Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Waglewscy też ODCHODZĄ z Trójki! "Mocno zubożona oferta programowa..."

109
Podziel się

Zakończenie audycji "Magiel Wagli" ogłosił na facebookowym profilu Wojciech Waglewski. Zaskoczeni?

Waglewscy też ODCHODZĄ z Trójki! "Mocno zubożona oferta programowa..."
Bartosz Waglewski, Wojciech Waglewski (East News)
bCZrGwUR

Zwolnienie Anny Gacek z radiowej Trójki wywołało ogromne emocje w polskich mediach. Dziennikarka była związana ze stacją przez przeszło 19 lat. Tak długi staż nie przeszkodził jednak władzom Polskiego Radia w pozbawieniu jej posady praktycznie z dnia na dzień.

Zaledwie kilka dni po zwolnieniu Anny Gacek ze stacją rozstał się również jej długoletni antenowy partner Wojciech Mann, którego charakterystyczny głos towarzyszył słuchaczom Trójki przez całe 55 (!) lat. W związku z decyzją dziennikarza szefostwo stacji rozpoczęło ponoć poszukiwania osoby, która miałaby przejąć pozostałe po nim audycje. Szybko okazało się jednak, że wśród pracowników Polskiego Radia brakuje chętnych. Kilka dni po odejściu Manna z Trójką pożegnała się natomiast Gaba Kulka.

bCZrGwUT

Wygląda na to, że to nie koniec zmian w dziennikarskim składzie radiowej Trójki. Z anteną postanowili pożegnać się również Wojciech Waglewski oraz jego syn Bartosz, których od 2008 roku można było usłyszeć w audycji Magiel Wagli. O ich decyzji starszy z muzyków poinformował na Facebooku.

bCZrGwUZ

Dzień dobry... No i stało się. Nasza wspólna przygoda pt. "Magiel Wagli" dobiegła końca. Było nam niezmiernie miło gościć w Państwa domach. Cenimy sobie nowe znajomości zawarte przy okazji i mamy nadzieję na ich kontynuację - rozpoczął wpis Wojciech Waglewski.

Okazuje się, że do decyzji Waglewskich przyczyniła się fala odejść dziennikarzy Trójki, a także głośne zwolnienie Anny Gacek.

Odejście pięciu fantastycznych dziennikarzy i współpracowników redakcji muzycznej mocno zubożyło ofertę programową... międzypokoleniową i międzygatunkową dotąd. Sposób rozstania się z Anią w niezwykle wielkopańskim i dość osobliwym jak na nasze rozumienie dobrych manier stylu, do tego kompletnie nieuzasadnione, umocniło nas w przekonaniu o konieczności odejścia - wyznał.

Waglewski dodał jednak, że wciąż kibicuje radiowym koleżankom i kolegom.

bCZrGwVa

Trzymamy jednak kciuki za cała Metzową ekipę muzyczną, bo to nadal najciekawsze i najbardziej życzliwe dla rodzimej twórczości radio. Najważniejsze teraz to wyjść jakoś z tych ciemności egipskich i uporać się z tą zarazą... Czego i Państwu życzymy... Do zobaczenia i usłyszenia gdzieś tam, kiedyś/np. na koncertach. Niech Państwo uważa na siebie.... Pani Boom Boom i Pan Hrabia Cud Miód - zakończył wpis.

Będzie Wam brakowało audycji Waglewskich?

bCZrGwVb
bCZrGwVu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(109)
aga
6 miesięcy temu
PIS wykańcza wszystkich i wszystko. Kiedy ludzie się opamiętaja i zaczną patrzeć dalej niż na tylko na własną kieszeń
Ania
6 miesięcy temu
Tak, będzie mi ich brakować. Trójka się sypie powoli, kamień po kamieniu... Wielka szkoda!
Janka
6 miesięcy temu
Cóż, nie dziwię się im
bCZrGwVv
ula
6 miesięcy temu
Konwencja radia widocznie ma się zmienić , komercja .Nie zdziwię się jak usłyszymy Zenka...
dramat
6 miesięcy temu
a co tam- mi dzis właściciel wypowiedział umowę najmu ponieważ poprosiłam go o niewileką zniżkę za czynsz lub odroczenie płatności za media na ten miesiąc.Tel i kazał sie pakować
Najnowsze komentarze (109)
zbokzzaściany
6 miesięcy temu
Teraz na Trójce będzie Don Vasyl i Zenek. Wszyscy sobie będą bili brawo i będzie gites.
Miła
6 miesięcy temu
Bardzo to dziwne że komuś się wydaje że ma dożywotnią posadę A reszta w akcie solidarności też się zwalnia,dno
Tyuii
6 miesięcy temu
Jak szczury z tonącego statku (sorry tak mi się skojarzyło), zamiast próbować ratować , utrzymać poziom to wszyscy sp.. uciekają.
1234
6 miesięcy temu
Czas na zmiany dziadki na emeryturę i nie ma ludzi nie zastapionych a Man cóż chyba zgłupial uszczypliwy był a kto będzie po nich płakał przyjda młodzi lepsi
hiijka
6 miesięcy temu
kiedys po nocach czlowiek nie spal..radia sluchal..a dzis..no tak od 7lat nie mam radia..
hehe
6 miesięcy temu
gość niedzielny- przejmie stacje ,taka papieska rydzykowa trybuna ludu
inga
6 miesięcy temu
nie oglądam tvp, mogę zrezygnować z polskiego radia, tylko KOMU I DLACZEGO to wszystko przeszkadzało? Po co niszczyć coś co było tak piękne, twórcze i wyjątkowe?!
Goszagosza
6 miesięcy temu
Moze niech sie odezwa koneserzy ich audycji? Bo na razie tylko jeczy-ogolniki ze znane nazwiska odchodza. Ktos z komentujacych ich audycji wogole wysluchal choc raz? Bo ja gdy tylko sie zaczynala OD RAZU zmienialam stacje. Sciagali sie w co raz dziwniejszym repertuarze jak nie jakuckie piesni plemienne to inne zepolenie. Litosci! W Guantanamo takiej playlisty nie uswiadczysz! Tak wiec slucham Trojki 15 lat z przerwami na Wagli.
bCZrGwVn
Mmm
6 miesięcy temu
Nikt przyzwoity nie powinien współpracować z pisowską bolszewicką propagandą
Raz23
6 miesięcy temu
Szokoda męczyć się w tej pisowskiej tubie
...!
6 miesięcy temu
Niektórym wydaje się że są współczesnymi mesjaszami, że bez nich świat się zawali. Ale życie nie znosi pustki więc będzie toczyć się dalej - z wami czy bez was. Życzę powodzenia ale płakać po was nie będę .
Gosc
6 miesięcy temu
Jakies brzydkie te ludzie!
Abc
6 miesięcy temu
W trójce warto tylko słuchać piątkową Listę przebojów programu trzeciego , godzina. 19-22. A resztę można wogole nie słuchać, skoro nie ma tam np Iwony Węgrowskiej.
ABC
6 miesięcy temu
Waglewscy są muzykami więc po co pchają się do Trójki. Nie wolno im być sędziami we własnej sprawie . A co mają osądzac własną muzykę i krytykować konkurencję
...
Następna strona
bCZrGwVP