Trwa ładowanie...
Przejdź na
BEM
|

Adam Małysz obronił PRACĘ MAGISTERSKĄ: "To był stresujący etap w moim życiu"

148
Podziel się

Ambitny 42-latek został właśnie magistrem.

Adam Małysz obronił PRACĘ MAGISTERSKĄ: "To był stresujący etap w moim życiu"
Adam Małysz został magistrem (EASTNEWS, Instagram)
bDIJgobp

Adam Małysz, który przez lata dostarczał nam niesamowitych emocji sportowych i rozsławiał Polskę na całym świecie, po zakończeniu kariery skoczka narciarskiego przerzucił się na sporty samochodowe. Sportowiec brał udział w rajdach i bardzo sobie chwalił tę aktywność. Z rajdami pożegnał się w 2016 roku, kiedy to objął funkcję dyrektora koordynatora ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w PZN.

Ostatnimi czasy media plotkarskie pisały o Małyszu przez pryzmat jego walki z koronawirusem, relacjonowały też prywatne życie byłego skoczka, który regularnie zamieszcza posty na swoim Instagramie. Czterokrotny mistrz olimpijski na łamach mediów społecznościowych wprowadza fanów w swoją codzienność - wyjazdy z żoną, rodzinne uroczystości czy ważne dla jego kariery momenty.

bDIJgobr

Dziś Adam Małysz wrzucił na Instagram zdjęcie zrobione w murach jego uczelni. 42-letni były sportowiec zakończył właśnie studia - na fotce widzimy go dzierżącego egzemplarz Pracy Magisterskiej, którą właśnie obronił.

Zobacz także: Adam Małysz o koronawirusie. "To jest ostrzeżenie"
bDIJgobx

Mam przyjemność poinformować was, że obroniłem swoją pracę magisterską na Wydziale Zarządzania Politechniki Częstochowskiej! Tym samym zyskałem tytuł Magistra! To był stresujący etap w moim życiu, który zakończył się absolutnym sukcesem. Jestem z siebie dumny i chciałbym zachęcić wszystkich do poszerzania swojej wiedzy i doskonalenia umiejętności - pisze Małysz.

Gratulacje! Każdy ma swój czas, takie studia są wybrane świadomie i na pewno więcej Pan z nich wyciągnął dla siebie niż młodzi, którzy idą na studia po maturze, bo tak niby trzeba. W każdym razie, super, jak każdy z nas chce poszerzać horyzonty, a swoją postawą pokazuje Pan wszystkim, że wszystko ma swój czas i nie ma czego się bać! - chwalą byłego skoczka internauci.

Dodajmy, że Adam Małysz w 2018 roku obronił prace licencjacką. Były skoczek napisał pracę na temat swojego rodzinnego miasta zatytułowaną "Produkt turystyczny i jego promocja na przykładzie miasta Wisły".

Pudelek gratuluje!

bDIJgoby
bDIJgobz
bDIJgobS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(148)
yxyxy
4 miesiące temu
brawo za ambicję!!! nie każdemu by się chciało studiować w tym wieku.
jagusia
4 miesiące temu
to dowód na to,że każdy może.....
Xyz
4 miesiące temu
Lepiej późno niż wcale 😅 chociaz w porownaniu do Żyły to on juz byl uczony magister na dlugo zanim,studia rozpoczął.. mimo wszystko ceni się, skromny człowiek bez parcia na szkło, na początku kariery wypowiadał sie na poziomie marnej podstawówki, ale prawdziwego mezczyzne poznaje sie po tym jak kończy 😅
bDIJgobT
Jasaa
4 miesiące temu
Częstochowa!! 👌👌👌
Ann
4 miesiące temu
Ale po co? Przecież dzisiaj dyplom nic nie warty. Bardziej się liczą kontakty i doświadczenie ....
ETyk
4 miesiące temu
MISTRZ W KAŻDYM CALU ,GRATULACJE 👍👍♥️♥️♥️
megan
4 miesiące temu
a myślalam, ze jestem za stara na studia magisterskie w wieku 32 lat XD
Dejpokoj
4 miesiące temu
Za takie ściemnianie kupują sobie tytuł magistra? W takim razie każdy inżynier powinien za te swoje zawiłe terminologie z marszu dostać tytuł profesora.
KURSKI 666
4 miesiące temu
I na co mu to?
1111
4 miesiące temu
Jest Pan MISTRZEM.
Basia
4 miesiące temu
A tak na poważnie to ludzie mają beke z tych sportowców, studentów, magistrów. Żałosne!
Zaka
4 miesiące temu
Pomimo wszystko jakoś go nie lubię. Obecni skoczkowie są super.
DDD
4 miesiące temu
też skońćzyłem studia dla rodziców, nie było warto bo i tak nie mam pracy, edukacja w tym kraju to uczenie się na pamięć rzeczy całkowicie niepotrzebnych, a tytuł magistra powoduje jedynie zawiść i niechęć u pracodawcy, bo musi takiemu z papierkiem więcej zapłacić, a przecież lepiej zatrudnić jakiegoś uchodźcę, albo studenta na staż za darmo
bDIJgobL
mmm
4 miesiące temu
Nie lubię go
...
Następna strona
bDIJgocn