show, który swoją premierę będzie miał 14 marca, aktorka z wielkim "zaangażowaniem" wykonała na scenie emocjonalną balladę. Ku wielkiemu zdziwieniu wnuczki Pokory, jej interpretacja - delikatnie mówiąc - nieszczególnie przypadła do gustu Nykiel, która z brutalną szczerością stwierdziła, że wokalistka ewidentnie chciała się tylko "popisać" przed jurorami.

My już jesteśmy takim składem, że ja jestem s*ką, Kuba odnosi się do kwestii technicznych i rytmicznych, na których ja się kompletnie nie znam, a Igor zawsze mówi, że szuka prawdy. I ja miałam wrażenie, że ci po prostu nie uwierzyłam. Miałam wrażenie, że chciałaś się przed nami popisać niż faktycznie dać coś prosto z serca - stwierdziła Natalia.

bCIskrRF

Ale jestem dzisiaj zła, najgorsza - dodała gwiazda, gdy z widowni zaczęło dobiegać buczenie.

Myślicie, że Natalia Nykiel pogrzebała marzenie Agaty Nizińskiej o zostaniu prawdziwą piosenkarką?

bCIskrRG
bCIskrSa
KOMENTARZE
(70)
Gość
4 miesiące temu
A kim ta Nykiel jest ? Sama niedawno stała na tamtym miejscu a teraz obrosła a piórka.... śmiech na sali
Zażenowana
4 miesiące temu
"piosenkarka" i nie zna sie na kwestaich technicznych spiewu?....
HrabiaRum
4 miesiące temu
Kim jest flaming w kapeluszu? Czy chciała się tym strojem przed nami popisać? A tak serio to kto to jest?
bCIskrSb
nonomnis
4 miesiące temu
34? myślałam że ona jest sporo po 40
Aaaaaffr
4 miesiące temu
Nykiel to chyba z basenu wracała i nie zdarzyła się przebrać...
Najnowsze komentarze (70)
Olka
4 miesiące temu
Natalia akurat jest świetna wokalistka! Trzeba słuchać i czytać teksty piosenek między wierszami.. A to już dla trudne dla WAS
Bfdfh
4 miesiące temu
Agata ma gwiazdorską urodę, nie taką budyniowatą jak większość polek. Aczkolwiek zawsze zbyt mocny makijaż. Pewnie się szanuje i d dawać starym dziadom nie chce to i z karierą ciężko
Teatr
4 miesiące temu
Jak można posadzić amatorkę Nykiel z takimi oryginalnymi zawodowymi artystami w jury????
nikiel
4 miesiące temu
To niesprawiedliwe tak osądzać debiutujące osoby z kręgu tzw. rodzin artystycznych, że to niby chcą coś ugrać na sławie krewnego. Po prostu tak jest, że osoby te wychowują się w środowisku artysty, tym nasiąkają i próbują wybierać taką drogę życia. Sporo jest /i było/ artystów różnych "branż", którzy wywodzą się z jednej rodziny - choćby Królikowscy, Zborowscy, Stuhrowie, Damięccy i podobnie w zakresie muzyki czy malarstwa. I co? - wszyscy oni w pogoni za sławą?, popisać się przed Nykiel, która bezczelnością chce sobie dodać ważności? Nie tędy droga, pindusiu!
LabLover
4 miesiące temu
Takie jest biologiczne prawo - kobiety sie nienawidza. Tylko kultura nakazala nam szukac drog bez kompletnej wrogosci - poprzez komunikacje. Jestesmy wszystkie dla siebie konkurencja. Historia jest opisem witalnych walk naszego gatunku.
Fred ek
4 miesiące temu
Nykiel-może tej Pani buty czyścić.
Nie ja
4 miesiące temu
Wszystkim potrzeba pokory !!!!!
Gghjgg
4 miesiące temu
Jak mnie takie coś wkurza każdy zapomina jaka osoba było się na początku ... Pózniej jak wejdzie w sławę itd kasiorka spora ciuchy od takiego i takiego to inni dla tej osoby są dnem. Nie mają talentu po co oni tu przyszli tylko się ośmieszają i tak cały czas... no kurde jak można kogoś tak oceniać ?
bCIskrRT
Ula
4 miesiące temu
A kto to jest Matalia Nykiel?
Robek
4 miesiące temu
Nykiel jest turbo fajną laską i choć nie słucham jej jakoś namiętnie to po prostu szanuję ją za to, że robi dobrą muzę. A kogo obchodzi jakaś wnuczka, której wydaje się że coś tam śpiewa.
Nick
4 miesiące temu
Natalia powiedziała na głos to, co każdy pomyśli po wysłuchaniu tej Nizinskiej. Nagle wielcy obroncy, sorry ta laska jest sztuczną kukłą i talent tylko wg niej samej
Paula
4 miesiące temu
Tych jurorow to chyba wzieli z lapanki ulicznej
Robson
4 miesiące temu
Ludzie, nie wierzę. Natalia wzięła udział w talent show i wycisnęła z tego wszystko co tylko mogła, jak nikt. Ma absolutne prawo doceniać w tej kwestii.
Gabi
4 miesiące temu
A ona średni głos, brzydka, nudna. Ciekawe czyja to córunia że tak ja promują
...
Następna strona
bCIskrSv