Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|
aktualizacja

Uczestnik "Big Brothera" ŻARTOWAŁ SOBIE Z GWAŁTÓW: "Myjcie się dziewczyny..."

105
Podziel się:

Na słowa Wiktora Stadniczenko natychmiast zareagowali jego pracodawcy i zerwali z nim współpracę. Skruszony uczestnik "Big Brothera" teraz przeprasza.

Uczestnik "Big Brothera" ŻARTOWAŁ SOBIE Z GWAŁTÓW: "Myjcie się dziewczyny..."
Uczestnik "Big Brothera" żartował z gwałtów (East News, Instagram)

Wiktor Stadniczenko zdobył rozpoznawalność dzięki udziałowi w drugiej edycji wskrzeszonego po latach Big Brothera. Mężczyzna "zasłynął" tym, że przez całą edycję flirtował z koleżanką z programu, mimo że na zewnątrz czekała na niego dziewczyna. Po zakończeniu show słuch o Wiktorze zaginął - aż do teraz.

Stadniczenko na co dzień zajmuje się modelingiem. Możliwe jednak, że wkrótce będzie musiał zmienić branżę, bo właśnie traci kontrakty po tym, jak na Instagramie żartował sobie z... gwałtów.

Moje ulubione twoje myśli to: "J***ć osoby, które przeżyły gwałty"- napisał jeden z jego fanów.

Wiktor odpowiedział: "Myjcie się dziewczyny, nie znacie dnia ani godziny".

Zobacz także: Magda Wójcik odreagowuje rozstanie z Olehem na egzotycznych wakacjach

Wymiana "żarcików" wywołała falę oburzenia wśród internautów, którzy skrytykowali Wiktora w prywatnych wiadomościach. Tam również nie przebierał w słowach. Screeny z wiadomości upubliczniły Daria Dąbrowska z Top ModelMaja Staśko.

"Sama się gwałcisz ze swoimi myślami w internecie, czytając wszystko, co ci portale pokażą", "Laski robą się na dużo starsze (...). Jak jeżdżę do Berlina i widzę 14-atki i 15-latki.... O, Jezu już po pierwszych zabiegach" - pisał do rozmówców.

Najwyraźniej utrata kontraktów podziałała na Wiktora trzeźwiąco, bo postanowił zamieścić przeprosiny.

Swój tekst zacytowany znaną fraszką Jana Izydora ''Myjcie się dziewczyny - nie znacie dnia ani godziny" był sarkastycznym, obrzydliwym chamstwem z mojej strony w stronę obrzydliwego, chamskiego pomówienia mnie jako osoby wspierające gwałty i wyśmiewanie ofiar. Nigdy nie wypowiedziałem takich słów, nie jest to absolutnie spokrewnione z moimi poglądami, a cytat ten NIE miał na celu wspierania kogokolwiek.

Będąc pod wpływem dragów, alkoholu i fazy, jak i w stanie czystym, nikt nie ma prawa łamać Twej przestrzeni cielesnej. Chyba nie trzeba tłumaczyć.

Moja odpowiedź na obarczający mnie komentarz był po prostu głupią odpowiedzią na głupotę, zmieszania mnie z błotem i osądzania kogoś, zupełnie nie znając. Niezależnie od dnia i godziny przemyjcie się zimną wodą z własnej pochopności do nienawiści i jadu - napisał w najnowszym poście na Instagramie.

Internauci nie wierzą jednak w jego skruchę.

"Typie, idź poczytać coś mądrego, bo nawet przepraszać nie umiesz", "Przepraszasz agencje, bo usuwają twoje zdjęcia, ale osoby, do których wypisywałeś, już nie", "Uważaj, bo nie znasz dnia ani godziny, kiedy właśnie po tym jednym komentarzu stracisz współpracę z markami", "Nigdy ci nie wybaczę twoich słów. Ja i inne ofiary. Nigdy" - czytamy w komentarzach.

Myślicie, że to już definitywny koniec medialnej "kariery" Wiktora?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(105)
Królowa dram
rok temu
Aż żal takich ludzi komentować, dobrze że nie wygrał tego programu 🤦‍♀️
Brawo firmy
rok temu
Ktore blyskawicznie zerwaly z nim wspolprace! W tym kraju nigdy nie bedzie normalnie, az zal patrzec, jakie wypowiedzi pojawiaja sie w przestrzeni publicznej 😭
Kamil
rok temu
Może czas wrócić do swojego kraju, na Ukrainę? Może tam zrobi "karierę"...
zatoka sztuki
rok temu
Made in TWN.
!!!TVN!!!
rok temu
Mam nadzieję, że TVN też ZERWIE współpracę z WOLIŃSKIM i PIRÓGIEM
Najnowsze komentarze (105)
Endo
rok temu
Ale czego można oczekiwać od gościa, który mając dziewczynę, wyrywa inna. Zresztą robiąc to na oczach widzów. Przerost formy nad treścią, przyszedł czas na sprowadzenie paniczyka na ziemię, z czego bardzo się cieszę. Bo takie traktowanie innych ludzi jest po prostu płytkie i chamskie. Daleko nie zajedzie na takim zachowaniu. Zachowanie firm, godne naśladowania. Nie powinno być zgody na takie zachowanie.
Lol
rok temu
Trudno żeby agencja pozwalała sobie na umieszczanie wulgarnych treści na swoim insta pod zdjęciami innych modeli, czemu to miało służyć? Jaki jest wspólny mianownik?
Tolerancja
rok temu
Dziwię się że ktoś taki tak panoanszy się w naszym kraju. Szkoda że nie ma już prawdziwych skinchedow. 😁
Luna
rok temu
Nie mozemy tolerowa chamstwa i zniewazac kobiet Ani zadnych ludzi Mam nadzieje Ze Tego czlowieka Wszyscy Będą olewać I omijać szerokim łukiem
Maria_x_y
rok temu
Dobrze że zerwali z nim współpracę mimo jego przeprosin
sxtyj
rok temu
tu jest najczystsza odpowiedź, dla tych którzy bronili niejakiego Dominica za to co zrobił, a dlaczego nie powinni robić, bo stawianie takich ludzi za przykład jako osoby publiczne powoduje, że przestępstwa są przez młode osoby trywializowane, ach co tam gwałt, niejeden się dopuścił i co? i karierę robi, tu kolejny przykład ignoranta, który za nic ma cierpienie ofiary, no i te niby przeprosiny, jak to było? chajzerowanie?
Wiecie
rok temu
Co z nim robić sebixy
Jol
rok temu
Właściwie to takiemu nieznanemu wiktorkowi bardziej się dostało niż mężczyzna na stanowiskach zakazujących kobietom decydować o własnym ciele,zakaz całkowity aborcji,,,,
Uyr
rok temu
Charakterologicznie,,to kobiety są bardziej od mężczyzn wredne,podłe,krzykliwe,donosiciele,,,,,nie lubię pracować z kobietami właśnie na te cechy charakteru,,,,,niestety
Monia37
rok temu
"myjcie się dziewczyny..." ten cytat jest skądś znany.
Bronić ofiar
rok temu
To jeszcze Piróg i Woliński do zwolnienia i będzie sprawiedliwie.
OMG
rok temu
I to są osoby robiące karierę 🤮Świat zmierza ku końcowi.
Lila
rok temu
Mnie jego gadanie ani ziębi ani parzy,,,,no ale jest przysłowie uderz w stół a nożyce się odezwał,
Gocha
rok temu
A dlaczego wielkie halo z cytowania fraszki Sztaudyngera? To już cytaty są zabronione? Za chwilę będą płonęły stosy zakazanych książek.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie