Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|
aktualizacja

Wpadka Marriottu w czasie wizyty Joe Bidena. Hotel reklamuje przed gośćmi swój obiekt w... MOSKWIE

Podziel się:

Joe Biden przebywa obecnie w Warszawie, gdzie przyjechał prosto z ogarniętej wojną Ukrainy. Przy okazji hotel, w którym przyszło zatrzymać się prezydentowi USA, zaliczył niemałą wpadkę...

Wpadka Marriottu w czasie wizyty Joe Bidena. Hotel reklamuje przed gośćmi swój obiekt w... MOSKWIE
Wpadka hotelu w czasie wizyty Joe Bidena (Getty Images, Google)

Wizyta Joe Bidena w Polsce jest obecnie tematem numer jeden w mediach. Prezydent USA zawitał do naszego kraju w poniedziałkowy wieczór, tuż po niespodziewanej podróży do Kijowa, by kolejnego dnia spotkać się z Andrzejem Dudą i wygłosić przemówienie pod Zamkiem Królewskim, w Arkadach Kubickiego.

Joe Biden przyleciał do Warszawy. Tu zamieszkał

Podobnie jak w marcu ubiegłego roku Joe Biden zatrzymał się w hotelu Marriott, gdzie specjalnie na tę okazję przygotowano apartament - jak jednak udało się ustalić "Faktowi", tym razem jest nieco skromniejszy niż jego poprzednie miejsce noclegu. Biden musiał zadowolić się Apartamentem Vice Prezydenckim, jako że ten najbardziej luksusowy, "Prezydencki", jest obecnie remontowany.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Generał o kulisach w USA. Zaskakująca ocena

Wpadka hotelu, w którym zatrzymał się Joe Biden

Amerykański polityk przybył do Europy w przeddzień rocznicy napaści Rosji na Ukrainę. Nie jest tajemnicą, że w związku z agresją Putina sytuacja między państwami demokratycznymi i władzami na Kremlu jest wyjątkowo napięta. Tym bardziej może dziwić fakt, że w tych okolicznościach w hallu warszawskiego obiektu wyświetlana była reklama innego hotelu tej samej sieci, a mianowicie... Moscow Marriott Tverskaya Hotel. Na wizytę amerykańskiego prezydenta w Rosji w najbliższym czasie raczej nie ma co liczyć...

Mimo niewątpliwej wpadki, której dopuściły się władze hotelu, Biden nie mógł się nachwalić polskiej gościnności. Na początku swojego przemówienia wygłoszonego po Dudzie 80-latek podziękował Polsce za to, że mógł tu przyjechać.

Stany Zjednoczone potrzebują Polski, tak jak Polska potrzebuje Stanów Zjednoczonych- wskazał amerykański prezydent. Nasze wsparcie wobec Ukrainy jest niezachwiane. Stany Zjednoczone potrzebują Polski, tak jak Polska potrzebuje Stanów Zjednoczonych. Nasze wsparcie wobec Ukrainy jest niezachwiane. Jest bardzo wiele wyzwań, przed którymi stoimy i którym będziemy musieli wspólnie stawiać czoła. Ja jestem przekonany, że je przezwyciężymy. Także cieszę się, że jestem z powrotem tutaj i chętnie zapoczątkuję dyskusję. Chociaż jak żeśmy rozmawiali z panem prezydentem, to wszystkie problemy rozwiązaliśmy. Ale żarty żartami, to są naprawdę relacje o krytycznym, krytycznym i krytycznym, raz jeszcze powiem, znaczeniu.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
Oferty dla Ciebie