Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Zygmunt Solorz-Żak ma KORONAWIRUSA!

83
Podziel się

Właściciel grupy Cyfrowy Polsat i jeden z najbogatszych Polaków na razie przechodzi zakażenie bezobjawowo.

Zygmunt Solorz-Żak ma KORONAWIRUSA!
Zygmunt Solorz-Żak ma koronawirusa (ONS.pl)
bDhgJSmt

Pandemia koronawirusa wciąż przybiera na sile w większości europejskich krajów. Panoszący się po świecie patogen zbiera śmiertelne żniwo już od miesięcy, a mijające tygodnie w wielu stronach świata okazały się niestety rekordowe. Tak jest i w Polsce, gdzie tylko w środę, 14 października, wykryto ponad 6,5 tysiąca zakażeń.

Choć wśród koronasceptyków panuje przekonanie, że ludzie bogaci i wysocy rangą nie mają do czynienia ze śmiercionośnym patogenem, to lista zakażonych celebrytów i polityków staje się coraz dłuższa. Teraz dowiadujemy się, że do tego grona dołączył też Zygmunt Solorz-Żak, miliarder i właściciel grupy Cyfrowy Polsat.

bDhgJSmv

Solorz-Żak o podatkach w Polsce

O wykryciu COVID-19 u Solorza jako pierwszy poinformował portal Polsat News. Rzecznik grupy Polsat, której ten jest właścicielem, zapewnia na razie, że medialny potentat przechodzi zakażenie bezobjawowo i po prostu przeszedł na zdalny tryb pracy. Jednocześnie poinformowano, że wyniki testów jego bliskich okazały się ujemne.

To niestety niejedyne złe wieści, bo portal Wirtualne Media informuje z kolei, że ofiarą złośliwego patogenu padł też szef sportu w Polsacie, Marian Kmita. W jego przypadku nie ujawniono jednak, w jakim jest stanie i z jakim nasileniem przechodzi zakażenie.

bDhgJSmB

Pudelek życzy szybkiego powrotu do zdrowia!

bDhgJSmW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(83)
Toomany
2 tyg. temu
Zapraszam na wolontariat na oddziały zakaźne covidowe, wszystkie Kołakowski kolki karolaki i inne puste bezmoozgi , najlepiej bez masek i rękawiczek brakuje nam ludzi do pracy. Pokażcie co potraficie oprócz klikania w net i klepania ozorem bezmyślnie
Pan Doktor
2 tyg. temu
Jeśli chorujesz bezobjawowo to po prostu nie chorujesz
TwójNick
2 tyg. temu
No szok po prostu... Za godzinę zobaczę, że Matka Teresa z Kalkuty też ma koronawirusa. Pewnie nie Solorz nie nosił maseczki, 100% :))
bDhgJSmX
logika
2 tyg. temu
Skoro nie miał objawów to zrobił sobie test komercyjny dla siebie,żeby wiedzieć ,że nie ma objawów.
Gosc
2 tyg. temu
Hahaha szybko usuwacie komentarze XD
Najnowsze komentarze (83)
Polak
2 tyg. temu
no i co?
Moni
2 tyg. temu
wow ale historia!!!!!
Marta
2 tyg. temu
Mam grypę bezobjawową.
wsi24
2 tyg. temu
To nie prawda ! WSI jest odporna na wszystko!
hsfk
2 tyg. temu
Ale jak, Pan Zygmunt przez ostatnie lata wchodzi bezszelestnie pomiedzy posladki pewnego milosnika kotow z Zoliborza (i to bez dodatkowego nawilzania) i sie nie uodpornil? Smuteczek...
zbowidowiec
2 tyg. temu
A ja mam ZBOWID
Magda
2 tyg. temu
Małgosiu, może przeczytasz, jestem z Ciebie dumna to jak zabrałas się za swoje życie. Zawsze pisałam że jesteś cudowną kobietą i zasługujesz na lepsze życie. Mam nadzieję że teraz jesteś szczęśliwa.Sciskam mocno!
bbb
2 tyg. temu
Żal
bDhgJSmP
stara mężatka
2 tyg. temu
moja babcia lat 98 pamięta jak dziś małego Zygmusia Kroka który w Radomiu pod cmentarzem handlował znaczami. Wniosek z tego każdy może ...
Lol
2 tyg. temu
I wszystko jasne 💰💰💰✨✨✨😂😂😂
wajrus
2 tyg. temu
Rodzice mojej przyjaciółki (lekarz, farmaceutka), siedzą na kwarantannie z potwierdzoną diagnozą. Objawy typowe dla LEKKIEGO przeziębienia. Obydwoje są po 60. Koronawirus a covid to dwie różne rzeczy.
Ja
2 tyg. temu
ZDROWIA! Wszystkiego dobrego
Likiki
2 tyg. temu
Huuuurrrrrrraaaaaaaaaaaa
Marcin
2 tyg. temu
hahahaha taaa jasne
...
Następna strona
bDhgJSnr