Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Zwolniony z "DDTVN" Adam Feder wydał oświadczenie: "Zrzucanie z sań na pożarcie nie jest elegancką taktyką radzenia sobie z kryzysem wizerunkowym"

716
Podziel się

Reporter przyznał, że popełnił błąd, za który teraz przeprasza i zaznaczył, że osobiście nie ma nic do Koreańczyków. Przypominamy, że prowadzących śniadaniówkę ominęły jakiekolwiek konsekwencje.

Zwolniony z "DDTVN" Adam Feder wydał oświadczenie: "Zrzucanie z sań na pożarcie nie jest elegancką taktyką radzenia sobie z kryzysem wizerunkowym"
(East News)
bDmFsBTV

Niedawno ogłoszono, że "najprzystojniejszym mężczyzną na świecie" jest południowokoreański artysta z zespołu BTS. Taki tytuł powędrował do Jeona Jungkooka w związku z przeprowadzonym przez TC Candler rankingiem. Z jego wynikami najwyraźniej nie zgodzili się Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, czego nie zamierzali ukrywać podczas wtorkowego wydania śniadaniówki. Prowadząca Dzień Dobry TVN wyraźnie rozbawiona wyglądem artysty oceniła jego twarz jako "niespecjalnie bardzo męską". Zaś partnerujący jej Sołtysik dodał od siebie: Grzywka na pewno nie robi go najprzystojniejszym człowiekiem.

Samozwańczym "ekspertom od męskiej urody" wtórował przeprowadzający uliczną sondę Adam Feder. Reporter wypytywał niezorientowanych w temacie ludzi na przypadkowym targu o to, co sądzą na temat urody muzyka, dodatkowo myląc go z innym członkiem zespołu. Jak można było się spodziewać, wyselekcjonowane komentarze głównie krytykowały wygląd Azjaty.

bDmFsBTX

Wyemitowany materiał wywołał burze wśród widzów, którzy nie kryli zażenowania nieprofesjonalnym zachowaniem dziennikarzy. Pod wpływem negatywnych ocen internautów o komentarz pokusiła się sama Kalczyńska, twierdząc, że według jej estetyki Jeon ma niewiele wspólnego z męskością. Niestety, tłumaczenia prezenterki nie pomogły, a stacja zmuszona była wyciągnąć konsekwencje. Zdecydowano, że z posadą w TVN-ie pożegna się Feder. Co ciekawe, postanowiono nie pociągać do odpowiedzialności reszty uwikłanych we wtorkową dyskusję.

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan o zwolnieniu z TVP: "Zawsze byłam niewygodna"

W piątek o komentarz pokusił się zwolniony reporter. W obszernym wpisie potwierdził koniec swojej przygody ze śniadaniówką i przeprosił za swoją "gafę":

bDmFsBUd

To jeszcze kilka słów ode mnie. 3 x Tak. Tak, zakończyłem współpracę z "Dzień Dobry TVN". Dziękuję wszystkim świetnym ludziom, których tam poznałem. Tak, pomyliłem gwiazdorów koreańskiej muzyki pop. Przepraszam obu Panów. Zaufałem podpisom zdjęć profesjonalnej agencji, która pomyliła ich pierwsza. Tak, takie opinie kobiet o aparycji piosenkarza, czy kogokolwiek innego, nie powinny znaleźć się w materiale. Za to przepraszam widzów, przede wszystkim fanki oraz fanów - czytamy.

W dalszej części przedstawił swoje "3 x Nie", dając do zrozumienia, że padł poniekąd pewnego rodzaju ofiarą sytuacji:

Nie, nie mam pretensji do nikogo, kto decyduje o doborze tematów, zamawia materiały i ocenia je przed emisją. Nie, zrzucanie z sań na pożarcie, w moim odczuciu, nie jest najbardziej elegancką taktyką radzenia sobie z kryzysem wizerunkowym. Nie, nie mam nic do Koreańczyków. Ani do K-Popu.

Podzielacie jego zdanie?

bDmFsBUe
bDmFsBUf
bDmFsBUy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(716)
Ja
10 miesięcy temu
Za wydanie odpowiada WYDAWCA .To on ponosi odpowiedzialność za merytoryczną zawartość programu, kolauduje i zatwierdza materiał. Jak zwykle bez konsekwencji odpowiedzialności u kogo trzeba, najlepiej pozbyć się reportera.
Koko
10 miesięcy temu
Oni powinni wylecieć. Sołtysik broni swojej żony która karmi swojego gowniaki piersią w wieku 3 lat, i oczekuje tolerancji, a wyśmiewa się z Koreańczyka ze wygląda jak kobieta. Aha. Super tolerancjyjny jest. Chcesz tolerancji to ja daj
pola
10 miesięcy temu
też uważam, że odpowiedzialność powinni ponieść również prowadzący, albo nikt, bo tylko reportera spalili na stosie, żeby wybrnąć z sytuacji
bDmFsBUz
Pawel
10 miesięcy temu
Chamskie zachowania DDTVN. Od dziś nie oglądam
Ada
10 miesięcy temu
Dorabianie ideologii do obsranych gaci.
Najnowsze komentarze (716)
ewa
10 miesięcy temu
Jacy straszni sa ci prowadzący !! Kalczyńska tylko sie ustawia do kamery ! Sołtysik nie wiele potrafi-- oprócz rżenia ( bo smiechem, tego nie można nazwac !!!) Dlaczego za ich wypowiedzi odpowiadał ktoś inny ???? Tam oprócz Magdy Mołek --- nikt inny nie powinien pracowac !!!!! Ale kierownictwo wie lepiej !!!! Widzów głosy, sie nie licza !!!!!
insta
10 miesięcy temu
Pati, czy ty masz jakieś ambicje?
Michał
10 miesięcy temu
Ale z was hipokryci, sami się smiejecie z facetów co malują paznokcie itp, mnie to bawi nie jestem oburzony jak wy wszyscy co zalewacie hejtem internet. Tutaj widzę tolerancyjni wszyscy nie to co na pozostalych doslownie wszystkich postach pudelka.
byron
10 miesięcy temu
tvn dno dna
Wolny
10 miesięcy temu
Mowa jest srebrem ...... Resztę zna każdy dlatego ja nie mówię nic do nikogo myślę swoje robię swoje nie wychodzę przed orkiestrę i smole wszystko
Anna
10 miesięcy temu
Tvn ma ludzi za idiotow, to prowadzący powinni ponieść konserwacje. Wydawca. Nie wyobrażam sobie oglądać rasistowskie telewizji
Alex369
10 miesięcy temu
Moim zdaniem odpowiedzialności nie powinni uniknąć prowadzący śniadaniówkę. Ale widać że polityka telewizji TVN-u jest pilnowanie swoich bliskich kolegów i koleżanek a tych mało lubianych spalić na stosie. Dla mnie to nie jest fair że tylko karę dostał reporter. Praworządna telewizja powinna zwolnić całą trójkę i sama telewizja powinna przeprosić za taki incydent bo nie chcę mi się wierzyć że oprócz reportera i ludzi prowadzących śniadaniówkę nie wiedział o istnieniu tak żenującego materiału. Ja się pytam gdzie był wtedy zarząd i wydawca? No ale widać z jaką polityka telewizja lubi wymierzać kary, że reportera zwolnili a głównych winowajców zostawili :) liczę że standardy ćw TVN się poprawią a prowadzących nie ominie kara przez zarząd TVN
Witek
10 miesięcy temu
A kiedy telewizia FOOZ pzeprosi za organizacje urodzin hitlera albo podzucanie puszek z piwa pod posterunek policji podczas SDM w krakowie. Jak na pseudodziennikazy przystało zchzanili nawet taką prymitywną robote. Jaka tv takie dziennikarzyny "barachlo"
bDmFsBUr
Bez stronny
10 miesięcy temu
Aby kogoś krytykować trzeba zacząć od siebie więc niech prowadzący spojrzy w lustro na siebie i swoje głupie miny i dopiero krytykuje. A uważa się za tolerancyjnego
Maja
10 miesięcy temu
Tvn obrzydzil mi nawet Owsiaka, którego traktują jako powód do walki z PiS. Widzieliście żeby kiedykolwiek jakąś celebrytka lansowała się w cieniu Pana Jurka? Nie dopóki nie złączył się z tvn.
Tosia
10 miesięcy temu
Mózg człowieka żywi się głównie węglowodanami, więc to chyba mówi samo za siebie.
Kaśka
10 miesięcy temu
Oni nie przeproszą na wizji, przecież oni są ponad. Najchętniej to by robili programy o sobie. Jakich celebrytów oni kreują? Żenadę biegnącą za zagranicznymi trendami. Moje dzieci mają zakaz oglądania tvn od dawna.
Xxx
10 miesięcy temu
Widzę że tu ludzie obrażają prowadzących, a nie oni obrazili chłopczyka,bo mężczyzną nie można jego nazwać, bo prawdziwy mężczyzna tak nie wygląda, powiedzieli prawdę
Golas
10 miesięcy temu
TVN to faszyści czystej wody
...
Następna strona
bDmFsBUT