Trwa ładowanie...
Przejdź na
AP
|

Zrelaksowany Harry poprawia swój wizerunek FILANTROPA, galopując na koniu podczas charytatywnego meczu polo (ZDJĘCIA)

57
Podziel się:

Kilka dni po tym, jak na Harry'ego i Meghan spadła krytyka za brak konkretnych działań w kwestii pomocy Afgańczykom, były royals dosiadł konia, by wziąć udział w charytatywnym meczu polo. Świeci przykładem?

Zrelaksowany Harry poprawia swój wizerunek FILANTROPA, galopując na koniu podczas charytatywnego meczu polo (ZDJĘCIA)
Harry na meczu polo (FORUM)
bEEnDXCd

Książę Harry, który od czerwca całą swoją uwagę poświęcał żonie oraz dzieciom, widziany był publicznie po raz pierwszy od czasu przyjścia na świat Lilibet. Młodszy brat księcia Williama złożył wizytę na corocznym charytatywnym meczu polo, który odbył się w Aspen Valley Polo Club, w Kolorado.

Harry, jako zapalony miłośnik gry w polo, z nieukrywanym zapałem zdobywał punkty dla swojej drużyny. Ogromnym powodem do radości była nie tylko wygrana drużyny księcia, ale również jego deklaracja o przekazaniu 1,5 miliona dolarów, uzyskanych ze sprzedaży jego nadchodzącego pamiętnika, na cele charytatywne.

bEEnDXCf
Zobacz także: Zobacz: Lilibet Diana Mountbatten-Windsor. Co oznacza imię córki księcia Harry'ego i Meghan Markle?

Jest to jedna z wielu darowizn, jakie mam zamiar ofiarować organizacjom charytatywnym. Jestem wdzięczny, że mogę w ten sposób wspomóc dzieci oraz społeczności, które najbardziej tego potrzebują. - oświadczył książę Harry.

bEEnDXCl

Od niedawna wiadomo, że Harry ma w planach wydanie książki ujawniającej nieznane dotąd sekrety rodziny królewskiej oraz prawdę o "Megxicie". Pamiętnik męża Meghan Markle wzbudzi niemałe kontrowersje, a jego premiera zapowiadana jest na 2022 rok.

Mecz polo odbył się kilka dni po tym, jak pod adresem Harry'ego i Meghan posypały się słowa krytyki za brak konkretnych działań w kwestii potrzebujących pomocy Afgańczyków. Przypomnijmy: Meghan Markle i Harry zachęcają do wsparcia mieszkańców Afganistanu i Haiti. Nie wspomnieli, w jaki sposób sami chcą im pomóc...

Charytatywny mecz poprawi wizerunek Harry'ego - filantropa?

bEEnDXCm
bEEnDXCn
bEEnDXCG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(57)
Ilo
miesiąc temu
Oprócz podpisywania się pod oświadczeniami i jazdy konnej , potrafi niewiele
Juhuhu
miesiąc temu
Harry to przykład jak nie należy postępować
super
miesiąc temu
Znęcają się nad tymi końmi też charytatywnie. Podobnie jak ekologiczna Szulim Badziak wrzuca płonące metalowe puszki do jeziora...
bEEnDXCH
Die Chmuren
miesiąc temu
Ty już se Harry daj spokój - prz>Ebłś rodzinę i wszystko - ja bym się nie odważył .....rodzina to świętość - a nie targowisko próżności
Ewa
miesiąc temu
Bardzo interesujący news! Otwieram popcorn normalnie
Najnowsze komentarze (57)
ewa
miesiąc temu
jego cale zycie to zabawa
Marcio
miesiąc temu
No ciekawe ilu z was byłoby w stanie poświęcić chociaż tysiąc. Wolelibyscie przewalić na bibeloty i parę śmieci niż pomóc dzieciom zmuszonym do cierpienia przez bezmózgich rodziców. Harry też mógłby sobie wrzucać na Instagrama gdzie to się opala nad basenem codziennie w innych luksusach a jednak robi tyle na ile pozwalają mu warunki i presja pato royalsow.
Yterb
miesiąc temu
Tacy to pozyja 😵‍💫
Nadia
miesiąc temu
A ile z tej kwoty Harry przytuli za pośrednictwem swojej "fundacji", tzn wrzuci sobie w koszty? Za darmo tam sie przecież nie pocił na tym meczu.
😂😂😂😂
miesiąc temu
Harietta dosiadla kanika.
loli
miesiąc temu
do zdjęcia musowo w kagańcach , niesmacze
Super
miesiąc temu
Robi to co robił przez połowę życia. Zbiera fundusze i wspiera organizację charytatywną, tym razem taka która współtworzył. To nie był pierwszy mecz polo na rzecz Sentebale.
Tola
miesiąc temu
No i brawo, ładna suma.
bEEnDXCz
Michalina
miesiąc temu
Liczy się gest 😎😉
Gość
miesiąc temu
A podróżował prywatnym jetem - hipokryzja level hard :D
sedno
miesiąc temu
Też mi coś, zagrał w swoją ulubioną grę! Rudy człowiek jest zawsze fałszywy ...
Kasia
miesiąc temu
Czym Harry dostał się do Kolorado? Ekologicznym prywatnym odrzutowcem???
Tyttt
miesiąc temu
Nie przesadzajcie. Postawcie się na jego miejscu. Urodził się w rodzinie królewskiej, co ma niewątpliwie zalety, ja jednak widzę więcej was. Przede wszystkim nie masz wyboru, musisz być osobą publiczną, musisz wykonywać określone obowiązki, zachowywać się zgodnie z protokołem. Jedni się dostosowują inni nie. Ty, jak chcesz zmienić pracę, czy mieszkanie, to rzucają się na ciebie sępy z całego świata i nie obsmarowują ci tyłka w każdej gazecie.
Ddd
miesiąc temu
Daily mail już wyliczył ile wszystko kosztowało, buty ubranie itd.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEnDXDs
bEEnDXDt
bEEnDXDu
bEEnDXDv
bEEnDXDw
bEEnDXDb