Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

TVN ODCINA SIĘ od Bożeny "depresja to niedobór litu" Dykiel?! Stacja udaje, że wywiadu nie było...

698
Podziel się:

Rozmowy z Bożeną Dykiel nie można znaleźć na żadnym z serwisów TVN, a stacja nie odpowiada na komentarze internautów drążących temat. Zdążyliście zobaczyć osławioną rozmowę z aktorką?

TVN ODCINA SIĘ od Bożeny "depresja to niedobór litu" Dykiel?! Stacja udaje, że wywiadu nie było...
TVN ODCINA SIĘ od Bożeny "depresja to niedobór litu" Dykiel?! Stacja udaje, że wywiadu nie było... (TVN, AKPA)
bESQoMlN

Ostatni "popis" Bożeny Dykiel na kanapie "Dzień Dobry TVN" ma szansę przejść do historii telewizji. Aktorka została zaproszona do studia jako ambasadorka kampanii "Twarze depresji. Nie oceniam. Akceptuję", jednak okazało się, że jest prawdopodobnie ostatnią osobą, która powinna wypowiadać się na temat depresji jako "ekspertka".

Gwiazda "Na Wspólnej" zaczęła mędrkować, że choroba bierze się z "niedoboru litu" i należy "nie jeść byle czego, jeść dobre rzeczy, a poza tym ruszać się, czytać, nie tylko gapić się w telefon i telewizor". Nie wspomniała słowem o konieczności terapii czy podjęcia leczenia farmakologicznego. Z jakiegoś powodu stwierdziła, że dużo ciekawiej będzie opowiedzieć o teoriach spiskowych.

bESQoMlP

Ja bym to określiła tak: ostatnie dwa lata to jest walka świata z ludźmi - z bogaczami, którzy chcą nami rządzić. Takie jest moje przeświadczenie, bo jeżeli nas się zastrasza i jeżeli ciągle nas się lockdownuje, prawda, i nie pozwala się spotykać - powiedziała, ignorując prowadzące, które próbowały ją okiełznać, punktując fake newsy. Na koniec aktorka zaprezentowała fikuśne okulary ze światłami, dzięki którym "czuje się lepiej".

Zobacz także: Bożena Dykiel zachęca do rodzenia

Po tym, jak materiał został wyemitowany na żywo w telewizji, wielu internautów zaczęło komentować poczynania Dykiel na Facebooku. Niestety stacja w żaden sposób nie ustosunkowała się do osobliwej sytuacji, uznając najwyżej, że najlepszym wyjściem będzie przemilczenie materiału we wszystkich serwisach. Co ciekawe, wczoraj na dziendobrytvn.pl ukazał się tekst o Bożenie Dykiel i akcji "Twarze depresji", ale autor nawet nie zająknął się słowem o tym, że aktorka gościła w programie śniadaniowym. Zamiast tego przytoczono najbardziej wyważone wypowiedzi Dykiel z konferencji prasowej kampanii. Inni goście śniadaniówki z soboty są wymieni na stronie internetowej programu, gdzie opisano ich wystąpienia na antenie.

bESQoMlV

Internauci nie przestają drążyć sprawy i nie rozumieją, dlaczego pracownicy stacji "chowają głowę w piasek". Pod postami DDTVN na Facebooku pojawiło się sporo komentarzy.

Gdzie Bożena Dykiel?; Wolne media! Czy jak to szło?; A gdzie materiał z Panią Dykiel "wolne media"? - czytamy.

Myślicie, że redakcji "Dzień Dobry TVN" uda się wybrnąć z problematycznej sytuacji? Znaleźli czas, by przeprosić Annę Dereszowską za sugestie, że pije w ciąży...

bESQoMlW

Czy redaktorzy Pudelka śledzą gwiazdy i robią im zdjęcia zza krzaka? Tego dowiecie się w najnowszym odcinku Pudelek Podcast!

bESQoMlX
bESQoMlY
bESQoMmq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(698)
jaśniepani
miesiąc temu
Kobieta wyraziła swoje poglądy. Chyba o to chodzi w wolnych mediach.
Angi
miesiąc temu
I niby wolność słowa w tym tvn, dobre sobie
Goryczka
miesiąc temu
Aha te wolne media....
bESQoMmr
marlon
miesiąc temu
Brawo za odwage Pani Bozeno!Ludzie razem damy rade!Nie pozwólcie by media nas dzieliły!
Mmmmmmm
miesiąc temu
Na playerze jest!! Dzisiaj oglądałam. Komedia 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Najnowsze komentarze (698)
Hajla
miesiąc temu
Tontyle z wolnosci alowa
gość
miesiąc temu
Co do litu, to prof. Julian Aleksandrowicz pisał już wiele lat temu: "Leczenie ciężkich przypadków chorób psychicznych wymaga specjalnie przystosowanych zakładów leczniczych ale z dobrym skutkiem próbuje się leczyć lżejsze formy, np. depresje, węglanem litu (Litum carbonicum)." Więc Dykiel sobie tego litu nie wymyśliła. Natomiast nie ma racji, że ludzki organizm sam wytwarza lit.
exx
miesiąc temu
to nie było normalne, ta reklama okularków - niepoważne, niezależnie od przekonań ... wstyd
TYLKO I AŻ
miesiąc temu
Bzdury opowiadała. Nie wiem jakie statystyki oglądała, może futbolowe? 01-09-2019 - 30-04-2020 Grypa i inne przypadki zachorowań przeziębieniowych grypopodobnych - 3 769 480 , liczba zgonów: 64, śmiertelność 0,002% 04-03-2020 - 15-08-2020 Covid - 54 487 , liczba zgonów: 1 844 , śmiertelność: 3,38
Placek
miesiąc temu
Pani Bożenka nie pasuje do matrixa 🙂
Babci już
miesiąc temu
w główce się miesza, a tylko się ośmiesza. Poczuła, że ma misję do spełnienia.
BeP
miesiąc temu
Brawo pani Bożeno
Aga
miesiąc temu
I dobrze, że przerwali! W obliczu śmiertelnej choroby, która jest prawie na 1 miejscu zgonów w Polsce, wygadywanie takich bredni powinno być karane!
bESQoMmj
Olo
miesiąc temu
Stacja udaje, że są wolnymi mediami. Jak TVP.
szczere kondo...
miesiąc temu
ale ja sPOtkala tragedia.szczujnia jej nie chce.
Specjalistka
miesiąc temu
Wolność słowa to jedno, ale propagowanie niewiedzy, pseudo nauki i teorii spiskowych nie ma nic wspólnego z wolnością słowa. W internecie sami specjaliście od medycyny i psychologii. To jest prawdziwy dramat. Naprawdę większość pseudo znawców kwalifikuje się do konsultacji psychologicznych i psychiatrycznych, jako badani oczywiście. Aktorka naraziła się swoim wystąpieniem tylko na ośmieszenie i niesmak. Nauka nie boli i pozostawmy to specjalistom.
klik
miesiąc temu
ale miała racje -Leczenie litem – stan wiedzy na rok 2020 Lithium treatment – the state of the art for 2020 Janusz Rybakowski ,depresja nie ma jednej przyczyny wiec m tez wiele sposobów na leczenie ,p Bożenka została ukarana zupełnie za inną prawdę która przemyciła
to Ja.
miesiąc temu
w TVN bardzo ładne filmy są , chyba jest to dobra telewizja. I prowadzący ładnie poubierani aż się chce pooglądać
Polka
miesiąc temu
To są wolne Media według TVN buahaha gdzie celebryty nie wyszli jeszcze na protest baahaha
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESQoMnc
bESQoMnd
bESQoMne
bESQoMnf
bESQoMng
bESQoMmL