Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

"Top Model". TVN PRZEPRASZA za udział Dominica D'Angelica w programie! "Jest nam przykro, że do tego doszło"

249
Podziel się

Finałowy odcinek 9. sezonu otworzył się komentarzem produkcji w sprawie skandalu, który w ostatnich dniach opanował kolorową prasę. Przeprosiny przyjęte?

"Top Model". TVN PRZEPRASZA za udział Dominica D'Angelica w programie! "Jest nam przykro, że do tego doszło"
TVN przeprasza za skandal z Dominiciem D'Angelica (fot. Instagram, fot. TVN)
bDJeAith

Środowy finał Top Model na zawsze zapisze się w historii programu jako jeden z najbardziej kontrowersyjnych odcinków w serii. Zaledwie dwa dni przed emisją ostatniego odcinka cała Polska dowiedziała się o kryminalnej przeszłości Dominica D'Angelica – jednego z faworytów tej edycji.

Decyzją zarządu TVN Dominic D'Angelica został natychmiastowo usunięty z walki o główną nagrodę, co oznaczało również, że nie zaprezentuje się podczas wielkiego finału. Widzowie jasno dali do zrozumienia, że oczekują od stacji wyjaśnień. Nie dziwi więc, że na samym otwarciu ostatniego odcinka w tym sezonie produkcja zdecydowała się przeprosić za skandal z Dominiciem.

bDJeAitj
Zobacz także: Oskarżenia o molestowanie. Trudno uwierzyć, co mogą zrobić skłóceni partnerzy

Dzisiejszy finał odbędzie się bez udziału Dominica, który musiał zostać wykluczony z programu. Jest nam przykro, że doszło do takiej sytuacji i przepraszamy naszych widzów - wyrecytował narrator przed emisją odcinka.

bDJeAitp

Myślicie, że usatysfakcjonuje to rozczarowanych fanów programu?

bDJeAitq
bDJeAitr
bDJeAitK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(249)
obluda2020
3 miesiące temu
A jak ta sytuacja się ma do promowania przez TVN choćby osoby Pani Dagmary z Królowych Życia, która została skazana prawomocnym wyrokiem miedzy innymi za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, sutenerstwo, stręczycielstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji. Nawet dzisiaj mówili o Niej w śniadaniówce (oczywiście pozytywnie) - BRAWO ! Podwójne standardy. I nie wierzę że TVN nic wcześniej nie wiedział. Amerykanie są mistrzami w przygotowywaniu tego typów programów od strony emocjonalnej i mocno "grzebią" w życiorysach uczestników. PS: historię Dominika znam tylko z mediów.
wm spike
3 miesiące temu
Król życia "Tefauen I".
Iza
3 miesiące temu
A teraz pomyślcie, że ten Dominic to ksiądz, ale by byla jazda w tvnie....
bDJeAitL
Gość
3 miesiące temu
Bardzo oględne przeprosiny .. bardzo ...
Prawa_kole
3 miesiące temu
Powinni również usunąć inne osoby z tej stacji fo miały wyroki np z Królowych gwiazd również są osoby po wyrokach nawet jest tam Sutenerka reklamowana ! Każdy wie,każdy milczy .... takie osoby nie powinny być promowana
Gość
3 miesiące temu
I to wszystko ? Przepraszają tylko ? Nawalaja w kosciol że powinien zrobić harakiri A oni tylko przepraszają??????? . Faryzeusze.
Eda
3 miesiące temu
Kurde, a pamiętacie ta, która oskarżyła Ronaldo o gwałt czy dobieranie się, i ucichło, może tu też coś jest nie do końca jawnego, no sama nie wiem.
Madonna
3 miesiące temu
Jury w Top model to tez kryminał
Kicia
3 miesiące temu
Ale żenada TVN się wybiela , ze niby nic nie wiedzieli robią z siebie ofiarę .
Kris
3 miesiące temu
A gdzie wybaczenie grzechów młodości odsiedział i sprawa zakończona,Dagmara może,Maleńczuk może itp ale już Dominik nie,to czysty rasizm,przecież w regulaminie nie ma nic o niekaralności, to śmieszne że tacy jak Pirug i Woliński wspierają osobę skazaną za zbiory gwałt a nie wsparli Dominika, tu jest wyraźna druga strona medalu
Pola
3 miesiące temu
Finał powinien odbyć się też bez udziału Wolińskiego i Piróga, wspierających osobę sjazaną za udział w gwałcie zbiorowym.
kolo
3 miesiące temu
Opryszek to opryszek, 30 letni niby model z USA szuka kasy w Polsce ? od początku to było podejrzane.....
123ff
3 miesiące temu
Nie wiadomo już komu wierzyć. Dominic zaprzecza oskarżeniom, a matka ofiary działa anonimowo. Co jeśli się okaże, że oskarżenia były fałszywe ? Zawsze trzeba wysłuchać dwóch stron
bDJeAitD
Nienawidzę go
3 miesiące temu
Zanim napiszecie że on taki biedny to może pomyslcie o dziewczynce, co ona przezyla? Trauma do końca życia...
...
Następna strona
bDJeAiuf