Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

TYLKO NA PUDELKU: Eurowizja 2020 jednak może się nie odbyć? Są rozważane różne scenariusze: "Niepokój jest duży"

43
Podziel się:

Organizacja tegorocznego konkursu nadal stoi pod znakiem zapytania. "Z powodu koronawirusa sporo tegorocznych reprezentantów nie przyjechało już do Holandii na kręcenie pocztówek" - wspomina nasze źródło.

TYLKO NA PUDELKU: Eurowizja 2020 jednak może się nie odbyć? Są rozważane różne scenariusze: "Niepokój jest duży"
Eurowizja 2020 zagrożona przez koronawirusa? (Materiały prasowe, East News)
bECVtsOd

Koronawirus od kilku tygodni nie schodzi z pierwszych stron gazet i czołówek światowych portali informacyjnych. Z powodu pandemii wirusa z Wuhan zachorowało już ponad 160 tysięcy osób, a szacuje się, że liczba zakażonych może wciąż znacznie wzrosnąć. Z tego powodu władze poszczególnych krajów stale anulują zaplanowane na ten czas wydarzenia.

Nie ulega wątpliwości, że koronawirus pozbawił nas nie tylko zdrowia, lecz także szansy na jakąkolwiek rozrywkę. W obliczu aktualnych wydarzeń i rosnącej liczby zakażonych zawieszono nagrania takich programów jak Taniec z gwiazdami czy Twoja twarz brzmi znajomo, a we wtorek oficjalnie ogłoszono, że tegoroczne Mistrzostwa Europy w piłce nożnej również nie odbędą się w terminie.

bECVtsOf

Choć sytuacja jest wyjątkowo trudna, to do tej pory nie zapadły jeszcze żadne decyzje dotyczące tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji. Zważając na sytuację w Holandii, gdzie we wtorek łącznie zdiagnozowano 1705 przypadków choroby, wiele osób spodziewało się, że muzyczna rywalizacja zostanie prawdopodobnie odwołana.

Te doniesienia skomentowała w rozmowie z Pudelkiem osoba z otoczenia organizacji konkursu. Nasz informator przyznaje, że nastroje wśród osób zaangażowanych w wydarzenie są raczej nie najlepsze.

Niepokój jest duży. To zrozumiałe. Angażuje wiele stron i dużo środków. Decyzja zapadnie najpóźniej do 6 kwietnia. Organizatorzy z chwilą przejęcia hali muszą wiedzieć, czy montować kosztowną scenę i oczekiwać artystów - twierdzi nasze źródło.

bECVtsOl

Co więcej, organizatorzy napotkali już pierwsze poważne problemy podczas przygotowywania całego przedsięwzięcia.

Przyjazd artystów wcale nie byłby pewny. Z powodu koronawirusa sporo tegorocznych reprezentantów nie przyjechało już do Holandii na kręcenie pocztówek - mówi.

Na koniec dowiadujemy się też, że organizatorzy rozważają w przypadku tegorocznego konkursu trzy scenariusze. Który z nich ostatecznie się sprawdzi? Tego mamy się dowiedzieć właśnie w ciągu najbliższych tygodni.

Według spekulacji rozważane są dziś 3 opcje: anulowanie, przesunięcie na inny termin w tym roku (bliżej nieokreślony), nagranie występów w studiach krajowych nadawców - komentuje.

bECVtsOm

Myślicie, że koronawirus wkrótce "strawi" także Eurowizję?

bECVtsOn
bECVtsOG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(43)
Gaba
2 lata temu
Na ten moment Eurowizja jest najmniej ważna. Dla mnie może się nie odbyć, sztuczne show w którym wyniki są znanr od dawna. Zdrowie jest najważniejsze.
Ania
2 lata temu
Przede wszyskim NIE POWINNA się odbyć.... ehhh
Anka
2 lata temu
Faktycznie strasznie duży niepokój 😁
bECVtsOH
Nsksnskdm
2 lata temu
I niech się nie odbędzie. Mieszkam w Rotterdamie. Puste półki, ale nie wiem po co bo ludzie sobie tu spacerują i żyją jak wcześniej, place pełne dzieci. Holendrzy do inteligentnych nie należą, oni myślą, że jak umyją ręce czasami to nie zachoruja. Sam premier powiedział, że granic nie zamknie i że w Niderlandach musimy zachorowac prawie wszyscy bo wtedy zbudujemy odporność. Dla nich tutaj najwazniejsza jest gospodarka. Jeszcze z 2 lata jak przezyję tą zaraze i wracam do siebie do Polski. Tylko większe pieniadze mnie tutaj trzymają. Oni tu nie maja mozgu za grosz. W sklepach nie sprzedali mi kilka razy wina bo kalkulatora nie mieli w poblizu wiec nie mogla policzyc ile mam lat... taki zachod cudowny. Zazdroszczę wam w tej Polsce bo tutaj bawia sie swietnie, kiedy wy sie jednoczycie i zostajecie w domu. Zdrowia dla was
Hehe
2 lata temu
Wiadomo ze nie odbędzie sie
Najnowsze komentarze (43)
Opa
2 lata temu
Śliczna ta nasza Alicja!
Hela
2 lata temu
Ale przecież już odwołali
nie ważne
2 lata temu
nie wierze, że roztrząsają tu takie problemy. Ludzie z dnia na dzien stracili prace i środki do życia, a tutaj najwiekszym problemem jest czy odbedzie sie impreza z wokalistami
bolo
2 lata temu
interwizja =super ze sie nie odbedzie ,zwłaszcza z tą piosenka beznadziejna i artystką wybraną po znajomosci -
Kas
2 lata temu
Eurowizja zostala przelozona na rok 2021.
OLA
2 lata temu
WŁAŚNIE JĄ ODWOŁALI
Milking
2 lata temu
No już wiemy, że się nie odbędzie
Lola
2 lata temu
No i dobrze!! Eurowizja to porazka
bECVtsOz
L....
2 lata temu
Na grype w ciągu pół roku umiera 54 000 ludzi a na koronowirusa umarło w ciągu pół roku "tylko" 8 000. Jakby media nagle zaczeły mówić o tym, że ludzie umierają na katar od razu każdy Janusz z katarem leciałby na pogotowie po respirator. Opanujcie się ludzie. Tak łatwo wami manipulować, a skutki ekonomiczne będą dużo bardziej doktliwe niż ten cały wirus.
teo
2 lata temu
Właśnie wydali oficjalne oświadczenie: Eurowizja w tym roku się nie odbędzie.
jaaa
2 lata temu
Bardzo lubię ten konkurs i od lat oglądam , ale w tym roku chociażby dla bezpieczeństwa samych uczestników powinni to odroczyć, rok ich nie zbawi
Lolek
2 lata temu
Super wiadomość. I tak nikt normalny tego nie ogląda i nie traktuje poważnie.
Ogłoszenie
2 lata temu
Nagranie występów w studiach najbardziej żałosna opcja jaką mogli wymyśleć. Nie będzie eurowizji w maju taka prawda !!!!!!!!!!!!!!
Lok
2 lata temu
Bo to jest najważniejsze zeby ktoś wył do mikrofonu masakra dajcie spokój
Oferty dla Ciebie
bECVtsPs
bECVtsPt
bECVtsPu
bECVtsPv
bECVtsPw
bECVtsPb