Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Wyciekło nagranie SFRUSTROWANEJ Melanii Trump. "ODPIE*DOLCIE SIĘ ODE MNIE!"

141
Podziel się

Pierwsza dama USA żaliła się swojej przyjaciółce, że jej wysiłki nie są doceniane...

Wyciekło nagranie SFRUSTROWANEJ Melanii Trump. "ODPIE*DOLCIE SIĘ ODE MNIE!"
Wyciekło nagranie Melanii Trump (ONS)
bDIxrXkl

Świat obiegła dziś wieść o tym, że Donald Trump i Melania Trump są zarażeni koronawirusem. Warto podkreślić, że prezydent USA przed długie tygodnie dość sceptycznie podchodził do wprowadzania restrykcji i bagatelizował zagrożenie. Nic więc dziwnego, że wieść o pozytywnym wyniku testu na COVID-19 wzbudziła u wyborców Trumpa spore emocje... Nie jest to jednak jedyna wiadomość, która elektryzuje dziś amerykańskie media.

CNN dotarło do nagrań z 2018 roku, w których Melania Trump skarży się swojej ówczesnej przyjaciółce i doradczyni Stephanie Winston Wolkoff, że jest nieustannie krytykowana przez media. Pierwsza dama odnosiła się przede wszystkim do polityki "zero tolerancji", w wyniku której tysiące dzieci nielegalnych imigrantów zostało oddzielonych od rodziców na granicy. Trump tłumaczył się wtedy, że prawo zostało ustanowione podczas rządów Baraca Obamy.

bDIxrXkn

Mówią, że jestem współwinna, że jestem taka sama, jak on, że go wspieram. Nie mówię wystarczająco, nie robię wystarczając. - żali się Melania na nagraniu. Pomstowała też, że nikt nie docenia jej trudu, który włożyła w przygotowaniu dekoracji świątecznych w Białym Domu.

Zobacz także: USA. Debata Trump-Biden. Były minister kibicuje Donaldowi Trumpowi. Tłumaczy, dlaczego

Zap*erdalam z tymi świątecznymi rzeczami, a sama wiesz, kogo k*rwa obchodzą świąteczne dekoracje? Ale muszę to robić, prawda? - powiedziała.

bDIxrXkt

Robię to i mówię, że pracuję nad świętami, a oni pytają: "a co z dziećmi, które są odseparowywane?". Odpie*dolcie się ode mnie. Czy mówili tak, gdy działo się to za Obamy? Próbowałam połączyć dzieci z matkami. Ale nie ma takiej możliwości, to jest cały proces prawny - mówi.

Melania skarżyła się też, że liberalne media nie dostrzegają jej starań, a nie chce by o jej sukcesach informowała jedynie telewizja Fox News.

Nie chcą zrobić żadnego materiału (...) nie zrobią nic, bo są przeciwko nam, bo to liberalne media - wyznała.

Współczujecie Melanii?

bDIxrXku
bDIxrXkv
bDIxrXkO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(141)
mama
4 miesiące temu
Kto z was jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem.
bob
5 miesięcy temu
Dobrze powiedziała
haha
5 miesięcy temu
jesli Melania sie tak unosi tooo.... moze to robic caly czas :)))))
bDIxrXkP
tru
5 miesięcy temu
Dlatego nasza Agata DUDA nie kontaktuje się z mediami, bo wie że ją ZJEDZĄ jeśli nie będzie mówić, tak jak sobie tego życzą.
szok
5 miesięcy temu
no inteligencją nie grzeszą
Jola
5 miesięcy temu
Ma rację. Liberalne, lewicowe media albo mają gdzieś Melanię i Donalda i ich "olewają" albo stałe krytykują. To jest czysta polityka. Republikanie i Demokraci to dwa różne światy
usa
5 miesięcy temu
I bardzo dobrze powiedziała zrobiłabym to samo na jej miejscu..
Donald
5 miesięcy temu
Zmija, która weszła do tej jadowitej rodziny i stała sie taka jak oni. Wieczne pretensje i potrzeba poklasku. Zrób coś wartego uwagi, to sie tobą zainteresują. Trumpom sie wydaje ze sa nadludźmi i im sie należy.
th46jui
5 miesięcy temu
Pozdrawiam wszystkich, którzy uważają ją za ładną / piękną... :/
Ona
5 miesięcy temu
Piękna kobieta ma rację ludzie zawsze wiedzą lepiej... I pierwsi żeby wytykać palcem wszystko
Zenek
5 miesięcy temu
Melania tez człowiek i ma prawo się wkurzyć i wybuchnąć...Ciągle pod presją, ciągle krytykowana, oceniana...A przyjaciółka...to już chyba była...
Dlavia
5 miesięcy temu
No bardzo mnie rozsmieszylo jej stwierdzenia a kogo obchodza swiateczne dekoracje, nie lubie jej ale co prawda to prawda
Go Melania
5 miesięcy temu
Nic szokującego nie powiedziała. Natomiast kobieta,która udaje przyjaciółkę i nagrywa cię,żeby to upublicznić i zgarnąć kasę? To jest dopiero skandal,czemu na to się nikt nie oburza?!!!
bDIxrXkH
kurcze
5 miesięcy temu
melanio, apeluję! odejdz od niego!
...
Następna strona
bDIxrXlj