Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Przenikliwy umysł Violi Kołakowskiej zaskakuje kolejną TEORIĄ SPISKOWĄ: "George Floyd został zamordowany ZGODNIE Z HARMONOGRAMEM"

288
Podziel się

Zaangażowana społecznie fanka internetowych bzdur po raz kolejny postanowiła stanąć w obronie swojego największego idola - Donalda Trumpa. Dobrze się bawi?

Przenikliwy umysł Violi Kołakowskiej zaskakuje kolejną TEORIĄ SPISKOWĄ: "George Floyd został zamordowany ZGODNIE Z HARMONOGRAMEM"
Viola Kołakowska szerzy kolejną teorię spiskową (fot. ONS, fot. Getty)
bCPamVEB

Po kilku tygodniach bacznego studiowania internetowych wywodów Violi Kołakowskiej (de domo Kołek) trudno nam uwierzyć, że istnieje jeszcze jakaś teoria spiskowa, w którą nie byłaby skłonna uwierzyć. Czasem obecna, a czasem była partnerka Tomasza Karolaka jednak kolejny raz zdołała nas zaskoczyć.

Nudząc się najwyraźniej w domu, Viola Kołakowska kilkanaście razy dziennie zamieszcza na swoim instagramowym profilu "dowody" na to, że nieistniejąca jeszcze szczepionka na koronawirusa ma rzekomo za zadanie wybić ludzką populację, a pandemia koronawirusa tak naprawdę nie istnieje. Dzieląc się ze swoimi obserwatorami zbudowanymi na strachu i niewiedzy kłamstwami, nie spostrzegła jednak, że większość z materiałów, którymi się posługuje, jako jedynego możliwego wyzwoliciela ludzkości prezentuje Donalda Trumpa. Bardzo wygodny zbieg okoliczności jak na rok wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych.

bCPamVED

Z racji tego, że administracja Trumpa nie radzi sobie z panującymi w kraju napięciami wywołanymi bestialską interwencję policji, w wyniku której życie stracił czarnoskóry Amerykanin George Floyd, w sieci pojawiła się kolejna teoria spiskowa, mająca na celu wytłumaczyć nieporadność rządu. Naturalnie, Viola podłapała ją w trybie natychmiastowym.

Jak możemy dowiedzieć się z udostępnianych przez Kołakowską postów autorstwa jej spiskowego guru (którego nie będziemy wymieniać z nazwiska, aby przypadkiem nie dostarczyć mu nowych wyznawców) George Floyd został zamordowany według planu George'a Sorosa (a jakże), aby celowo zdestabilizować sytuację w Ameryce Północnej.

bCPamVEJ

George Floyd został celowo zamordowany, zgodnie z harmonogramem, aby wywołać zamieszki rasowe w całej Ameryce, powodując jeszcze większy chaos - czytamy na profilu polskiej celebrytki. - Ktoś wywołał tę całą sytuację po to, by zaszkodzić Trumpowi! Ma wyglądać, jakby państwo wymykało się spod kontroli. (...) Wyciągnęli przeciwko Trumpowi najcięższe działa!

Nie powinno nas już zapewne dziwić, że Viola po raz kolejny nie sprawdziła swoich źródeł. Cytowany w jej wpisie "portal" DC Clothesline (w dosłownym tłumaczeniu "DC linia odzieżowa) specjalizuje się w szerzeniu tak zwanych "fake newsów", czyli wiadomości wprowadzanych do przestrzeni internetowej w celu rozprzestrzeniania dezinformacji.

Jak sądzicie, do której alternatywnej wersji rzeczywistości Viola zaprosi swoich obserwatorów następnym razem?

bCPamVEK
bCPamVEL
bCPamVEM
bCPamVFe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(288)
Tak
2 miesiące temu
Taka jest prawda. Mieszkam w stanach od 20 lat, jak czarny zabije białego jest cisza, a jak odwrotnie to widzicie co się dzieje na ulicach. Biały człowiek stał się intruzem na własnym terenie. To, że teraz czarni w imię rzekomej sprawiedliwości demolują sklepy i rozkradają co się da (torebki Louis Vitton, sprzęt RTV itd) Wam nie przeszkadza?
monday
2 miesiące temu
Mój ojciec stwierdził ostatnio - "to co jest niewygodną prawdą lub leży blisko niej nazywa się dziś mową nienawiści, teorią spiskową albo bzdurą a ci którzy ją ujawniają są wariatami..."
Megan
2 miesiące temu
Maj mija a ja niczyja
bCPamVFf
qirso
2 miesiące temu
Akurat największą Internetową Bzdurą to jesteście WY, czyli Pudelek. Jesteście nikim i nie macie prawa oceniać kto mówi bzdury, a kto nie.
Eli
2 miesiące temu
Niech jej ktoś odetnie internet!
Najnowsze komentarze (288)
taka prawda
2 miesiące temu
Poczytajcie sobie o MK ultra czyli kontroli umyslow i zastanowcie sie czy nie jest ona stosowana teraz w USA na pelna skale. A szczegolnie chodzi mi o tego policjanta i jego wyraz twarzy podczas calego zdarzenia. Gosc ewidentnie jest sterowany i to jest prawda, ze wszytsko bylo zaplanowane przez szefow Sorosa. Wkrorce prawda wyjdzie na jaw. Zycze wam wszystkiego co najlepsze.
Aleks6662920
2 miesiące temu
Viola jak zwykle nie oszczędziła nam swoich bystrych i przenikliwych analiz. Nie wiadomo czy jeszcze się smiać czy już płakać
woda
2 miesiące temu
Nic nie dzieje się przypadkiem!!!!! Kto za tym dziś stoi pewnie nie dowiemy się nigdy!!
Krystyna
2 miesiące temu
Jedna z niewielu gwiaz polskiego showbiznesu, która ma odwagę mówić prawdę!!!!a niestety większość milczy bo się boi.....
NICK
2 miesiące temu
Ne wierzę w przypadek. Paliwo koronoszajby przestaje dzialać, ludzie przesają sie bać, to trzeba uruchomić kolejne procesy.
Janusz
2 miesiące temu
Głupota rodzi się w bólach
KJU
2 miesiące temu
A Pudla kto utrzymuje?
agat
2 miesiące temu
Harmonogram, to nie jest tutaj odpowiednie słowo. Raczej zgodnie z planem.
bCPamVEX
aga
2 miesiące temu
a moze ta kobieta poszla do pracy albo zajela sie czyms konstruktywnym a nie za wszelka cene chce zaistniec jak dotad bez powodzenia.znana jest tylko jako matka dzieci karolaka i to cale osiagniecie
wawa
2 miesiące temu
Dlaczego promujecie to intelektualne mniej niż zero?
usa
2 miesiące temu
kołakowska,kożuchowska,rossati,lewandowska + pudelek=PATOLOGIA
gosc
2 miesiące temu
ta baba jest chora psych, odrealniona zupelnie,wszystko to teorie spiskowe,dobrze ze jej zycie nie
Tyt
2 miesiące temu
Ona ma racje. Trzeba otworzyć oczy
hjk
2 miesiące temu
kołek, to kołek
...
Następna strona
bCPamVFz