Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|
aktualizacja

Victoria Beckham próbuje ratować swoje tonące w długach imperium. "Zwolniła szofera. Zaoferowała, że OBETNIE SWOJĄ PENSJĘ"

338
Podziel się

Długi autorskiej marki Brytyjki szacowane są na 36 milionów funtów. David uchroni ją przed bankructwem?

Victoria Beckham próbuje ratować swoje tonące w długach imperium. "Zwolniła szofera. Zaoferowała, że OBETNIE SWOJĄ PENSJĘ"
(ons, ons)
bEhnTxwB

11 lat temu, tuż po zakończeniu kariery muzycznej, Victoria Beckham postanowiła kompletnie zmienić swoje życie i poświęcić się projektowaniu ubrań. Z "symbolu kiczu" 45-latce udało się przeobrazić w "ikonę stylu", a jej dom mody długo uchodził za jeden z najbardziej prestiżowych w branży. Do czasu...

Okazuje się, że autorska marka spicetki od dłuższego czasu znajduje się w sporych tarapatach. Jak podaje The Sun, aby ratować dorobek swojego życia, Victoria zmuszona jest iść na ustępstwa i zrezygnować z luksusów, do których z biegiem lat zdążyła się przyzwyczaić.

bEhnTxwD

"Sytuacja Posh pogarsza się z dnia na dzień" - podaje źródło The Sun. "Zwolniła szofera. Teraz jeździ sama lub zamawia taksówki. Zaoferowała, że dla dobra marki obetnie swoją pensję. Pozbyła się również drogocennych, egzotycznych roślin, ponieważ ich utrzymanie jest zbyt drogie. Victoria jest kompletnie załamana, ale włożyła wszystko w zbudowanie swojego imperium mody i nie podda się bez walki" - czytamy.

W ubiegłym roku straty w Victoria Beckham Limited wzrosły dramatycznie do 12,5 miliona funtów po spadku popytu na stary asortyment sukienek za 2 tysiące funtów i torebek za tysiąc. Ekskluzywne ubrania Victorii są sprzedawane w sklepach na całym świecie, jednak słaba sprzedaż i wysokie koszty spowodowały znaczny wzrost strat w ostatnich czterech latach. Para straciła 1,5 miliona funtów po opodatkowaniu, co obniżyło ich zysk o 31 milionów funtów w każdym z czterech ostatnich lat. Pomimo pogorszenia koniunktury, David i Victoria wypłacili ponad 7 milionów funtów dywidendy w ubiegłym roku, co oznacza, że od 2014 roku odebrali 51 milionów funtów wynagrodzenia za udzielenie kapitału.

Nie jest tajemnicą, że odkąd marka modowa rozpoczęła swoją działalność dziesięć lat temu, była ona wielokrotnie ratowana przez męża, tracąc łącznie 34,7 miliona funtów. W poprzednich latach rodzina nadal mogła liczyć na wysoki zysk dzięki prawom do wizerunku Davida, ale jego firma DB Ventures również ucierpiała w ubiegłym roku. Zyski spadły z 44 milionów funtów cztery lata temu do mniej niż 15 milionów funtów w 2018 roku.

"Upadek" Victorii i Davida spowodował, że niektórzy zastanawiają się, czy siła przyciągania dwóch najbardziej znanych twarzy z Wielkiej Brytanii na świecie słabnie. Najnowsze dane, przedstawione w sprawozdaniach, są znaczącym ciosem dla duetu.

bEhnTxwJ

"Jego prawa do wizerunku maleją" - wyjawił jeden z ekspertów branżowych. "Ma teraz 44 lata, więc źródełko jego dostatku zaczyna powoli wysychać. Byłbym zaskoczony, gdyby jej biznes modowy mógł znów zacząć przynosić zysk. Może to być styl życia dla Beckhamów, ale jej inwestorzy są wyjątkowo zniecierpliwieni. Będą chcieli zobaczyć przychód."

Jakby tego było mało, ze swoją fortuną szacowaną na około 355 milionów funtów para znalazła się wśród 50 największych podatników w Wielkiej Brytanii na liście The Sunday Times.

Myślicie, że David i tym razem pomoże żonie uchronić jej markę przed bankructwem?

bEhnTxwK
bEhnTxxe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(338)
iksde
rok temu
No po zwolnieniu szofera i jezdzeniu taksówkami na pewno sytuacja się polepszy...
Domi
rok temu
Niech obniży ceny tych swoich ciuszków to może więcej ludzi zacznie kupować...
cóż.
rok temu
To samo by Ann... jakby nie mąż to kompletna klapa finansowa .Swoją drogą na drogich ubraniach trudno jest zarobić , największe marki mają serie 'dla ludu' , linie kosmetyków itd. a tu tylko koszmarnie droga odzież
bEhnTxxf
Moi
rok temu
Oni mają tyle kasy, że stać ich na takie straty.
Zuza
rok temu
Jak sie zyje ponad stan,nie pilnuje biznesu,a scianek,to tak sie konczy.Nie zal ludzi,ktorzy jada na nazwisku,a nic nie daja od siebie.
Najnowsze komentarze (338)
Loki
rok temu
Taki kit to tylko ona mogła wymyślić z tym szoferem i taksówkami 😂
Zefir
rok temu
Czy tam nie ma Bociana albo Providenta?
Gość
rok temu
Na Poczcie Polskiej zawsze kogoś do pracy szukają 😂🤣😂
hapi_janusz
rok temu
Strasznie smutne te milionery na tych zdjęciach.
Blenders
rok temu
Zenada
Ggh
rok temu
Karma wraca. Za duzo wszystkiego ze skory ma... ludzie nie chcą kupować cierpieńia.
Fff
rok temu
„Tu wstawic tekst” co za analfabeci tam pracuja
Zenek
rok temu
Lot imperium. Ide do banku, biere pozyczke milion i mam imperium z milionowym deficytem
bEhnTxwX
marts
rok temu
A moze zwyczjanie obnizylaby ceny?
Pex
rok temu
Słyszę czasem takie bzdury o braku forsy i biedzie od ludzi, którzy za chwilę jadą na narty do Austrii i wakacje na Seszele czy Zanzibar... A ty modlisz się, żeby twój ex zapłacił za szkołę dziecka i dał połowę czynszu na czas, bo ciągle "nie ma pieniędzy".
zmafca
rok temu
jej stare fanki mają ok 40 lat i kupują diory guci szanel i inne markowe a młodzi ludzi enie wiedzą kim jest Dawid Bakchama a tym bardziej Viktoria !!
Tfu
rok temu
Bogatemu zawsze się upiecze. A ja mając kilka tysięcy długu w firmie musze ogłosić upadłość bo nie stać mnie na spłatę zobowiązań. I jeszcze czeka mnie sąd i komornik.
Agt
rok temu
Torebki podpatrzyła u Chylak. Ciekawe, że nikt jej jeszcze tego nie wytknął.
prada
rok temu
prukwo, zajmij się dziećmi
...
Następna strona
bEhnTxxz