Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

TYLKO NA PUDELKU: Kulisy nocnej afery z udziałem Daniela Martyniuka: "Obrażał barmana. PRZEWRACAŁ SIĘ na gości siedzących na leżakach"

2186
Podziel się

Jak twierdzi prezes newonce.media, syn Zenka Martyniuka wcale nie został usunięty z lokalu bez powodu...

TYLKO NA PUDELKU: Kulisy nocnej afery z udziałem Daniela Martyniuka: "Obrażał barmana. PRZEWRACAŁ SIĘ na gości siedzących na leżakach"
Kulisy nocnych wybryków Daniela Martyniuka (Instagram, ONS)
bCHxzaZh

Nie jest tajemnicą, że Daniel Martyniuk to jedna z "najbarwniejszych" postaci polskiego show biznesu. Syn króla disco polo w ostatnim czasie nieustannie zaskakuje świat kolejnymi wybrykami. Jeszcze niedawno, tuż po opuszczeniu aresztu, 30-latek planował ponoć na jakiś czas zaszyć się w Puszczy Białowieskiej. Niestety, własne postanowienie Daniel złamał równie szybko co obowiązkową kwarantannę.

Zobacz również: Krnąbrny Daniel Martyniuk "komentuje" wyjście z aresztu: "NARA S*KI"


W obliczu zwróconej niedawno wolności Daniel Martyniuk postanowił wybrać się do stolicy. Wycieczkę po Warszawie urozmaicił sobie odwiedzinami w najmodniejszych okolicznych miejscówkach i nie zapomniał pochwalić się tym faktem w mediach społecznościowych. Ostatecznie wyprawa nie poszła jednak po jego myśli. Wnioskując z instagramowej relacji Daniela, został on wyproszony ze sklepu z odzieżą streetwearową Grail Point, a także z newonce.baru, co wyraźnie go zirytowało...

Takie mam pytanie do newonce.radio i do tego całego Grail Pointa, za co mnie wygoniliście w ogóle z tej waszej miejscówki całej? Bo co, bo nie jestem, nie wiem... Jesteście idiotami, dla mnie jesteście frajerami i tylko tyle, nara, k*rwa, chłopy - grzmiał na Instagramie młody Martyniuk.

bCHxzaZj

W obliczu gniewnego wyznania Daniela Pudelek postanowił skontaktować się z przedstawicielami lokalu z prośbą o komentarz w sprawie. Jak twierdzi CEO newonce.media, Michał Michalski, syn Zenka Martyniuka został wyproszony z lokalu ze względu na swoje "prymitywne" zachowanie.

Potwierdzam, że wczoraj, około godziny 21, p. Daniel Martyniuk został wyproszony z ogródka newonce.baru. Ochrona musiała interweniować, gdyż wspomniany jegomość obrażał barmana, rzucał w niego monetami (niestety, w kwocie niewystarczającej do zakupu pożądanego produktu), a także przewracał się na gości siedzących na leżakach. Nie muszę dodawać, że tego rodzaju prymitywne zachowania są w naszym barze (jak pewnie w każdym innym cywilizowanym miejscu) absolutnie nieakceptowalne - powiedział nam prezes newonce.media.

bCHxzaZp

Myślicie, że Zenek powinien w końcu przemówić synowi do rozumu?

bCHxzaZq
bCHxzaZK
KOMENTARZE
(2186)
Hmmm
miesiąc temu
Ten chłopak jest prawdopodobnie chory...no nie wierzę że świadomie można być tak glupim
Ewelina
miesiąc temu
Jak do tego doszło nie wiem.....😅😅😅
Gość
miesiąc temu
Tragedia jakas
bCHxzaZL
Milka
miesiąc temu
Tak, Pani Danuto! Serce matki zawsze jest przy dziecku. To prawda. Ale ten chłopak zawdzięcza Pani, że jest taki próżny, arogancki i nic sobą nie reprezentuje. To Pani siedząc w domu, wychowując tylko jedno dziecko, które miało wszystko. na nic nie musiało zapracować , nie jest teraz nic warte, To Pani zasługa. Gratulacje. Szkoda nie Pani, tylko tego chłopaka.
Szkoda
miesiąc temu
Widać, że chłopak ma problem i potrzebuje fachowej pomocy zanim będzie za późno. Mam nadzieję, że rodzice to zrozumieją i zainterweniuja na czas zamiast go tylko bronić. Młody chłopak, szkoda go, bo widać, że sobie kompletnie sam ze sobą nie radzi
Najnowsze komentarze (2186)
mmm
miesiąc temu
no coz tak to jest jak sie nie ma czasu dla dziecka !!!!!!takie sa efekty!!
winarodzicow
miesiąc temu
jak mozna wyhodowac cos takiego....
Adik
miesiąc temu
ja sie pytam gdzie są rodzice tego biednego chłopca?
NicK
miesiąc temu
"Daniel Martyniuk to jedna z "najbarwniejszych" postaci polskiego show biznesu" - a co on robi w szołbiznesie ???
kimi
miesiąc temu
szkoda rodzicow
ana
miesiąc temu
Mieć takiego syna to wielka tragedia
assa
miesiąc temu
W 100% musi być chory i to ciężko chory, przecież zdrowi ludzie myślą a tu cóż zupełne wielkie NIC
Gość
miesiąc temu
Ha, ha, ha gdy kwota była wystarczająca, to mógłby rzucać? :)))
bCHxzaZD
zosia128
miesiąc temu
Jedynym rozsądnym rozwiązanie w tej sytuacji jest zastopowanie kasy przez ojca jak sam będzie musiał zarobić to się może zastanowi.
Teresa
miesiąc temu
Przewrociło mu się w głowie.Uwaza, ze skoro ma sławnego ojca, to wszystko mu wolno.
gość
miesiąc temu
Przez te zielska zielone oszalałem
fikacz
miesiąc temu
zenek klamal jednak ze on sie z zona pogodzil przy aresztowaniu wyszlo ze zona mieszka u rodzicow czy w poznaniu a on mieszkal sam i po co klamac jak sie nie zeszli i nie zejda
Syla
miesiąc temu
Narcystyczne zaburzenie osobowosci zapewne
Mamamia
miesiąc temu
POZAMYKAJCIE te mordy
...
Następna strona
bCHxzbaf