Trwa ładowanie...
Przejdź na
Emzy
|
aktualizacja

Uczestnicy niemieckiej edycji "Big Brothera" nie mieli pojęcia o epidemii koronawirusa! Dowiedzieli się w trakcie ODCINKA NA ŻYWO

29
Podziel się

We wtorek wieczorem ekspert przekazał mieszkańcom domu Wielkiego Brata informacje o sytuacji w kraju i na świecie.

Uczestnicy niemieckiej edycji "Big Brothera" nie mieli pojęcia o epidemii koronawirusa! Dowiedzieli się w trakcie ODCINKA NA ŻYWO
Big Brother (Materiały prasowe, materiały prasowe)
bDBdvRiZ

Epidemia koronawirusa niepokojąco rozprzestrzenia się po świecie, paraliżując życie mieszkańców kolejnych krajów. Choć Chiny kulminacyjny moment walki z chorobą mają już za sobą, Europa nadal musi mierzyć się z rosnącą liczbą zakażonych osób. Koronawirus atakuje zarówno przeciętnych obywateli, jak i osoby znane z pierwszych stron gazet.

W Niemczech liczba potwierdzonych zachorowań przekroczyła już 7000 osób. I choć w całym kraju koronawirus jest tematem numer jeden, czternaścioro uczestników 13. edycji programu Big Brother, aż do dziś nie miało o tym pojęcia. Gdy 6 lutego wchodzili do luksusowej willi Wielkiego Brata w Kolonii, widmo epidemii w Europie wydawało się bardzo odległe.

bDBdvRjb
Zobacz także: "Big Brother": PIERWSZY POCAŁUNEK EWY I KAMILA!

Stacja SAT.1, emitująca reality show, do tej pory zwlekała z przekazaniem odciętym od świata mieszkańcom prawdy na temat epidemii koronawirusa. Producenci zaznaczali, że podjęli stosowne środki, aby ochronić uczestników programu przed zakażeniem, choć nie doprecyzowali, jakie... Takie postępowanie natychmiast spotkało się z krytyką widzów, którzy argumentowali, że mieszkańcy domu Wielkiego Brata powinni mieć możliwość upewnienia się, czy ich bliscy są bezpieczni.

Dopiero po burzy, jaka rozpętała się w mediach społecznościowych, we wtorek wieczorem, podczas programu na żywo, mieszkańcy dowiedzieli się, jak wygląda rzeczywistość za murami ich luksusowej willi. W domu pojawił się lekarz, który wyjaśnił uczestnikom Big Brothera wszelkie wątpliwości związane z koronawirusem. Producenci show przygotowali specjalne nagrania, w których krewni celebrytów opowiadają o tym, co się u nich dzieje. Relacje bliskich doprowadziły uczestników programu do łez.

bDBdvRjh

Rozmawialiśmy z waszymi bliskimi. Nie macie powodu do obaw, wszystko u nich w porządku - zapewnił zaproszony do programu ekspert.

Jak można było się spodziewać, informacja o koronawirusie była dla gwiazd show ogromnym szokiem. Uczestnicy dopytywali o zdrowie swoich bliskich. Otrzymali informację, że w przypadku, gdy ktokolwiek z ich rodzin będzie zagrożony, zostaną o tym natychmiast poinformowani. Jak na razie żadna z osób nie wyraziła chęci przerwania programu.

Postąpilibyście tak samo?

bDBdvRji
bDBdvRjC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(29)
gość
11 miesięcy temu
Chcąc nie chcąc sami są w kwarantannie... I to może w najlepszej z możliwych. Nigdzie nie wychodzą, mają dostęp do żywności, nad ich zdrowiem czuwają lekarze. No i mają pewność że nikt z nich nie zaraża.
Noooo
11 miesięcy temu
To wszyscy bierzemy teraz udzial w big brotherze, wszyscy jestemy w izolacji
Yyy
11 miesięcy temu
Tam przynajmniej SA bezpieczni
bDBdvRjD
Ech
11 miesięcy temu
W Niemczech na7 tysięcy chorych zmarło 16 u nas na 200 osób zmarło 5. Także masakra bijemy rekordy, Niemcy przynajmniej maja przygotowany sprzęt i szpitale tam można chorować u nas wyrok wiec serio jak patrzę na ta patole która lata od rana do wieczora na dworze a mamusie na ławeczkach to szlak trafia
Nikt
11 miesięcy temu
Dokąd to wszystko zmierza...
Najnowsze komentarze (29)
Pyjter
10 miesięcy temu
A no to jest kara Boska za grzechy !!!
Rrr
10 miesięcy temu
Powinni się zastanowić nad swoim pajacowaniem, świat przeżywa kryzys a oni sami się dali zamknąć, żeby tylko zabłysnąć w takich chwilach powinni spędzać czas z rodzina każdy może się zarazić, życie jest kruche a oni tracą cenny czas na udawanie gwiazdeczek. Może warto zmienić priorytety
pess
10 miesięcy temu
tam sa bezpieczni. niech siedza.
Do grr
10 miesięcy temu
Ja też choruje na depresję i nerwice. Nie trzeba książki pisać. Jestem w tym stanie od 20 lat, chyba sami wiemy, jak się czujemy, raz jest lepiej, raz gorzej. Tak tak: twoje myślenie i postrzeganie innych to jak walka z wiatrakami. Biegnij to twojego idealnego świata. Powodzenia.
ania
11 miesięcy temu
Pamiętam jak poinformowali uczestników o atakach na WTC w polskim BB.
nick
11 miesięcy temu
Lepiej niech tam siedzą , są przynajmniej bezpieczni jak na kwarantannie.
jam
11 miesięcy temu
No i co z tego?
Gosc
11 miesięcy temu
Dobrze nierobom maja kwarantannę
bDBdvRjv
Togame
11 miesięcy temu
To akurat dobrze że są w domu wielkiego brata a nie na zewnątrz gdzie mogli by się zarazić . na jakiś czas przynajmniej się odizolują od korona wirusa . zresztą teraz mają już KWARANTANNĘ .
gość
11 miesięcy temu
W tej chwili jest już 9367 przypadków, w tym 67 osób wyleczonych i 26 zmarło. Zdrowia dla wszystkich w Polsce
MatkaPolka
11 miesięcy temu
Ja mam Big Brothera w domu z mężem i dziećmi.
Optymista
11 miesięcy temu
Przynajmniej drastycznie spadła emisja CO2 🤷🏻‍♂️
manga
11 miesięcy temu
po zakończeniu programu, będę chcieli wrócić tam, gdzie im nic ,oprócz konkurencji, nie zagrażało
helga
11 miesięcy temu
i to jest porządna kwarantanna
bDBdvRjX