Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

TYLKO NA PUDELKU: Stifler wspomina w książce, jak odzyskiwał przytomność: "Właściciel klubu wcierał mi koks w dziąsła"

126
Podziel się

Gwiazdor "Warsaw Shore" wciągnął też "kreskę-giganta". Przeczytacie jego dzieło?

TYLKO NA PUDELKU: Stifler wspomina w książce, jak odzyskiwał przytomność: "Właściciel klubu wcierał mi koks w dziąsła"
Stifler promuje książkę (Instagram, Materiały prasowe)
bDyUKcMR

Może wydawać się to niewiarygodne, ale Stifler, czyli Damian Zduńczyk z Warsaw Shore, napisał książkę. Pozycja nosi sugestywny tytuł Kryształowy chłopak i jest umiejscawiana w nurcie literatury biograficznej. Jak wynika z kuszących zapowiedzi, książka będzie głównie o narkotykach, jakie Stifler zdążył zażyć w swoim życiu. Fani Damiana są zachwyceni i przechwalają się (?), że będzie to pierwsza książka, jaką przeczytają.

Udało nam się zdobyć fragment Kryształowego chłopaka. Książka, której przedsprzedaż już ruszyła, raczej nie należy do ciężkich lektur. Pisarz Stifler, który przed premierą postanowił zrobić sobie kolejny tatuaż, skupił się głównie na wątkach narkotycznych. Jeden z rozdziałów nosi więc barwny tytuł Kreska-gigant i gigantyczna reanimacja. Damian Zduńczyk opisuje, jak wciągnął kreskę kokainy mającą prawie metr długości.

bDyUKcMT
Zobacz także: Rusza 14. sezon "Warsaw Shore"!

Do tej pory standardowe kreski miały około 7-10 cm. Więc najpierw spróbowaliśmy z taką na szerokość stołu. Mniej więcej półmetrową. Nie było z nią najmniejszego problemu. Ale Maks uznał, że stać mnie na więcej i posypał przez całą długość stołu. 97 centymetrów. Gruba jak zwykle. Więc wyszło nam na nią ok. półtora grama kryształu. Półtora grama za jednym razem do jednej dziurki. Lewej oczywiście - czytamy.

Stifer po przyjęciu takiej ilości narkotyku "przez 10 minut był kompletnie wyłączony", ale jakoś doszedł do siebie, by teraz z nostalgią wspominać, że powinien dostać za swój wyczyn "order narkomana".

bDyUKcMZ

To jednak nie wszystko - jest jeszcze druga część rozdziału - "gigantyczna reanimacja". Ta miała miejsce nad morzem, gdzie Stifler pojechał "na zlecenie" do jednego z klubów. Ledwo dojechał, bo wcześniej "połknął dwie piguły na raz" i nie był w stanie wywiązać się z warunków umowy, czyli imprezować dalej. Na szczęście z pomocą przyszedł właściciel klubu, który zaraz załatwił mu kokainę i przystąpił do "reanimacji". Narkotykiem i sokiem pomidorowym.

Właściciel klubu był jednak tak zdeterminowany, żeby mnie ożywić, że osobiście pojechał po porcję koksu dla mnie. Ale nie dość, że po nią pojechał i po kilku minutach już ją przywiózł, to jeszcze zaczął mi ten koks wcierać w dziąsła. I dosłownie wlewał we mnie litry soku pomidorowego. I zmartwychwstałem. I wtedy wszystko zaczęło wyglądać naprawdę dobrze. Tyle że jak dojechałem do klubu, pobyłem w nim jakieś 5 minut, zgarnąłem jakąś dupę i wróciłem do hotelu. Do klubu już nie wróciłem - opisuje Stifler.

Jeśli te fragmenty nie przekonały Was do zakupu książki, to Stifler postanowił, że do publikacji dołączy jeszcze kalendarz, a część dochodu przeznaczy na Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Środzie Wielkopolskiej.

Kupicie książkę Damiana?

bDyUKcNa
bDyUKcNb
bDyUKcNu
KOMENTARZE
(126)
Muff
2 miesiące temu
Damian to ty chyba mąke wciagales bo po 1.5 grama koksu bys padl jak kawka xD
PPP
2 miesiące temu
Niestety w Polsce nie ma prawdziwej kokainy wiec jest to całkiem możliwe 😉
JRK
2 miesiące temu
Same powody do dumy. Gratulacje dla rodzicow, miec takiego syna...
bDyUKcNv
dlaczego?
2 miesiące temu
To jest tak niewyobrażalnie smutne. Ludzie latami starają się wydać swoje książki, czy to dla dorosłych czy dla dzieci i często nawet dobre pozycje nie są wydawane. A tu promowana jest książka jakiegoś patoinfluensera, który chwali się swoim poziomem zezwierzęcenia? Zainfekowaliście internet i tv ale grzecznie proszę - ojb*bcie się od literatury!!
Lolol
2 miesiące temu
Czy ktoś może mi wytłumaczyć jak z 1,5g zrobił metrową kreskę? I to grubą "jak zwykle". 😂😂😂
Najnowsze komentarze (126)
mad
2 miesiące temu
To będzie nowa bitwa pod EMPIKIEM
Harlem
2 miesiące temu
1000 dni od ostatniej krechy , czyli juz wiadomo ze w wielu odcinkach warsaw shore Stifler ( jak i pewnie inni domownicy ) cos wciagali , ich zachowanie lub tak zwane " odpalenie sie " wiele by na to wskazywalo
Maxxx
2 miesiące temu
Smutne to...
Adr
2 miesiące temu
Żenada
Ttt
2 miesiące temu
Wkoncu kryształu czy koki ?
Faja
2 miesiące temu
Wstyd
Emika
2 miesiące temu
Naprawdę ma się czym chwalić... A co do prawdziwych dragow Stifler czy jak ci tam, zapraszam do Holandii 😁😁😁😁
lili
2 miesiące temu
O Mój Boże
bDyUKcNn
Romek
2 miesiące temu
A kto to? Brat Godlewskich?
Kris
2 miesiące temu
Nie wiem czy otrzyma "order narkomana" , ale Gloria Artis od ministra Glińskiego gwarantowana: "..za wsparcie czytelnictwa i propagowanie kultury wśród młodzieży z problemami ze środowisk patologicznych"
Lol
2 miesiące temu
A to nie jest karalne? Lykanie piguł i wciaganie krech? Może powinni ukarac miasto albo knajpe w ktorej to sie dzialo, podobnie jak Ciechanow odpowiadal podobno za wybryki Kowalskiej, piosenkarki???
fiolek
2 miesiące temu
Pulp Fiction w realu
Asdf
2 miesiące temu
Kurde, że ludzie się szczycą zażywaniem narkotyków xdd
Paula
2 miesiące temu
A potem karyny się chwalą, że książki czytają a na ich półkach 365 dni i książka stiflera xdddd
...
Następna strona
bDyUKcNP