Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Zapłakana Sylwia i opanowany Mikołaj z "Love Island" przyznają się do korzystania z pomocy terapeuty: "BARDZO SIĘ KŁÓCILIŚMY"

95
Podziel się

Wytrzymają ze sobą do udziału w "Tańcu z Gwiazdami"?

Zapłakana Sylwia i opanowany Mikołaj z "Love Island" przyznają się do korzystania z pomocy terapeuty: "BARDZO SIĘ KŁÓCILIŚMY"
Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak z "Love Island" (fot. Instagram, @sylwia_madenska_official)
bDTMYlmd

O rzekomym kryzysie w relacji zwycięzców pierwszego sezonu polskiej edycji Love Island, Sylwii Madeńskiej i Mikołaja Jędruszczaka, mówiło się już od dobrych kilku tygodni. Tak, jak na początku wzbogaceni o 100 tysięcy złotych zakochani niemal dzień w dzień wrzucali do sieci swoje wspólne zdjęcia, tak ostatnimi czasy nie byliśmy już bombardowani publicznymi wyznaniami miłości i udawanymi ciążami.

Jak się okazało, i tym razem przeczucie nie myliło spostrzegawczych internautów. Sylwia i Mikołaj nie mieli innego wyjścia, jak tylko bezpośrednio odnieść się do gromadzących się wokół spekulacji podczas livestreamu, który odbył się w środowy wieczór.

bDTMYlmf

Już na pierwszy rzut oka było widać, że para, która jeszcze niedawno wspólnie występowała na parkiecie Tańca z Gwiazdami, nie tryska entuzjazmem.

Nie wszystkim chcieliśmy się dzielić, ale ilość pytań nas przerosła. Wiecie, kwarantanna… Byliśmy zamknięci w czterech ścianach, w naszej kawalerce. Bardzo się kłóciliśmy. Często wspominaliśmy o tym, że różnica charakterów jest ogromna i podczas kwarantanny ta różnica bardzo się uwypukliła i pokazała, że się nie dogadujemy - wyznała przed setkami użytkowników Instagrama szlochająca Sylwia.

bDTMYlml

Ale stwierdziliśmy wspólnie, że tak, jak kiedyś było - nasi rodzice, dziadkowie potrafili długo być razem i pokonywać przeciwności losu - tak samo my zdecydowaliśmy, że będziemy pracować nad swoją relacją. Zdecydowaliśmy się na krok, który jest trudny, wstydliwy - kontynuował Mikołaj.

Nie wstydliwy - wtrąciła tancerka. - Ja zawsze mówiłam, że to nie jest nic wstydliwego, jak ktoś prosi o pomoc. Poprosiliśmy o pomoc terapeutę i od jakiegoś czasu chodzimy na terapię dla par. Nie chcieliśmy się tym z wami dzielić, żebyście nagle nie skomentowali, że przekręciło nam się coś w głowie. Staramy się to ogarnąć z mediatorem.

Para wspólnie zadeklarowała jednak, że nadal się kocha i zamierza walczyć o wspólną przyszłość. Sylwia postanowiła też wytłumaczyć się z ciągłego przecierania oczu.

Te łzy się pojawiły, bo to jest bardzo emocjonalny temat dla naszej dwójki. Jestem babą, więc zawsze te łzy polecą. Trzymajcie kciuki i pamiętajcie, żeby walczyć o coś, na czym wam zależy - zaapelowała.

bDTMYlmm

Myślicie, że mają szansę na wspólną przyszłość?

bDTMYlmn
bDTMYlmG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(95)
FHU
11 miesięcy temu
Natalia Siwiec właśnie wyłączyła komentarze na Insta ;D
Bbb
11 miesięcy temu
Rozenek chyba dzis urodzi z wrazenia - Majdan i Zatoka sztuki....
mmmm
11 miesięcy temu
Ale Latkowski pozamiatał tą wypowiedzią woooow 👌👌👌
bDTMYlmH
Gość
11 miesięcy temu
SYLWEK JESTES WIELKI !!!!!!!
Hmmm
11 miesięcy temu
Fascynujacy post. Gdzie material na temat Zatoki sztuki i filmu Latkowskiego?
Najnowsze komentarze (95)
yxyxy
11 miesięcy temu
bardzo to szczerze haha.. TzG się skończył to i związek się kończy..
Piotr
11 miesięcy temu
Nie rozumiem ludzie się kłócą ale jaki sens ma publiczne mówienie o tym nie rozumiem tych ludzi
Dana
11 miesięcy temu
oni nie pasują do siebie
Ja bababa
11 miesięcy temu
Widać że Sysia jest nie szczesliwa😔
Qwerty
11 miesięcy temu
Ten cały LoveIsland to kółko wzajemnej adoracji.
Hanka
11 miesięcy temu
Pudelek pisze bo to klika z Polsatem a oni mają umowę z Polsatem i niestety musza grać ...a jak umowa się skończy to i milisc minie😂👍🏻Brawo Polsat za patologie
Xdd
11 miesięcy temu
Hahaha
Lusia
11 miesięcy temu
Nie warto walczyć o związek, który id początku nie rokuje. Im dłużej będą razem, tym trudniej będzie się rozstać. Miłość to nie wszystko.
bDTMYlmz
Fosc
11 miesięcy temu
Niech sie rozstana i tyle, pare mies i terapia, nie pasuja do siebie celebryci
ttt
11 miesięcy temu
Prymitywy kłócą sie w związkach i nic nie pomoze. Ludzie na poziomie rozmawiają i w ten sposób rozwiązuja swoje problemy.
Czarna
11 miesięcy temu
Wygląda na to że on nie dorósł do stałego związku, a ona już by ślub i dzieci chciała , facet lubi zdobywać a nie mieć wszystko podane na tacy kobiety tego nie rozumieją niestety
FCK
11 miesięcy temu
Smiechu warte to w Pol trzeba sie przyznawac z korzystania uslug terapeutow czy psychiatrow .A od kiedy to wstyd i powod do ukrywania .Jaki kraj takie zachowania.
XYZ
11 miesięcy temu
Ile oni już są parą?
Sss
11 miesięcy temu
Po co im mediator? Przecież nawet nie są małżeństwem czy jakimś długim stażem związkiem. Chcą pokazac, że po programie mogą być razem, ale po co?
...
Następna strona
bDTMYlnb