Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Ukochany Moniki Richardson POZNAŁ BRATA PO 40 LATACH: "Nasze rodziny miały obawy i nas ZNIECHĘCAŁY"

86
Podziel się:

Konrad Wojterkowski przyjął zaproszenie jednej ze śniadaniówek, gdzie wraz z bratem opowiedzieli wyjątkową historię rodzinną. Monika Richardson nie omieszkała pochwalić partnera na Instagramie. "Konradzie - masz wielką moc łączenia ludzi" - piała z zachwytu.

Ukochany Moniki Richardson POZNAŁ BRATA PO 40 LATACH: "Nasze rodziny miały obawy i nas ZNIECHĘCAŁY"
Ukochany Moniki Richardson podzielił się rodzinną historią w śniadaniówce (Instagram, AKPA)
bESYmoth

Po głośnym rozstaniu ze Zbigniewem Zamachowskim Monika Richardson niezbyt długo zabawiła na rynku singli. Kochliwa dziennikarka momentalnie zapałała uczuciem do producenta filmowego Konrada Wojterkowskiego, który też ma już na koncie "celebrycki" związek (z cieszącą się ostatnio złą sławą Dorotą Gardias). Monice nie przeszkadzają nawet wielomilionowe długi ukochanego i mimo krótkiego stażu nie wyklucza ponownego zamążpójścia.

Z miesiąca na miesiąc relacja z Wojterkowskim staje się coraz poważniejsza, a Monika swoim zwyczajem z uporem maniaka ukazuje jej kulisy w sieci. Richardson usiłuje chyba udowodnić wszystkim dookoła (a w szczególności Zbyszkowi), że radzi sobie lepiej niż kiedykolwiek i w końcu odnalazła na swojej drodze prawdziwą miłość.

bESYmotj
Zobacz także: Monika Zamachowska: Moja kariera jest na bocznym torze od wielu lat

Wraz z wejściem w nowy związek Wojterkowski może teraz liczyć na wzmożone zainteresowanie mediów swoją osobą, co zdaje się mu wcale nie przeszkadzać. W niedzielę 48-latek pojawił się w "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedział wyjątkową historię ze swojego życia: po ponad czterech dekadach życia w błogiej nieświadomości przed trzema laty producent dowiedział się o istnieniu starszego brata.

bESYmotp

Wiedziałam, że moja rodzina jest jedyną w Polsce, która nosi nazwisko Wojterkowski, dlatego postanowiłem wszystkie osoby z takim nazwiskiem zaprosić do grona znajomych na Facebooku. Wtedy odezwał się do mnie syn Przemka. Po dłuższej wymianie zdań doszedłem do wniosku, że Przemek musi być moim bratem - wyjawił Konrad.

Na kanapie śniadaniówki producentowi towarzyszył Przemysław, który przedstawił widzom swoją wersję wydarzeń.

Emocje były ogromne. Był strach, ale przede wszystkim ciekawość - wyznał Przemek. O istnieniu brata właściwie dowiedziałem się 10 lat wcześniej. Znajomy przywiózł mi gazetę z artykułem zatytułowanym "Wojterkowski w Hollywood". Pomyślałem, że to pewnie ktoś znany, do tego mamy takie samo nazwisko i zostawiłem sobie tę gazetę. Być może już wtedy coś przeczuwałem.

Do pierwszego spotkania rodzeństwa doszło w 2018 roku, zresztą przed kamerami DDTVN.

bESYmotq

Od razu w to weszliśmy, jakbyśmy znali się całe wieki. O ile nasze rodziny miały obawy i raczej nas zniechęcały, to my czuliśmy się, jakbyśmy rozstali się wczoraj - mówił Konrad. Teraz kiedy poznali się trochę lepiej, cały czas jesteśmy ze sobą w kontakcie, spotykamy się, spędzamy ze sobą święta. Jesteśmy przyjaciółmi. Możemy na siebie liczyć.

Bracia przyznali, że do spotkania Przemka z 80-letnim dziś ojcem wciąż nie doszło.

Ojciec widział Przemka ostatni raz, gdy ten miał trzy lata. To wymaga przeprocesowania i myślę, że tato cały czas dojrzewa do tej decyzji. Wiem, że to nie jest dla niego łatwe - ocenił Konrad.

Chwilę po emisji programu na profilu instagramowym Moniki momentalnie pojawił się post, w którym celebrytka zachęciła internautów do obejrzenia materiału. Nie zabrakło też gratulacji dla ukochanego.

bESYmotr

Niesamowita historia braci, którzy odnaleźli się po 45 latach... Konradzie - masz wielką moc łączenia ludzi. Dziękuję za tę energię. Przemysław - jesteś super gościem! - emocjonowała się.

Myślicie, że Przemysław zapałał sympatią do nowej "bratowej"?

Chcecie wiedzieć, dlaczego jesteśmy jednocześnie najlepszym i najgorszym portalem plotkarskim w Polsce oraz gdzie podziały się Grycanki. Posłuchajcie najnowszego odcinka Pudelek Podcast!

bESYmots
bESYmotK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(86)
abcd
miesiąc temu
oj Monia, dopiero skończyłaś spłacać alimenty Zbynia artysty i znowu pakujesz się w bagno finansowe. Monia, ogarnij się, kobieto
miki
miesiąc temu
Pani Monisiu, czy już spłacasz długi ukochanego? Czy dopiero po ślubie?
Kuku
miesiąc temu
Zaraz,zaraz czy ja dobrze rozumiem? Spłacała długi i płaciła alimenty Zamachowskiego,a teraz będzie spłacać długi kolejnego faceta? Interesująca fascynacja facetami życiowo nieudolnymi.
bESYmotL
ona
miesiąc temu
pani Moniko, nie lepiej te pieniądze, które pani wyda na długi kochasia, przeznaczyć na chore dzieci? Wspierała pani już aktora finansowo i co, dostała pani kopa. Pora zmądrzeć., może skupić się na swoich najbiższych
Iza
miesiąc temu
Znaczy, ze ojciec sprzedal syna??? Moze jaśniej to wytłumaczyć
Najnowsze komentarze (86)
Pola
miesiąc temu
Widać, że ona nie jest z nim szczęśliwa a po za tym ten facet do niej nie pasuje.
anna
miesiąc temu
Za pieniądze oboje są skłonni zrobić wszystko,a historia ta to wielk niewypał w stylu TVN!
anna
miesiąc temu
Ośmieszył ojca przed całą Polską, zronił mu wielkie świństwo.Wstyd panie Konradzie!
Jacek
miesiąc temu
są siebie warci, parcie na szkło do kwadratu kosmicznego sześcianu, szkoda, ze tak beznadziejni!
synek_księdza
miesiąc temu
... a więc ... nieustanna potrzeba czerpania witamin wprost z źródełka to dla każdej kobiety priorytet w dorosłym życiu ... jedynym naturalnym źródełkiem witamin jest mężczyzna u boku kobiety ... każdego poranka aby wybudzić swojego mężczyznę kobieta wykonuje mu masaż z wykończeniem celem pozyskania porannej ciepłej porcji witamin dla siebie, a mężczyźnie sprawia wspaniały początek dnia ... zachowując powyższe obowiązki kobieta ma szansę na stworzenie z mężczyzną stałego stabilnego związku, kiedy tej adoracji męskich klejnotów brakuje związek zaczyna się sypać, a nie rzadko rozpada się ... Monika właśnie taką historię zaliczyła nie raz, a więc teraz co sił od rana wykonuje masaż z wykończeniem ukochanemu, aby ten nie szukał innej aby się jej nadstawić do pielęgnacji ...
Sylwia
miesiąc temu
Pani Monika jest wspaniała kobieta, profesjonalna dziennikarka. Widać że jest szczęśliwa ,rozumieją się .Nie to co z Muminkiem
Tez szukam
miesiąc temu
Monika znów kwitnie. Pięknie. Zazdroszczę.
Beti
miesiąc temu
Po co z tym to tv lecieć
bESYmotD
Mags
miesiąc temu
I zaglaszcze chłopa na smierć… kolejny raz
Katechetka
miesiąc temu
No proszę - ten nepotyzm w TVN jest niesamowity. Włączam rano TV, widzę tych panów, słucham tej historii i zastanawiam się, co sprawiło, że zostali przyjęci w śniadaniówce. Przyszło mi nawet do głowy, że tak bardzo TVN-owi brakuje tematów, że biorą z łapanki cokolwiek.... A tu proszę.... jednak nie. Nadal wszystko w tej tzw. telewizji kręci się wśród swoich... Wolne media - cha cha cha
Roman
miesiąc temu
Zbyszek wracaj.Kobiety bez Ciebie szaleją.
Ale
miesiąc temu
Czyli że ojcuec Wojterkiwskiego miał skok w bok? I stad ten brat ??
Iza
miesiąc temu
Wiecznie zakochana Monika. Ile razy tak można się mylić ???
Malika
miesiąc temu
)Pani Moniką popełnia straszne błędy. Dla mnie najgorszy i niezrozumiały to powrot do nazwiska Richardson choć dawno się rozwiadla. Normalna kobieta przyjęłaby nazwisko męża swoich, dzieci a nie przyjęła nazwisko obecnie obcego faceta. Czym się kierowała ? ladnym brzmieniem ? ŻENADA.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESYmouw
bESYmoux
bESYmouy
bESYmouz
bESYmouA
bESYmouf