Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

TYLKO NA PUDELKU: Pracownik TVN zdradza kulisy wywiadu z Bożeną Dykiel: "WSZYSCY BYLIŚMY W CIĘŻKIM SZOKU"

874
Podziel się:

Nie milkną echa sobotniego popisu Bożeny Dykiel w "Dzień dobry TVN", gdzie rozprawiała na kanapie, że "depresja to niedobór litu", a na poprawę nastroju pomagają jej cudowne turbo-gogle. Stacja konsekwentnie milczy w tej sprawie, a nagrania z pamiętnej rozmowy próżno szukać w jej serwisach.

TYLKO NA PUDELKU: Pracownik TVN zdradza kulisy wywiadu z Bożeną Dykiel: "WSZYSCY BYLIŚMY W CIĘŻKIM SZOKU"
TVN zamierza przemilczeć pamiętny występ Bożeny Dykiel? ("Dzień dobry TVN", AKPA)
bETKOlZx

Sobotni występ Bożeny Dykiel"Dzień dobry TVN" wywołał w sieci ogromne poruszenie. Aktorka pojawiła się na scenie wyposażona w dziwne teorie i turbo-gogle, które bez skrępowania reklamowała potem do kamery. Tezy, które wówczas postawiła w rozmowie z Agnieszką Woźniak-Starak i Ewą Drzyzgą, można śmiało uznać za oburzające.

Na kanapie śniadaniówki Bożena Dykiel (przypomnijmy, jeszcze do dzisiejszego przedpołudnia jedna z twarzy kampanii podnoszącej świadomość na temat depresji) nie tylko zdecydowała się na product placement, czego na słynnej kanapie robić nie wolno, ale jeszcze sugerowała fałszowanie statystyk covidowych i argumentowała, że depresja wynika z "niedoboru pierwiastka litu". Osobom chorującym doradziła z kolei "uważać, co się wpuszcza do pyska" i "ruszać się".

bETKOlZz

Biorąc pod uwagę liczbę szkodliwych tez, które padły we wspomnianym wywiadzie, raczej trudno się dziwić, że stacji chyba jest trochę wstyd za własną podopieczną. Nagrania ze wspomnianego wywiadu nie udostępniono w mediach TVN-u, a opracowanie na stronie internetowej stacji nie zawiera ani jednego cytatu ze wspomnianego wywiadu. Materiał nie jest też dostępny w Playerze.

Jeżeli więc spodziewaliście się, że TVN planuje obszerne oświadczenie w tej sprawie, to niestety możecie być rozczarowani. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, stacja nie ma zamiaru komentować popisów Bożeny na kanapie "Dzień dobry TVN", a problematyczny materiał prawdopodobnie w ogóle nie trafi do prowadzonych przez nich serwisów. Wygląda więc na to, że stacja zamierza po prostu przemilczeć występ aktorki.

Zobacz także: Zdrowie psychiczne dzieci. Jakie są zwiastuny, że dzieje się coś złego?
bETKOlZF

Pudelek od kilku dni próbował zdobyć oświadczenie stacji lub namówić na oficjalny komentarz kogoś z prowadzących. Niestety bezskutecznie. Wszyscy nabierają wody w usta i mają nadzieję, że sprawa sama przycichnie. Na szczęście znamy nie tylko gwiazdy TVN, ale także ludzi, którzy pracują przy produkcji programów. Oni o sprawie mówią nieco chętniej.

Wszyscy byliśmy w ciężkim szoku. Spodziewaliśmy się, że uwielbiana przez widzów "Na Wspólnej" pani Bożenka z empatią porozmawia o tak ważnej kwestii jak depresja. A przez swoje wywody o zakłamanych statystykach covidowych, spisku rządzących i prezentacji magicznych okularów, temat został całkowicie odsunięty na bok - zdradza nam pracownik "Dzień dobry TVN".

Jak przyznaje nasz informator, poglądy Bożeny nie były im wcześniej znane i nie o tym miał być wspomniany segment, tak więc produkcja była równie zaskoczona jej słowami, jak widzowie sobotniego odcinka. Na szczęście prowadzące do końca zachowały profesjonalizm.

bETKOlZG

Nikt nie sprawdzał jej poglądów w kwestii pandemii, ponieważ nie o tym miała być rozmowa... Na szczęście prowadzące poradziły sobie z tak trudną i nieoczekiwaną sytuacją i kontrowały jej szkodliwe wypowiedzi - mówi nasze źródło.

Myślicie, że do sprawy w końcu odniesie się sama zainteresowana? Już w końcu nie raz udowodniła, że ma wiele do powiedzenia...

Czy redaktorzy Pudelka śledzą gwiazdy i robią im zdjęcia zza krzaka? Tego dowiecie się w najnowszym odcinku Pudelek Podcast!

bETKOlZH
bETKOlZI
bETKOmaa
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(874)
Ania
miesiąc temu
Przestańcie szczuć. Zostawcie ja w spokoju. Czy to jest wolnosc słowa, gdzie z osoby która wypowiedziała własne zdanie robi się nieudolna umysłowo. Stop hejt i kłamstwu i zamykaniu nam ust!
M32Q
miesiąc temu
Wolne media hehe
kwiatek
miesiąc temu
O jej nie przewidziała stacja że ktoś może mieć odmienne zdanie od jedynie słusznego.Jak w komunie .Sami się takimi tekstami pogrążasz razem z tą stacją .Pami Dykiel ma większe jaja od was tam wszystkie pindy.
bETKOmab
kakjo
miesiąc temu
nagonka na nią jest bo powiedziała prawdę o plandemii . a to wbrew narracji "niezależnego" tvn (celowo małymi)
Sese
miesiąc temu
Uuuuu coś czuję, że za chwilę zostanie uśmiercona w na wspólnej 🤭
Najnowsze komentarze (874)
proste
miesiąc temu
Wszyscy byliscie w szoku Ze Pani Bozena powiedziała prawdę !!!
piwnica
miesiąc temu
Nikt nie jest wolny od mówienia głupstw...
Rebeka
miesiąc temu
Przecież ta cała wypowiedź Dykiel , nieodparcie nasuwa wniosek, że ona ma jakieś zaburzenia psychiczne. nawet sposób przekazu „cudownych wieści”i zaangażowanie z jakim mówiła są nienaturalne.
giaurrr
miesiąc temu
SAMOZAORANIE sTVN'u /wolne media/kon-sty-tu-cja xd
takitam
miesiąc temu
i bardzo dobrze powiedziała, wieeeelki szacunek dla Niej! Czas najwyższy, żeby ludzie wreszcie przejrzeli na oczy
mnm
miesiąc temu
no nagle jak jej wszyscy bronią. Wyobraźcie sobie, że jej opinia o pandemii ma w sobie tyle racji co te magiczne okulary leczące depresję. Jak można w ogóle wierzyć w to co plecie ta kobieta...
Tedausz
miesiąc temu
jeszcze wiecej prania muzgu w TV, jeszcze wiecej o Panie prosimy Cię
JMcC
miesiąc temu
Pewnie dla kurazu strzelila sobie setke i stad te kontrowersyjne wypowiedzi.
bETKOlZT
Ania
miesiąc temu
powiedziała prawdę, bravo dla Niej♥
Thor
miesiąc temu
Bożenka foliara, ale widzę, że jest was tu (foliarzy) więcej. A z czego stacja ma się tłumaczyć? Kto wiedział, że starsza pani zacznie tak wywijać?
choroba
miesiąc temu
Chyba głowa zaczyna jej szwankować. Te okulary to juz kuriozum. Może to demencja.
Kinga
miesiąc temu
Prawo pani Bozeno Dykiel jest pani odważną kobietą
Ania
miesiąc temu
Gdzie są komentarze z soboty??? To jest jakaś świeża ich garstka. Dobrze, że są screeny...
ines
miesiąc temu
przez plandemie wielu ma depresje i takie sa fakty nikt sie nie przyzna z planowaczy ze tak jest bo tylko forse ze szczepion licza
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETKOmaM
bETKOmaN
bETKOmaO
bETKOmaP
bETKOmaQ
bETKOmav