Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Andrzej Duda wykazuje znajomość królestwa zwierząt, rozpoznając OPOSA na zdjęciu. Internauci: "Nie ma pan WAŻNIEJSZYCH RZECZY do roboty?"

152
Podziel się:

"Co to za zwierzątko. Ktoś wie?" - zastanawiała się jedna z użytkowniczek Twittera. "Opos" - odpisał jej prezydent, wzbudzając przy tym spore poruszenie w sieci.

Andrzej Duda wykazuje znajomość królestwa zwierząt, rozpoznając OPOSA na zdjęciu. Internauci: "Nie ma pan WAŻNIEJSZYCH RZECZY do roboty?"
Andrzej Duda wykazuje znajomość królestwa zwierząt (ONS, Pixabay)

Wszystko wskazuje na to, że druga kadencja prezydentury Andrzeja Dudy będzie równie emocjonująca co poprzednia. W zasadzie każdy krok polityka jest uważnie śledzony przez media - nieważne, czy ten akurat przemawia podczas oficjalnych uroczystości czy bryluje na TikToku.

W ostatnim czasie zdecydowanie najgłośniej mówi się jednak o zatrudnieniu Kingi Dudy na stanowisko prezydenckiej doradczyni do spraw społecznych. Za sprawą nowej posady absolwentka prawa na UJ błyskawicznie znalazła się na celowniku mediów i internautów - wielu otwarcie zarzuciło bowiem prezydentowi nepotyzm. Chociaż Andrzej Duda zapewnił, że jego pociecha za swoje nowe obowiązki nie będzie pobierała wynagrodzenia, nie uciszyło to głosów krytyki.

Póki co, Kinga łączy nowe stanowisko prezydenckiej doradczyni z posadą w jednej z renomowanych warszawskich kancelarii. Niezrażony złośliwymi komentarzami prezydent oddaje się za to codziennym obowiązkom - ostatnio w towarzystwie małżonki sadził drzewka na terenie nadleśnictwa Lipusz.

Wygląda na to, że w ostatnim czasie tajemnice świata przyrody szczególnie przyciągają uwagę Andrzeja Dudy. Kilka dni temu prezydent postanowił pomóc jednej z ciekawskich internautek, która za pośrednictwem Twittera próbowała dowiedzieć się, jakie zwierze przedstawia zamieszczone przez nią zdjęcie.

Co to za zwierzątko? Ktoś wie? - dopytywała użytkowniczka.

Niespodziewanie swoją znajomością królestwa zwierząt wykazał się sam prezydent.

Opos - odpisał krótko i na temat Duda.

Komentarz prezydenta błyskawicznie odbił się szerokim echem w sieci, skutecznie wzbudzając zainteresowanie zarówno internautów, jak i przedstawicieli polskiej sceny politycznej.

Pan prezydent powinien zająć się sprawami istotnymi dla Polski, a nie oposami - ocenił internauta.

Nie ma pan ważniejszych rzeczy do roboty? Pandemia, zapaść służby zdrowia - dodał kolejny użytkownik.

Panie Prezydencie. Wiem, że już po wyborach, rekonstrukcji i Pan taki zrelaksowany, ale czy jak już skończy Pan przeglądać oposy na Twitterze, to możemy prosić o tę Radę Bezpieczeństwa Narodowego? Wie Pan, epidemia, zapaść ochrony zdrowia, takie tam drobnostki (nie) czekają - napisała posłanka Lewicy Agnieszka Dziemianowicz-Bąk.

Jeśli poprzestawiacie litery we wpisie prezydenta RP: „Opos” wyjdzie Wam: „Druga fala epidemii, służba zdrowia na skraju załamania, brakuje respiratorów, łóżek i leków” - skomentował senator Koalicji Krzysztof Brejza.

Poważny prezydent na trudne czasy - dodała Barbara Nowacka.

Prezydent Duda cały czas się uczy. Dzisiaj, w związku ze zbliżającą się decyzją w sprawie #PiątkadlaZwierząt rozpoznał zwierzątko ze zdjęcia na Twitterze. Gratulacje panie Andrzeju. Jutro proponuję przejść do wirusów - radził prezydentowi Marek Belka.

Zobaczcie komentarz Andrzeja Dudy pod twitterowym wpisem internautki. Doceniacie jego znajomość królestwa zwierząt?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(152)
Szczera
2 lata temu
Matko o co chodzi przecież to normalny człowiek jak każdy z nas . Sprawuje w państwie funkcje prezydenta i z tego się wywiązuje , ale oprócz tego ma normalne życie . Czy ci którzy tak ostro zareagowali to poświęcają się tylko swojej pracy ? To jakim cudem śledzą wpisy ? Nie maja czym się zająć ? Żyją tylko praca a maja czas na przeglądanie internetu i o dziwo na odpisywanie ? ŻENADA .
Gość
2 lata temu
Fajne to było, sympatyczne 😊. A opozycja ciągle krytykuje, nawet tam gdzie nie trzeba.
Damian
2 lata temu
Jestem dumny w imieniu swoim i swojego narodu, ze mamy takiego prezydenta!
Ewa
2 lata temu
Fajny prezydent!
Sorry
2 lata temu
Naprawdę - bez przesady! Prezydent też człowiek. Napisał 4 litery i afera na całą Polskę. To jak dziennikarz prowadząc program poranny w TVN24 cokolwiek powie poza scenariuszem, aby rozluźnić atmosferę, to będziemy to omawiać, krytykować.
Najnowsze komentarze (152)
Jaro
2 lata temu
Panie prezydencję niech Pan doradzi dla beczka żeby nie wystawiał krychowiaka tylko młoda krew a mecze wygramy i będzie ok
emerytka
2 lata temu
Są obecnie bardzo ważne sprawy dla Polski i tym powinien zająć się Duda
Lata
2 lata temu
Tacy młodzi ludzie a wyglądają strasznie staro jak na swój wiek. Ona fryzura i ten styl tragedia...a on jakby nienormalny.
Djdd
2 lata temu
Mam trzy opossumus w ogrodzie...są codziennie ...
Gordon
2 lata temu
Dla odmiany mógłby się wykazać znajomością konstytucji
orest
2 lata temu
O Boże , przecieżłosił i co teraz gdyby nie podał trafnej odpowiedzi to byłby z kolei hejt ,że nic nie wie , nie zna się itd ,że ma braki z biologii Wiadomo ,że ci którzy go nie lubią albo nienawidzą będą zawsze niezadowoleni ,ultrakrytyczni itd . Np ustawę o ochronie zwierząt nigdy nie zgłosilo SLD ani Po a celebryci ,lewacy stale o tym mówili ,a tu proszę okropny Kaczyński zgłosił i co teraz ????
Krystyna
2 lata temu
Co by nie powiedział zawsze źle celebrytom . jesteś dobrym człowiekiem
Gość
2 lata temu
Hehe 😁 haha 🤭 oposik zastapi Czarnka czarusia
Lolo
2 lata temu
Nudzi się chlopina Jarosław stworzył swój tajny komitet żeby zmarginalizowac zupełnie Adriana. Do nart jeszcze tyle czasu a na skuterek w Juracie za zimno
Jaro
2 lata temu
Nie ma nic do roboty bo na niczym się nie zna to sobie insta ogląda
Lidka
2 lata temu
Bez względu na sympatię, czy antypatię ta afera jest o nic...
PLUJKI
2 lata temu
W 1997 roku (epoka przed Twitterem) 12-letnia dziewczynka ze stanu Wisconsin zadała pytanie na ówcześnie dostępnym blogu prezydenta USA (po 2001 nie ma), czy to prawda, że jest decyzja o przymusowej sterylizacji szarych wiewiórek, bowiem rude zanikają. Barack Obama odpowiedział: „Not at all any decision. I love all of them” (nie ma żadnej decyzji. Kocham je wszystkie). Obama zdobył dodatkowych wyborców, nawet Republikanie gratulowali prezydentowi. W Polsce plują i plują...
Gość
2 lata temu
😁 myślę ze śmiało zastąpi Czarnka
malwa
2 lata temu
Zamierzam pozwać rząd PIS o narażenie mnie na zagrożenie zdrowia i życia. Płacę wysokie składki zdrowotne i od lat nie mam dostępu do publicznej opieki zdrowotnej. Coronawirus tylko pogłębił ten problem. Miesięcznie płacę prawie 1500 zl składki na NFZ ( robię zgodnie z ustawą, gdzie płaci się 1 % wynagrodzenia), poza tym mam dodatkowe , prywatne ubezpieczenie zdrowotne. Od kilkunastu lat w razie potrzeby idę prywatnie do lekarza. W tym roku nie ma w ogóle mowy o pomocy. Korkuje się już prywatna opieka medyczna. Z publicznej służby zdrowia, w znacznej większości korzystają ludzi, którzy nie płacą nic, albo płacą symboliczne składki i dostają pełną opiekę z pobytem w szpitalu włącznie. To jawna dyskryminacja osób dyskryminacja osób płacących wysokie składki. Wszyscy wiemy, że do szpitala prędzej przyjmie się pijaka z ulicy, który nie ma wcale ubezpieczenia, niż osobę płacącą wysoką składke. Kiedy w końcu będzie prawdziwa równość w dostępie do usług publicznych, za które płace, i które państwo MA OBOWIĄZEK MI UDOSTĘPNIĆ. Ja za płacę, wysokimi podatkami, składkami itp, i nie z tego nic, poza koniecznością wykładania dodatkowych funduszy. Za to pełnię usług mają ci , ci nie płacą. Bo ludzi, nie płacący podatków wysyłają dzieci do szkól publicznych, korzystają z publicznej opieki zdrowotnej, transportu publicznego i komunikacji. Z jakiej racji mam tylko płacić i nie mam prawa korzystać . Zbieram ludzi do pozwu zbiorowego. Koniec z traktowaniem mnie i innych jak darmowe bankomaty dla leniwców społecznych..
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie