Trwa ładowanie...
Przejdź na
Megi
|

Wojtek Sawicki komentuje aferę z Mamą Ginekolog: "Czuję się, jakby ktoś NAPLUŁ mi w twarz"

360
Podziel się:

Ostatnie wyznanie Mamy Ginekolog o przyjmowaniu bliskich poza kolejką nie tylko błyskawicznie poniosło się w mediach, ale i zainteresowało NFZ. Teraz Wojciech Sawicki, autor profilu Life On Wheelz, w emocjonalnym wpisie potępił praktyki Nicole Sochacki-Wójcickiej.

Wojtek Sawicki komentuje aferę z Mamą Ginekolog: "Czuję się, jakby ktoś NAPLUŁ mi w twarz"
Wojtek Sawicki komentuje aferę z Mamą Ginekolog: "Czuję się, jakby ktoś NAPLUŁ mi w twarz" (Instagram)

Mama Ginekolog ściągnęła na siebie falę krytyki. Lubiąca zabierać głos w social mediach lekarka-celebrytka, wyjawiła niedawno, że w wolnym czasie przyjmuje poza kolejką swoje koleżanki i bliskie jej osoby. Okazało się jednak, że gabinet, o którym mowa, działa w ramach kontraktu z NFZ. Jej słowa oburzyły nie tylko internautów i inne znane w internetowym świecie persony, ale zainteresowały też zam NFZ. Wirtualna Polska ustaliła, że trwa już postępowanie z ramienia NFZ w tej sprawie, a rzecznik prasowy Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Jarosław Kulczycki poinformował, że zostanie powołany specjalny zespół kontrolny, który wyda odpowiedni raport.

Mama Ginekolog w centrum wielkiej afery

JM Rektor WUM Zbigniew Gaciong zwrócił się do władz spółki UCZKiN o wyjaśnienia dotyczące kroków, jakie zostaną podjęte w sprawie lek. Nicole Sochacki-Wójcickiej. W odpowiedzi otrzymanej od zarządu spółki UCZKiN czytamy, że zostanie powołany zespół kontrolny, a wyniki jego prac przekazane do NFZ i pracownikom UCZKiN - można przeczytać w oświadczeniu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Mama Ginekolog: " Pokazujemy, że zbudowaliśmy firmę za zero złotych"

Wygląda więc na to, że pozornie "niewinne" zwierzenia Mamy Ginekolog mogą jej przysporzyć poważnych problemów. Do jej słów odniósł się również Wojciech Sawicki, autor profilu Life on Wheelz, który nie żałował jej mocnych słów. Przy okazji influencer przytoczył również historie ze swojego życia, kiedy to sam musiał "naczekać się w kolejkach" do lekarzy.

Wojciech Sawicki komentuje aferę z Mamą Ginekolog

Co myślę o najnowszej aferze z udziałem mamy ginekolog i o przyjmowaniu znajomych poza kolejnością? Czuję się, jakby ktoś napluł mi w twarz. Jak sobie przypomnę, ile ja w swoim życiu naczekałem się w kolejkach do lekarza, jak trudno było mi się zawsze dostać do specjalistów, do neurologów, do kardiologów, do genetyków, to krew mnie zalewa. Uważam się za spokojnego człowieka, ale tutaj miarka się przebrała - zaczął swój wywód na Instagramie.

Dalej Sawicki poinformował, że nawet z uwagi na swoją niepełnosprawność i powagę sytuacji, kiedy to wypadł mu PEG (urządzenie do żywienia dojelitowego - red.), nie mógł liczyć na przyjęcie na SOR poza kolejnością.

Przecież nawet ostatnio, gdy WYPADŁ MI PEG, to na planowaną endoskopię mogłem liczyć dopiero za trzy tygodnie. Żeby więc móc się normalnie odżywiać (w moim przypadku dojelitowo), musiałem skoro świt jechać na SOR, gdzie moja niepełnosprawność nie miała żadnego znaczenia. Tkwiłem w kolejce jak każdy. To było niesamowicie stresujące - opowiadał.

Wojciech Sawicki wieszczy Mamie Ginekolog koniec kariery w mediach

Mężczyzna nie żałował też Mamie Ginekolog ostrych słów, zauważając, że jej "poziom bezczelności to jakiś szczyt szczytów". Wojtka nie przekonały również tłumaczenia lekarki.

I jeszcze późniejsze tłumaczenia, że każdy tak robi i że przyjmowanie znajomych, rodziny, czy koleżanek na specjalnych warunkach pomaga rozwiązać problem kolejek w polskim systemie zdrowia… Mam nadzieję, że to koniec kariery w tej osoby w mediach. Czy tak będzie? Nie wiem, w końcu już nie takie rzeczy uchodziły patoinfluencerom na sucho. Nie pozwólmy, żeby ta bulwersująca sprawa rozeszła się po kościach - podsumował gorzko.

Ma rację?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(360)
Aga
miesiąc temu
Pato Ginekolog- nowy profil Nicol
🚩🚩🚩
miesiąc temu
Pycha kroczy przed upadkiem, mamo ginekolog. Btw, serio wciąż nie mogę się nadziwić jak ktoś tak mało bystry został lekarzem 🤡
Mój nick
miesiąc temu
Ta kobieta jest tragiczna, kto ją obserwuje, popiera i podziwia?! Oddaje swoje zdrowie w jej ręce ??
Grant
miesiąc temu
On ją trafnie podsumował- Patoinflencerka
Walizki
miesiąc temu
Brak pokory to straszna cecha
Najnowsze komentarze (360)
Gingingi
miesiąc temu
Nie wiedziałam, że mężczyźni potrzebują wizyt u ginekologa.
Haha
miesiąc temu
Na FB Sawickiego juz mu wytkneli, ze jak relacjonowal wymiane pega to sie chwalil ze nie czekal w kolejce, ze sie oplacalo wczesniej jechac i ze bylo ekstra na sorze, a teraz mowi ze czekal w kolejce w wielkim stresie. Atencjusz i on wyzywa od patocelebrytow, a sam niby kim jest???
Kami
miesiąc temu
A teraz jesteś lekarzem - przychodzi siostra, a Ty jej mówisz- do kolejki! Za miesiąc się umów- jasne !!! Przyjęłabym wczesniej
Kami
miesiąc temu
Dobrze wrodzonej mieć lekarza !
Pacjent
miesiąc temu
Kobieta prawdę powiedziała, taka rzeczywistość. Z życia wzięte.
Dym
miesiąc temu
Ginekolog czy jeszcze nie...??? Najwidoczniej nie bez kozery nie może zrobić specjalizacji pierwszego stopnia! Zastanawiam się jak ta Pani przeszła przez studia 🤔 niestety inteligencją nie grzeszy
Kuba
miesiąc temu
zostały jej tylko freekowe walki w oktagonie
Tak myślę
miesiąc temu
Mama ginekolog to jeszcze rezydentka,ciekawe na co sobie pozwoli kiedy będzie specjalistą???
joka
miesiąc temu
a może by się tak zająć nepotyzmem w innych firmach?
mru
miesiąc temu
Uderz w stół, atencjusz się odezwie.
Prawda
miesiąc temu
Chłopak bardzo mądrze i prawdziwie to skomentował.
norka
miesiąc temu
A na ile można zaufać diagnozie takiej lekarce? Skoro ona taka "mądra" , po drugiej stronie życie nasze, naszych dzieci, żon matek....
prawda
miesiąc temu
Skoro niepełnosprawni chcą równego traktowania należy im zabrać darmową forsę, ulgi, dodatki i dostosować więzienia dla nich. Tylko wtedy będzie równość, bo jak na razie są za bardzo uprzywilejowaną grupą społeczną
Max
miesiąc temu
Ktoś zna pojęcie cito żenujące jest to że płacisz składki a czekasz spóźnij się że składkami a zapłacisz odsetki ZUS NIE CZEKA! no chyba że mu się opłaca poczekac, straszny jest hejt co do popisów na tiktoku nie widziałem ale gdy mam opcje pomóc to pomagam
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie