TYLKO NA PUDELKU: Zakochana Dominika Tajner komentuje nowy związek: "Nowy rok, nowa miłość"

"Niech nam się wiedzie" - dodaje była żona Michała Wiśniewskiego. Trzymacie kciuki?

Obraz
Źródło zdjęć: © eastnews | eastnews
Dymek

Trzeba przyznać, że za Dominiką Tajner wyjątkowo trudny rok. Rozwód z Michałem Wiśniewskim, śmierć ukochanej babci, choroba syna, a na koniec... oskarżenia o wyłudzenie milionowego kredytu.

Wiele wskazuje na to, że zła passa już za nią, a w nowy rok Dominika wchodzi z przytupem. W sobotni poranek Tajner niespodziewanie zmieniła status na swoim facebookowym profilu. Tym samym okazało się, że była żona Michała Wiśniewskiego jest w związku!

Pikanterii dodaje jednak fakt, że od kilku miesięcy w mediach nie pojawiały się nawet plotki o nowym partnerze Dominiki, a teraz wychodzi na jaw, że sprawa jest dość poważna. Jak można było się spodziewać, pod wpisem Dominiki posypała się lawina gratulacji. Pudelek natomiast skontaktował się z Dominiką, by poznać szczegóły jej relacji z tajemniczym jak do tej pory mężczyzną. Tajner potwierdziła radosną nowinę, po czym dodała krótko:

"Nowy rok, nowa miłość. Nie chcę zapeszać, ale niech nam się wiedzie".

Pudelek życzy więc szczęścia. Myślicie, że wezmą ślub szybciej niż zaręczeni już Michał i Paulina?

Obraz
© facebook | Facebook
Obraz
© eastnews | eastnews
Obraz
© eastnews | eastnews
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą