Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Tomasz Komenda wycofa się z życia publicznego? "Chciałbym, żeby ludzie żyli swoim życiem, A NIE MOIM"

231
Podziel się

"Chciałbym wyjechać, kupić dom i żyć" - powiedział Tomasz Komenda w rozmowie z reporterem "Uwagi". Boi się, że pieniądze go zmienią.

Tomasz Komenda wycofa się z życia publicznego? "Chciałbym, żeby ludzie żyli swoim życiem, A NIE MOIM"
Tomasz Komenda opowiedział o planach na przyszłość (East News)
bDJdCukB

Sprawa Tomasza Komendy poruszyła opinię publiczną, a na podstawie dramatycznych losów niesłusznie skazanego mężczyzny powstały nawet książka i film fabularny. Życie dopisało niedawno kolejny, szczęśliwy rozdział tej historii. 8 lutego 2021 roku Sąd Okręgowy w Opolu orzekł, że Tomasz Komenda otrzyma od Skarbu Państwa 12 mln złotych zadośćuczynienia i 811 tys. złotych odszkodowania.

Choć Tomasz raczej stroni od mediów, zdecydował się wraz z narzeczoną udzielić wywiadu reporterowi Uwagi. Stwierdził, że teraz zamierza wycofać się z życia publicznego.

Chciałbym, żeby ludzie żyli swoim życiem, a nie moim - podkreślił w rozmowie z Grzegorzem Głuszakiem.

bDJdCukD

Nie wiem, czy 18 lat można wynagrodzić za 12 milionów. Nie wiem, czy to jest sprawiedliwy wyrok. Żadna moneta nie jest dla mnie… żadne pieniądze mi tego nie wynagrodzą, to jest tylko moneta. Moich lat nikt nie wróci - dodał zapytany o to, co myśli o wyroku.

Zobacz także: Rafał Collins o pracy Tomasza Komendy. Na czym będzie polegać?

Ukochana Komendy, Anna Walter, opowiedziała o tym, jak narodziło się łączące ich uczucie.

bDJdCukJ

Poznaliśmy się przez aplikację randkową, zaiskrzyło, gdy spotkaliśmy się przypadkiem na ulicy. Nie pytałam o jego przeszłość, czekałam, aż mi zaufa i będzie gotowy mi o niej opowiedzieć. Nie miałam obaw o przeszłość, wiedziałam, że te doświadczenia go naznaczyły, że mają wpływ na życie codzienne, ale każdy ma szansę na bycie szczęśliwym. Teraz wszystko musi się ułożyć, wtedy będziemy myśleć o ślubie - zdradziła.

Walter powiedziała, że nie przejmuje się ludźmi, którzy twierdzą, że jest z Komendą dla pieniędzy.

Nie mam na to wpływu, to jest opinia tylko ludzi, dla mnie najważniejsze jest to, co Tomek myśli. Obojętnie, z którą kobietą by nie był, zawsze znajdzie się ktoś, kto pomyśli, że jestem z nim dla pieniędzy - dodała.

bDJdCukK

Tomasz zdradził też, jakie ma plany na przyszłość. Trochę boi się, że gigantyczne odszkodowanie go zmieni, ale na szczęście ma narzeczoną, która w krytycznych momentach powinna nim wstrząsnąć.

Może tak być, że pieniądze zawrócą mi w głowie, nie wykluczam tego, ale mam osobę, która będzie mnie pilnować. Chciałbym wyjechać, kupić dom i żyć, bo wszystko, co chciałem mieć, to mam: rodzinę, syna, kobietę, wszystko jest OK. Chciałbym, żeby było zamknięcie raz na zawsze, żeby ludzie żyli swoim życiem, a nie moim. Chciałbym, żeby taka historia już się nie powtórzyła - skwitował.

bDJdCukL
bDJdCule
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(231)
gpsc
7 dni temu
ta kobieta wiedziala ze milioner wiec szybko sie za niego wziela i dzieciaka ma wiec jest juz ustawiona z alimentow jak cos
Typo
2 tyg. temu
Powiem tyle,życze szczęscia
Anita1
2 tyg. temu
Dajcie mu żyć ! Założył na spokojnie życie...powodzenia w tym nowym życiu i uważaj na siebie i rodzine...kochaj i zyj
bDJdCulf
jola
2 tyg. temu
sory ale czy to nie on sam sie pcha w media przecież nikt tak naprawdę się nimi nie interesuje to matka lata do telewizji i płaczę na okrutny los a teraz Ten o co tu chodzi chciał być celebryta to jest kto mu kazał? ludzie ? a teraz maja się odczepić a kto się czepia
333
2 tyg. temu
Mam nadzieję, że wypłacą mu odszkodowanie zanim wežmie ślub
Gość
2 tyg. temu
Stroni od mediów??? Gwiazdorzy na każdym kroku. Podejrzewam, że za 4-5lat, znowu będzie żebrał, bo kasy mu brakło. I najważniejsze. Oby tylko archiwum X, nie do szukało się jego winy, bo o ile pamiętam, został uniewinniony z powodu braków dowodów, a nie winy.
Judyta
2 tyg. temu
Tomek uważaj, nie daj się omamić 'mamonie"oraz innym pazernym ludziom którzy niewątpliwie się pojawią. Bądź ostrożny chłopie, żyj spokojnie, dbaj o rodzinę, wszystkiego najlepszego.
Safek
2 tyg. temu
12 mln ? To malo. 1/3 wezmie adwokat.... oby gosc nie przehulal wszystkiego, bo trzeba bedzie robic znowu zbiorke 🙄
Asda
2 tyg. temu
Juz odbija palma?...
Pytający
2 tyg. temu
Tomku a co powiesz o gwałcie w Oławie kilkanaście miesięcy przed zbrodnią w Miloszycach ? Co Ty i twoja matka macie do powiedzenia ? Hajsem się nie nacieszysz pójdziesz do ośrodka zamkniętego , twoja własna rodzina Cię tam wsadzi
Młody
2 tyg. temu
Notariusz za swoje decyzje odpowiada własnym majątkiem a sędzia???? Gdzie jest fundusz dla niesłusznie skazanych??? Jak go sądzili nie było mnie na świecie, dlaczego ja mam za to płacić???
Ds1
2 tyg. temu
Na jego miejscu bym kupiła domek gdzieś w ciepłym kraju, na jakieś wsi z dużym ogrodem, by można hodować sobie różne warzywa itp na swoje potrzeby, i używać życia bez wścibskich ludzi.
WIATR
2 tyg. temu
Jedź człowieku jak najdalej,kup dom i żyj spokojnie z rodziną i nie udzielaj się w mediach bo ja nie chcę żyć twoim życiem a ciągle są o tobie wzmianki.SZEROKIEJ DROGI I MAM NADZIEJĘ ŻE PRZEZ DŁUŻSZY CZAS O TOBIE NIE USŁYSZE.
bDJdCukX
Kila
2 tyg. temu
No zgadza się, że żadne pieniądze nie zwrócą mu tych lat, ale bez przesady, co się stało to się nie odstanie....dostał tyle kasy, ze będzie żył w komforcie do końca życia.
...
Następna strona
bDJdCulz