Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

TYLKO NA PUDELKU: Joanna Krupa OSTRO o protestach w Ameryce: "ROZWALAJĄ LUDZIOM BIZNESY. Biją się!"

126
Podziel się:

Zamieszkująca w Stanach Polka wyraziła ubolewanie nad postępowaniem miejscowej policji, jednocześnie zaznaczając, że sposób, w jaki wiele osób postanowiło wyrazić swoje oburzenie, jest jej zdaniem nie do przyjęcia. "To jest coś przerażającego".

TYLKO NA PUDELKU: Joanna Krupa OSTRO o protestach w Ameryce: "ROZWALAJĄ LUDZIOM BIZNESY. Biją się!"
Joanna Krupa ocenia protesty w USA (fot. Instagram, @joannakrupa, fot. Getty)

Już od ponad tygodnia największe miasta Stanów Zjednoczonych opanowane są przez ogromne protesty sprowokowane brutalnym zamordowaniem Afroamerykanina George'a Floyda przez funkcjonariuszy policji z Minnesoty. Początkowo pokojowe demonstracje prędko zmieniły się w niebezpieczne zamieszki po tym, jak uzbrojone po zęby służby porządkowe zaczęły używać siły na nie stanowiących jakiegokolwiek zagrożenia uczestnikach marszów, a nawet przypadkowych przechodniach.

Sytuacja stała się na tyle poważna, że do pacyfikowania tłumów oddelegowano Gwardię Narodową. Natomiast w poniedziałek Donald Trump musiał ukryć się w ukrytym w Białym Domu bunkrze. Był to pierwszy raz od czasu 9 września, kiedy amerykański prezydent był zmuszony przedsięwziąć takie środki ostrożności.

Absolutny chaos, w którym stopniowo pogrąża się Ameryka, nie uszedł, rzecz jasna uwadze wieloletniej rezydentce USA - Joannie Krupie. W rozmowie z redakcją Pudelka modelka i oddana aktywistka na rzecz praw zwierząt oceniła, że George Floyd został zamordowany, a ponoszący winę za jego śmierć policjanci powinni ponieść pełne konsekwencje swoich czynów.

To, co się stało George'owi Floydowi, to jest coś okropnego. Najgorsze jest to, że policjanci czują za dużą pewność siebie i za dużą moc. Mogą robić sobie, co chcą. Ewidentnie ten mężczyzna był rasistą. Nie zważał na to, że ludzie mówili, że chłopak nie może oddychać. A on się dusił się, sam mówił to policjantowi, który ignorował jego wołanie. Policjant powinien iść do więzienia, bo to jest morderstwo! Nie rozumiem również zachowania funkcjonariuszy, którzy stali obok i przyglądali się temu okrucieństwu. Jeśli nie wyciągnie się z tego konsekwencji i nie zostaną oni skazani, to policjanci będą robili sobie, co chcą. Tu nie chodzi o kolor skory, ale o to, że nie można tak traktować drugiego człowieka. Ten człowiek nie zrobił nic takiego, nie zasłużył na takie traktowanie oraz na to, by go zabić - stwierdza gwiazda.

Jednocześnie Krupa wyznała, że kompletnie nie zgadza się z formą, jaką przyjęły demonstracje w dużych miastach.

Druga sprawa, która mi się bardzo nie podoba, to sposób, w jaki ludzie protestują. Zamiast spokojnie wyrażać swój sprzeciw, robią to agresywnie, rozwalają ludziom biznesy, biją się. To jest coś przerażającego. Nie powinni robić krzywdy innym, mogą to wyrazić w inny sposób. Taki sposób protestów jest równie okropny jak zachowanie tego policjanta. Nie może dochodzić do takich sytuacji - oceniła stanowczo w rozmowie z Pudelkiem.

Zgadzacie się z nią?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(126)
Diannn
2 lata temu
Można nie być rasistą i jednocześnie nie popierać plądrowania sklepów, serio.
Lola
2 lata temu
Ma 100% racji
Emm
2 lata temu
Zgadzam się z Aśka
Xxx
2 lata temu
Polać jej !
monia
2 lata temu
Traktowanie w taki sposób czarnych, nie wzięło się z powietrza. Policjant jest mordercą , ale zobaczcie kolor skóry tych, którzy rozwalaja sklepy, atakują i bija sprzedawców (jak tę starszą panią), niszczą wszystko dookoła, demolują. Zachowuja się gorzej niż zwierzeta, jak dzicz, więc niech się nie dziwią potem, że ludzie maja w pamięci takie zachowania.
Najnowsze komentarze (126)
❤️❤️
2 lata temu
P. Asiu ano tacy to ludzie 🥶🥶niemamy NATO wpływu moooze wkoncu będzie dobrze pozdrawiam
Graza
2 lata temu
Pamiętam jak zaczynała kariere w Polsce i szybko ją zaszufladkowano jako "blądynke" A to mądra i fajna baba - zawsze mówi co myśli ale w mądry i wyważony sposób (polskim politykom radzilabym brać lekcje), robi coś pożytecznego dla zwierząt i wygląda jak milion dolców!
Januszm
2 lata temu
O jakąś ty mądra.
Bbjjkk
2 lata temu
To co się stało jest tak nieludzkie i tak przykre ze wcale się tym ludziom demolujący wszystko nie dziwie
RikiTiki
2 lata temu
Ale się wygrzmocilam z moim starym 😁 On poszedl spac a ja wpadlam poczytac ploteczki na Pudlu
222
2 lata temu
Boże w jakich okropnych czasach żyjemy !!!!! Boje się o nas , o nasze dzieci ...jaka przyszłość przed nimi 😔 To straszne co się teraz dzieje 🙁222
Aleks6662920
2 lata temu
Wyjątkowo celna uwaga Pani Asiu. Szanuje, za trzeźwość umysłu i powiedzenia słów prawdy, które idą pod prąd dominującej części Pani środowiska. Brawo
yxyxy
2 lata temu
na youtube jest film z tego zdarzenia. widać, jak Floyd się dusi, mówi, że nie może oddychać, pod koniec woła mamę.. policjant przez 8 minut dociskał go kolanem !!!!! ludzie na ulicy wołali : hej, zróbcie coś, on się dusi, sprawdźcie jego puls - a oni nie reagowali.
Kkk
2 lata temu
Czekamy na wypowiedz Violi Kolakowskiej.Pewnie uzna ze to przez koronoawirusa i bylo ukartowane😃
Milo
2 lata temu
Przynajmniej coś mądrego powiedziała
Adrian
2 lata temu
chciałbym w ramach poparcia dla słów Joanny spotkać się z nią i mocno przytulić więc proszę o umożliwienie mi tego spotkania na koszt Pudelka
Heca
2 lata temu
Czekajcie jeszcze chwile, zaraz tym naszym hamerykanckim gwiazdom Polska znowu będzie miła 😂 Jak tylko tłuszcza ruszy na "białe" dzielnice.
Ann
2 lata temu
Szok
olek
2 lata temu
w tych zamieszkach biora udzial rowniez biali i latynosi, zadymiarze z gangow i nie tylko, wykorzystuja okazje zeby bezkarnie nakrasc
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie