Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach świętują GLINIANĄ rocznicę ślubu, publikując STARE ZDJĘCIA

217
Podziel się:

Już na drugim spotkaniu Kuba Badach zażartował, że Aleksandra Kwaśniewska zostanie jego żoną. Z okazji 9. rocznicy ślubu oboje zamieścili na Instagramie okolicznościowe posty. Piękna z nich para?

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach świętują GLINIANĄ rocznicę ślubu, publikując STARE ZDJĘCIA
Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach świętują 9. rocznicę ślubu (East News, AKPA)
bEJauaRN

Aleksandra Kwaśniewska ma ostatnio dobrą passę. Po latach medialnego niebytu powróciła do telewizji jako jedna z prowadzących nowe "Miasto Kobiet". Udało jej się też wywołać duże zainteresowanie wypowiedziami o bezdzietności.

bEJauaRP

Ostatnie sukcesy zawodowe idą u Oli w parze z udanym życiem prywatnym. Od dziewięciu lat jest w szczęśliwym małżeństwie z Kubą Badachem. Na Instagramie oboje pochwalili się, że świętują glinianą rocznicę ślubu.

Kto by pomyślał, że to już dziewięć lat, odkąd zaczęliśmy z Kubą nierówną walkę na żarty - napisała w typowym dla siebie stylu.

Zobacz także: Jak nazywają się rocznice ślubu?

Badach zamieścił z kolei pamiątkowe zdjęcie z sesji ślubnej, na której Aleksandra była wystylizowana w stylu boho.

bEJauaRV

W dniu 9. rocznicy ślubu zupełnie przypadkiem znalazłem i zamieszczam zdjęcie finalistów trzeciej edycji programu "Rolnik szuka żony" - zażartował muzyk.

Pod postami szczęśliwych małżonków sypią się gratulacje. Komentarze zamieściło mnóstwo znanych osób, m.in. Andrzej Piaseczny, Qczaj, Natalia Kukulska, Kasia Cerekwicka, Piotr Stramowski, Marzena Rogalska, Paulina Krupińska i inni.

Przypomnijmy, że Ola i Kuba poznali się w 2009 roku na korytarzu Radia Zet. Kwaśniewska była fanką jego twórczości, a Badacha oczarowało jej poczucie humoru. Podczas spotkania u wspólnych znajomych - Doroty Szelągowskiej i Adama Sztaby, Kuba zażartował, że ożeni się z Olą. Jak widać, jego słowa okazały się prorocze.

Spodziewaliście się, że Kwaśniewska i Badach stworzą tak zgrany duet?

bEJauaRW

Posłuchaj najnowszego odcinka Pudelek Podcast!

bEJauaRX
bEJauaRY
bEJauaSq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(217)
Koza
3 tyg. temu
Fajna, skromna dziewczyna. Wie czego chce
Gosia
3 tyg. temu
Gratulacje, piękna para.
Kaman
3 tyg. temu
Milo się na nich patrzy. Nie wyskakują z lodówek, nie dają pseudo porad, nie pieprzą głupot, nie etapuja kasą. Mariny + Szczęsny, Ann + Robert oraz inne "famous" pary, uczyć się od nich !
bEJauaSr
Nicky
3 tyg. temu
Jestem matką, mieszkam i pracuję w dużym mieście wojewódzkim. Tylko w moim najbliższym otoczeniu znam 2 pary bezdzietne z wyboru. Są szczęśliwi, problem jest tylko w ograniczonych ludziach, którzy na siłę udawadniają im przy każdej okazji, że MUSZĄ zmienić decyzję, że MUSZĄ mieć dzieci.
Zojka
3 tyg. temu
Dlaczego kobiety, które decydują się na bezdzietność sa szykanowane? W tym kraju ludzie zawsze się czepiają. Nie ma dzieci to źle, bo egoistka. Ma dzieci to oato 500 plus... Skończmy z tym ocenianiem innych i patriarchalnymi wartościami
Najnowsze komentarze (217)
OPOP
3 tyg. temu
Ta pani bez żadnego dorobku, bez osiągnięć nawet bez dziecka ale ma tyle do powiedzenia tak jak jej matka szkoda tylko, że to same głupoty!
Karol
3 tyg. temu
A co tu świętować. Nawet dziecka nie mają
wera
3 tyg. temu
trzeba samemu coś osiągnąć a dopiero poźniej pchć się do mediów i wypowiadać na wiele tematów tak jak to robiła Ola
Igi
3 tyg. temu
My też w tym roku gliniana 😁
juras
3 tyg. temu
Dawaj Olka teraz na powarznie dlaczego nie masz dzieci?
Wiego
3 tyg. temu
Pięknie para.Bardzo lubię takich cudownych ludzi.Pani Oleńka prześliczne,mąż też.
Halszka
3 tyg. temu
To piękna para mądrzy młodzi ludzie i przesympatyczni a pani Ola to wzór kobiecości jak Jej mama
!!!!!!!!!!!!!...
3 tyg. temu
Ile jeszcze ta szopka PZPR będzie trwała
bEJauaSj
Pola
3 tyg. temu
Ola raz mówi w wywiadach, że chce dzieci, a teraz pisze o świadomej bezdzietności. Podzieliła kobiety na dwie zwalczające się grupy na swoim Instagramie. Matki i bezdzietne. Zupełnie nie wiadomo po co tak dzielić kobiety. Gdyby faktycznie chciała wykorzystać swoją sławę do pomagania kobietom to może lepiej mówić o in vitro i t p. Małgorzata Rozenek otwarcie mówiła o tym, że starają się o dziecko, że walczą. Nie udawała, że nie chce. Ola mogłaby zrobić reportaż o walce z niepłodnością par w Polsce, jest do tego idealna, bo o dzieciach marzyła, a los i medycyna mówią : nie. Takich par w Polsce są tysiące.
Gość
3 tyg. temu
Fajnie sie na nich patrzy!
Gość
3 tyg. temu
Fajnie sie na nich patrzy!
Prawda
3 tyg. temu
A co z dzieckiem,?
Eedyta
3 tyg. temu
Fajna para brz skandali Najleprzego na kolejne lata
Waca
3 tyg. temu
To co mówi Kwaśniewska trzeba traktować z przymróżeniem oka.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEJauaTc
bEJauaTd
bEJauaTe
bEJauaTf
bEJauaTg
bEJauaSL