Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|
aktualizacja

Zlękniona Iwona Węgrowska boi się następstw koronawirusa: "Jestem artystą z KRWI I KOŚCI i nie chciałabym zajmować się NICZYM INNYM"

185
Podziel się:

Piosenkarka przyznała, że drży o los swój i kolegów z branży. "Nawet nie wiem, czy w czymkolwiek innym bym się odnalazła" - stwierdziła.

Zlękniona Iwona Węgrowska boi się następstw koronawirusa: "Jestem artystą z KRWI I KOŚCI i nie chciałabym zajmować się NICZYM INNYM"
Iwona Węgrowska (ONS, ONS)

"Błyskotliwa" kariera Iwony Węgrowskiej rozpoczęła się w 2004 roku od pamiętnego udziału w w reality show Bar, gdzie promowała się pod pseudonimem Abra. Cztery lata później ambitna wokalistka szturmem podbiła listy przebojów hitem Pokonaj siebie, który nagrała we współpracy z zespołem Feel. Niestety, na tym można zakończyć wyliczanie sukcesów Iwony w sferze zawodowej. Mimo to, ambitna "gwiazda" nie ustaje w próbach powrotu na "szczyt", wciąż dryfując bez celu na obrzeżach show biznesu.

Oprócz kolejnych prób zwrócenia na siebie uwagi, w postaci zwierzeń na temat udanego pożycia małżeńskiego, wyzwolona 37-latka od dłuższego czasu groziła publicznie, że ciężko pracuje nad nowym albumem. Podobnie jednak reszta świata, również Iwona odczuła na własnej skórze konsekwencje pandemii koronawirusa, która wystawiła wokalistkę na ciężką próbę. O swoich obawach wywołanych globalnym rozprzestrzenianiem się śmiercionośnego patogenu Węgrowska postanowiła podzielić się w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle.

Zobacz także: Iwona Węgrowska: Modlę się, żeby pandemia jak najszybciej minęła

Kocham pracę w studiu nagraniowym, dlatego teraz bardzo mi jej brakuje - przyznała. Jestem w czasie dobrowolnej kwarantanny. Wolę spędzić obecny okres w domu i poczekać, aż wszystko wróci do normy. Nie chciałabym nikogo narażać ani sama znajdować się w niebezpieczeństwie. W konsekwencji musiałam wstrzymać pracę. Pandemia sprawiła również, że nie koncertuję. Dawniej podchodziłam do tego z lekceważeniem i nie przyjmowałam wszystkich propozycji. Uważałam, że rodzina jest najważniejsza. Jednak dzisiaj bardzo brakuje mi występów.

W dalszej części rozmowy autorka hitu Cztery lata wyjawiła, że drży o los kolegów i koleżanek z branży, których - podobnie jak ją - czeka niepewna przyszłość.

Boję się o los artystów, aktorów i ludzi ze świata show biznesu. Należę do osób, które zajmują się tylko i wyłącznie muzyką. Słyszałam, że sektor kultury i rozrywki zostanie ożywiony dopiero na samym końcu – to jest przerażające. Martwię się o ludzi, którzy nie odłożyli sobie oszczędności i którzy teraz nie mają za co żyć i robić zakupów.

Na koniec Iwona poruszyła temat artystów agencją, którzy z racji kryzysu w branży postanawiają spróbować swoich sił w innych zawodach. Celebrytka stwierdziła, że nie wyobraża sobie sytuacji, w której musiałaby się przebranżowić.

Modlę się, żeby pandemia jak najszybciej minęła. Jestem artystą z krwi i kości i nie chciałabym zajmować się niczym innym. Muzyka to moja pasja i wielka miłość. Nawet nie wiem, czy w czymkolwiek innym bym się odnalazła - przyznała.

Współczujecie jej?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(185)
pio
2 lata temu
Iwonko, czas sie przebranzowic. Artystka z Ciebie zadna
...
2 lata temu
Może w biedronce na kasie...inni się odnajdują, bo muszą a to bardzo ciężka praca... to samo powtarzam strajkującym nauczycielom, idzcie do biedry i rozładujcie jednego tira, na kolanach wrócicie do szkoły. Taka prawda.
Magad
2 lata temu
Widzę ja przy drodze
Anlicjab
2 lata temu
Trzeba wróci do tych mega buforów wtedy jakieś rozwiązanie się znajdzie
pio
2 lata temu
Iwonko, czas sie przebranzowic. Artystka z Ciebie żadna.
Najnowsze komentarze (185)
expert
2 lata temu
Nawet koledzy się z Maćka naśmiewają !
gosc
2 lata temu
ale glonojad
Asa
2 lata temu
A gdzie niby te koncerty były, bo jakoś trudno mi sobie przypomnieć? Czy występ na otwarciu czyjegoś saloniku to koncert??
Badum_ts
2 lata temu
W razie czego zawsze może wrócić do Dubaju
stop hejt
2 lata temu
Pociagnie berlo w Dubaju to znow starczy na pare lat...
O coz
2 lata temu
Prawdopodobnie podobni do Pani Węgrowskiej "artysci" beda musieli pogodzić sie z mniejszymi stawkami
Piotr
2 lata temu
Trzeba wrócić do Dubaju /szejki bardzo ciebie lubią
Fan loch
2 lata temu
Iwona jest bardzo podobna do Mieczysławy Bochen dróżniczki z Bźdźwiąg .
ssss
2 lata temu
wiele osób mogłoby się nie odnaleźc, ale musi, żęby mieć co do gara wrzucić. Ale najlepiej udawać wrażliwą artystkę. Och jaka biedna. nagroda darwina dla tej pani.
Don Juan
2 lata temu
Iwonko możesz rozbierać się na kamerce internetowej! Pokaż światu te wielkie arbuzy!
Podkarpacie
2 lata temu
Pani Iwonko jest Pani piękna i również pięknie śpiewa. Wszystkiej pomyślności dla Pani i Rodziny. Pa. Marian.
WOLICA
2 lata temu
ZAMYŚLONA NA TYCH ZDJĘCIACH MYŚLI O DUBAJU
SOBIERYBA
2 lata temu
ARTYSTKA TO ZA DUŻE SŁOWO
Bwww
2 lata temu
Jaką artystką?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie