Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Przenikliwy umysł Violi Kołakowskiej zaskakuje kolejną TEORIĄ SPISKOWĄ: "George Floyd został zamordowany ZGODNIE Z HARMONOGRAMEM"

289
Podziel się

Zaangażowana społecznie fanka internetowych bzdur po raz kolejny postanowiła stanąć w obronie swojego największego idola - Donalda Trumpa. Dobrze się bawi?

Przenikliwy umysł Violi Kołakowskiej zaskakuje kolejną TEORIĄ SPISKOWĄ: "George Floyd został zamordowany ZGODNIE Z HARMONOGRAMEM"
Viola Kołakowska szerzy kolejną teorię spiskową (fot. ONS, fot. Getty)
bDHRvXed

Po kilku tygodniach bacznego studiowania internetowych wywodów Violi Kołakowskiej (de domo Kołek) trudno nam uwierzyć, że istnieje jeszcze jakaś teoria spiskowa, w którą nie byłaby skłonna uwierzyć. Czasem obecna, a czasem była partnerka Tomasza Karolaka jednak kolejny raz zdołała nas zaskoczyć.

Nudząc się najwyraźniej w domu, Viola Kołakowska kilkanaście razy dziennie zamieszcza na swoim instagramowym profilu "dowody" na to, że nieistniejąca jeszcze szczepionka na koronawirusa ma rzekomo za zadanie wybić ludzką populację, a pandemia koronawirusa tak naprawdę nie istnieje. Dzieląc się ze swoimi obserwatorami zbudowanymi na strachu i niewiedzy kłamstwami, nie spostrzegła jednak, że większość z materiałów, którymi się posługuje, jako jedynego możliwego wyzwoliciela ludzkości prezentuje Donalda Trumpa. Bardzo wygodny zbieg okoliczności jak na rok wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych.

bDHRvXef

Z racji tego, że administracja Trumpa nie radzi sobie z panującymi w kraju napięciami wywołanymi bestialską interwencję policji, w wyniku której życie stracił czarnoskóry Amerykanin George Floyd, w sieci pojawiła się kolejna teoria spiskowa, mająca na celu wytłumaczyć nieporadność rządu. Naturalnie, Viola podłapała ją w trybie natychmiastowym.

Jak możemy dowiedzieć się z udostępnianych przez Kołakowską postów autorstwa jej spiskowego guru (którego nie będziemy wymieniać z nazwiska, aby przypadkiem nie dostarczyć mu nowych wyznawców) George Floyd został zamordowany według planu George'a Sorosa (a jakże), aby celowo zdestabilizować sytuację w Ameryce Północnej.

bDHRvXel

George Floyd został celowo zamordowany, zgodnie z harmonogramem, aby wywołać zamieszki rasowe w całej Ameryce, powodując jeszcze większy chaos - czytamy na profilu polskiej celebrytki. - Ktoś wywołał tę całą sytuację po to, by zaszkodzić Trumpowi! Ma wyglądać, jakby państwo wymykało się spod kontroli. (...) Wyciągnęli przeciwko Trumpowi najcięższe działa!

Nie powinno nas już zapewne dziwić, że Viola po raz kolejny nie sprawdziła swoich źródeł. Cytowany w jej wpisie "portal" DC Clothesline (w dosłownym tłumaczeniu "DC linia odzieżowa) specjalizuje się w szerzeniu tak zwanych "fake newsów", czyli wiadomości wprowadzanych do przestrzeni internetowej w celu rozprzestrzeniania dezinformacji.

Jak sądzicie, do której alternatywnej wersji rzeczywistości Viola zaprosi swoich obserwatorów następnym razem?

bDHRvXem
bDHRvXen
bDHRvXeo
bDHRvXeG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(289)
Gość
2 miesiące temu
Dlatego, ze Tramp jest właściwym czlowiekiem na właściwym miejscu jest niewygodny dla "nowego porządku świata". Ma w świecie zostać 500mln ludzkości. Jest ok 7mld. Po co jest szczepionka?
Gość
2 miesiące temu
To co mówi Viola jest absolutną prawdą, czy komuś się to podoba czy też nie
taka prawda
9 miesięcy temu
Poczytajcie sobie o MK ultra czyli kontroli umyslow i zastanowcie sie czy nie jest ona stosowana teraz w USA na pelna skale. A szczegolnie chodzi mi o tego policjanta i jego wyraz twarzy podczas calego zdarzenia. Gosc ewidentnie jest sterowany i to jest prawda, ze wszytsko bylo zaplanowane przez szefow Sorosa. Wkrorce prawda wyjdzie na jaw. Zycze wam wszystkiego co najlepsze.
bDHRvXeH
Aleks6662920
9 miesięcy temu
Viola jak zwykle nie oszczędziła nam swoich bystrych i przenikliwych analiz. Nie wiadomo czy jeszcze się smiać czy już płakać
woda
9 miesięcy temu
Nic nie dzieje się przypadkiem!!!!! Kto za tym dziś stoi pewnie nie dowiemy się nigdy!!
Krystyna
9 miesięcy temu
Jedna z niewielu gwiaz polskiego showbiznesu, która ma odwagę mówić prawdę!!!!a niestety większość milczy bo się boi.....
NICK
9 miesięcy temu
Ne wierzę w przypadek. Paliwo koronoszajby przestaje dzialać, ludzie przesają sie bać, to trzeba uruchomić kolejne procesy.
Janusz
9 miesięcy temu
Głupota rodzi się w bólach
KJU
9 miesięcy temu
A Pudla kto utrzymuje?
agat
9 miesięcy temu
Harmonogram, to nie jest tutaj odpowiednie słowo. Raczej zgodnie z planem.
aga
9 miesięcy temu
a moze ta kobieta poszla do pracy albo zajela sie czyms konstruktywnym a nie za wszelka cene chce zaistniec jak dotad bez powodzenia.znana jest tylko jako matka dzieci karolaka i to cale osiagniecie
wawa
9 miesięcy temu
Dlaczego promujecie to intelektualne mniej niż zero?
usa
9 miesięcy temu
kołakowska,kożuchowska,rossati,lewandowska + pudelek=PATOLOGIA
bDHRvXez
gosc
9 miesięcy temu
ta baba jest chora psych, odrealniona zupelnie,wszystko to teorie spiskowe,dobrze ze jej zycie nie
...
Następna strona
bDHRvXfb