Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Tomasz Lis oficjalnie PRZEPROSIŁ Krystynę Pawłowicz! Nie spełnił jej oczekiwań: "Sama to zrobię NA JEGO KOSZT"

112
Podziel się:

Kontrowersyjna sędzia Trybunału Konstytucyjnego poczuła się urażona tekstem z 2016 roku opublikowanym na łamach "Newsweeka". Wywalczone w sądzie przeprosiny nie przypadły jej jednak do gustu...

Tomasz Lis oficjalnie PRZEPROSIŁ Krystynę Pawłowicz! Nie spełnił jej oczekiwań: "Sama to zrobię NA JEGO KOSZT"
(fot. ONS)
bEKJbbOZ

Powiedzieć, że Tomasz Lis nie jest sympatykiem trzymającej obecnie władzę partii, to tak, jakby nie powiedzieć nic. Niemal cała działalność publiczna dziennikarza skupia się wokół rozprzestrzeniania mało przychylnych poglądów na temat osób powiązanych z Prawem i Sprawiedliwością i sposobu prowadzenia przez nich polityki. Jak się okazuje, w atakowaniu grupy rządzącej zdarza mu się czasem nieco odpłynąć, za co musi teraz słono zapłacić.

Tytułem niekwestionowanej ulubienicy redaktora mogła swego czasu cieszyć się Krystyna Pawłowicz. Sprawująca obecnie rolę sędziego Trybunału Konstytucyjnego była posłanka i pasjonatka sałatkowych przekąsek usunęła się, co prawda, ostatnimi czasy w cień, jednak nadal drzemie w niej bojowy duch, o czym Tomasz Lis mógł ponownie przekonać się w ten poniedziałek.

bEKJbbPb

W najnowszym wydaniu zarządzanego przez byłego męża Hanny Lis tygodnika Newsweek pojawiły się oficjalne przeprosiny, wystosowane od Tomasza do Krystyny Pawłowicz. Owe przeprosiny zostały wywalczone na drodze sądowej po tym, jak gazeta opublikowała 18 kwietnia 2016 roku tekst poświęcony ówczesnej posłance PiS zatytułowany Bulterierka Prezesa. Jak nietrudno się domyślić, przedstawiał on życiorys ulubienicy Jarosława Kaczyńskiego w mało przychylnym świetle, z czym później zgodził się zresztą wysoki sąd.

Przeprosiny wylądowały ostatecznie na 14. stronie najnowszego numeru Newsweeka. W oświadczeniu czytamy: Tomasz Lis - Redaktor Naczelny 'Newsweek Polska' przeprasza Panią Krystynę Pawłowicz za naruszenie jej dóbr osobistych - dobrego imienia, czci i godności w artykule p.t. 'Bulterierka Prezesa', opublikowanym w wydaniu 'Newsweek Polska' w dniu 18 kwietnia 2016 roku.

bEKJbbPh

Zgodnie z wyrokiem sądu Lis musiał przyznać także, że tekst zawierał przekłamania na temat życia Krystyny Pawłowicz.

Oświadczam, że w publikacji zawarto bezpodstawne i niezgodne z prawdą twierdzenia dotyczące Pani Krystyny Pawłowicz. Ponadto, oświadczam, że przedmiotowa publikacja zawiera nieprawdziwe informacje dotyczące życia prywatnego i rodzinnego powódki oraz ukazuje postać Pani Krystyny Pawłowicz w sposób niezgodny z prawdą. Przedmiotowy artykuł zawiera również treści godzące w cześć i godność Krystyny Pawłowicz. Wyrażam głębokie ubolewanie z powodu bezpodstawnego naruszenia dóbr osobistych Krystyny Pawłowicz i wprowadzenia czytelników w błąd.

Mogłoby się wydawać, że na tym wojna Lisa z Pawłowicz się skończy. Otóż nic bardziej mylnego. Pawłowicz, do której kieszeni powędrowało już 40 tysięcy złotych zadośćuczynienia, postanowiła wyrazić swoje rozczarowanie formą przeprosin na swym ulubionym portalu społecznościowym - Twitterze. We wpisie zagroziła dziennikarzowi, że ponownie sięgnie do jego kieszeni.

Tomasz Lis NIE WYKONAŁ wyroku sądowego prawidłowo. Jego Oświadczenie winno mieć wymiary 20x13 cm i czcionkę 14, a ma 6x9 cm i mini druczek. W tej sytuacji skorzystam z możliwości, jaką daje p.2 wyroku, tj. sama opublikuję przeprosiny T. Lisa na jego koszt - czytamy na profilu Krystyny Pawłowicz.

bEKJbbPi

Wierzycie, że dwóm osobom z tak kompletnie różnych światów uda się dojść wreszcie do porozumienia?

bEKJbbPj
bEKJbbPC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(112)
gość
rok temu
Nie przepadam za panią Pawłowicz, ale w tym wypadku ma rację. Nieprawdziwe informacje "dziennikarze" umieszczają z wielkimi tytułami, często na okładkach, przeprosiny - ledwo widocznym druczkiem. Proszę traktować siebie, a zwłaszcza czytelników poważnie, panie Lis.
-/-
rok temu
Nie przepadam za kobietą, ale jeśli taki był wyrok sądu to niech teraz Lis buli 😉
Tik tak
rok temu
Mimo choroby Pan Tomasz nie odpuszcza Nic go to nie nauczylo dalej będzie jonczył
bEKJbbPD
Kajka
rok temu
Ale obrazic jego corunie Ige to beda jej Taco, Kinia i Tomeczek razem wr troje bronic.
Iga
rok temu
Ale brzydkie zdjęcia wybieracie do tych artykułów
Najnowsze komentarze (112)
Zenek
rok temu
A kiedy ona przeprosi wszystkich, których obraziła? Oczekuje szacunku, a nie widzi, ze za nią sieczka z butów sie sypie...
iii
rok temu
Wspólna kaeka to by było coś 🙉🙂
bleee
rok temu
Nie lubię jej ale uważam, że ma rację i oby zrobiła jak napisała. Niech Lis przeprasza do skutku. Opcja PO od zawsze uważa się za bezkarną. A wszyscy wiemy jacy to krętacze. 8 lat rządów kręcili wałki aby tylko dla siebie coś ukręcić.
Racja
rok temu
... Niech płaci...
monika
rok temu
ta pani powinna przeprosić wiele osób za swoje chamskie odzywki ale ponieważ mamy " wolne sądy" żadnego wyroku niekorzystnego dla tej pani nie będzie.
Wisia
rok temu
Pani Krysiu da pani radę, Polacy mają wspaniałego Premiera i Prezydenta. WIWAT POLONIA !!!
ja nie z PiS
rok temu
Dajesz, Krysia! Popieram Twoj pomysl.
fgdfgdfg
rok temu
bardzo dobrze pani robi, trzeba takich jak on nauczyyc kkultury
bEKJbbPv
Eva
rok temu
Drogi panie Lidię nic pana nie nauczyło proszę się zastanowić..........
Julia
rok temu
Żeby przeprosić wszystkich ludzi przez nią obrażonych zabrakłoby miejsca na szpaltach wszystkich dzienników w Polsce. Okropna, zajadła, podobno katoliczka.
lolk
rok temu
Pani Krystyna także nie spełnia moich oczekiwań jaką sędzia TK, jako poseł i jako człowiek - na czyj koszt mam to zmienić?
Poeta
rok temu
Doda jako wokalista jest bardzo dobra, ale zachowije się jak Kobra!
Co nowego?
rok temu
Co nowego u Sławka M. – aresztowanego wczoraj przyjaciela Tomasza Lisa, Donalda Tuska, członka sztabu wyborczego Rafała Trzaskowskiego?
Hutnik
rok temu
Jestem przekonany, że zwolennicy Czaskoskiego nie cieszą się ze zwycięstwa Morawieckiego w Brukseli. Biedni ludzie, ostatnio same porażki (Sławomir N. - program Cela+, Wałęsa - dostał 500zł kary dziennie, Lis przeprasza P. Pawłowicz).
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKJbbQo
bEKJbbQp
bEKJbbQq
bEKJbbQr
bEKJbbQs
bEKJbbPX