Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

TVP Info atakuje Rafała Trzaskowskiego: "NIE RADZI SOBIE ZE ŚNIEGIEM". Rafał odpowiedział...

262
Podziel się

Na pasku w TVP Info ogłoszono, że zima przerosła prezydenta Warszawy, jednak w tle pokazano... nieodśnieżoną drogę podległą rządowi. "Kolejny przykład standardowej manipulacji" - komentuje sprawę Rafał Trzaskowski.

TVP Info atakuje Rafała Trzaskowskiego: "NIE RADZI SOBIE ZE ŚNIEGIEM". Rafał odpowiedział...
TVP Info atakuje Rafała Trzaskowskiego (Facebook, East News)
bDZoaDsl

Odkąd Prawo i Sprawiedliwość doszło do władzy, w Polsce zapanowała "dobra zmiana", która dotknęła też media publiczne. Trudno nie zauważyć, jak w ostatnich latach zmienił się ton treści przekazywanych w telewizji publicznej, zwłaszcza w serwisach informacyjnych.

Podczas gdy media w całym kraju informują o intensywnych opadach śniegu, które utrudniają poruszanie się po drogach, TVP info ogłasza, że... to Rafał Trzaskowski "nie radzi sobie ze śniegiem". Taki napis pojawił się na pasku, tymczasem w tle pokazano nieodśnieżoną trasę S8 podległą rządowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

bDZoaDsn
Zobacz także: Atak zimy. Najtrudniejsza sytuacja na południu Polski

Prezydent Warszawy zareagował na Facebooku.

Oto i kolejny przykład standardowej manipulacji TVP Info - Trzaskowski nie radzi sobie ze śniegiem, a na obrazku nieodśnieżona droga... podległa rządowi. Brawo. Naprawdę, więcej dobrego będzie, jak zaapelujecie do kierowców o ostrożność, serio. Tymczasem my pracujemy dalej - napisał w poście.

bDZoaDst

"Cała Polska nie radzi sobie ze śniegiem. A oni tylko do Trzaskowskiego się czepiają. Masakra...", "Krajowe drogi to chyba GDDKiA odśnieża", "TVP nie radzi sobie z przekazywaniem informacji", "Pan to ma stalowe nerwy, brak słów na te ich wiadomości" - piszą w komentarzach internauci.

Myślicie, że "paskowy" TVP Info dostał podwyżkę?

bDZoaDsu
bDZoaDsO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(262)
polka
3 miesiące temu
Gorzej jak jeszcze popada co będzie działo się wiosną? Bo kanalizacja rady nie da, Czajka zepsuta i co wtedy? Spłynie czy nie do morza?
Gosg
3 miesiące temu
Nie tylko śnieg to przerósł
SIERPIEŃ 2020
3 miesiące temu
NAJWIĘKSZĄ od 20 lat ekologiczną katastrofę rzek świata, czyli DRUGĄ, na przestrzeni JEDNEGO roku, awarię oczyszczalni ścieków Czajka w Warszawie - 29. sierpnia 2020 – prezydent stołecznego miasta Trzaskowski potraktował z właściwymi sobie arogancją, pychą, nieodpowiedzialnością, lekceważeniem, lenistwem! Po ubiegłorocznej awarii Czajki do warszawskiego Ratusza wpłynęło wiele pisemnych/ e-mailowych ostrzeżeń specjalistów/ ekspertów/ fachowców od tego typu awarii i konstrukcji, że JEŻELI nie podejmie on (prezydent Warszawy) odpowiednich decyzji o natychmiastowej przebudowie, zmianie NIEKTÓRYCH elementów Czajki, to NIEUCHRONNIE katastrofa się powtórzy. Dowodem ostrzeżeń/ ponagleń są opublikowane po sierpniu 2020 dokumenty. „Piękny Rafał”, „cudowny chłopiec” Platformy Obywatelskiej był wtedy zbyt zajęty swoją kampanią wyborczą o stołek prezydenta RP, żeby zająć się takim gó……ym tematem. Polscy celebryci, polskie gwiazdunie milczeli po katastrofie. Milczą do dzisiaj Greanpeace, Zieloni, Greta T. Milczycie WY!
bDZoaDsP
Zzz
3 miesiące temu
Trzaskowskiego wszystko przerasta.
BĘDZIE OK
3 miesiące temu
Warszawa ma swojego Rafaella! Na najbliższy czas zaplanuje on więcej – 3 kilometry kwadratowe drewnianych palet „wypoczynku”, wzdłuż lewobrzeżnej Warszawy. Reakcyjną, prawobrzeżną Pragę i okolice zaorze się pod nowe apartamenty dla swoich. Antifa dostanie jeszcze więcej kasy. Na wysepce pod jednym z mostów umieści Rafaello 60 flamingów (nie ma już kóz!), które zdechną z głodu, chłodu i wyczerpania w zimie, ale przecież – cytując klasyka/ klasyczkę – „taki mamy klimat”. W warszawskich szkołach podstawowych jeden dzień w tygodniu chłopcy w wieku 8-11 lat będą musieli nosić spódniczki, a starsi obowiązkowy makijaż. Będzie pysznie…
Najnowsze komentarze (262)
Luty
3 miesiące temu
Gdyby z budżetu dostawał dotacje, podobnie jak dostaje prezes TVP, to na pewno ulice Warszawy byłyby lepiej odśnieżone
Prawda
3 miesiące temu
W Tvpis i info.... bedzie czarna ściana a wy odp ze biala bo tak Eminencja Jarek chce a brat jego Lech nie chcial Podobnie jest u braci Kurskich 🤔🤨😬🤥 Jacek tak a Jaroslaw nie🤥
Lukas
3 miesiące temu
A jakby ścieki czajki puścić ulicami miasta to możnaby komunikację zamienić na łyżwy. PO problemie.
jackw
3 miesiące temu
eh brak mi słów na te komentarze . co trzeba mieć w głowie żeby wypisywać takie brednie. .... Już wiem PiS
Jataka
3 miesiące temu
Ciemny lud wszystko kupi za 500+
nick
3 miesiące temu
kurwizja sobie nie razi z ogarem informacji....
bbb
3 miesiące temu
Natomiast TVP świetnie sobie radzi z propagandą ogłupiając ciemne masy
mmm
3 miesiące temu
Niech Rafała pocałują w nos. .Zająć sie swoimi drogami
bDZoaDsH
Byłyfaaan
3 miesiące temu
A czajka powstała za trzaskowskiego czy kaczyńskiego
Sarenka
3 miesiące temu
On nie tylko z tym sobie nie radzi xD
Piotr
3 miesiące temu
Całe szczęście że nie jest prezydentem Olsztyna
1234
3 miesiące temu
Prezydent AWARIA
Kotiek
3 miesiące temu
Ile Wam płacą za oszczerstwa? Przecież jak czytak te fake like to nóż w kieszeni się otwiera. Tak własnie Wami manipuluje TVPis a Wy w to wierzycie hahaha żenada
kicia
3 miesiące temu
a co z osobami pieszymi on ma dbac tylko o kierowcow ,beznadziejny facet
...
Następna strona
bDZoaDtj