Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Andrzej Piaseczny sugeruje Kai Godek WIZYTĘ U SPECJALISTY. "Może jest niekochana? Są ludzie, do których o pomoc mogłaby się zwrócić"

205
Podziel się:

"Jednym z najważniejszych przykazań w chrześcijańskim świecie jest przykazanie miłości. Tego rodzaju zachowania nie są wyrazem miłości, są wyrazem pogardy i nienawiści" - stwierdził Piasek, komentując aktywność Kai Godek.

Andrzej Piaseczny sugeruje Kai Godek WIZYTĘ U SPECJALISTY. "Może jest niekochana? Są ludzie, do których o pomoc mogłaby się zwrócić"
Andrzej Piaseczny sugeruje Kai Godek WIZYTĘ U SPECJALISTY (Pudelek Exclusive, East News)

Kaja Godek nie powstrzymuje swojej kampanii nienawiści skierowanej przeciwko osobom nieheteronormatywnym. Kilka dni temu naczelna homofobka PR złożyła w Sejmie projekt ustawy ustawy "Stop LGBT", który przewiduje m.in. zakaz organizowania parad i marszów równości oraz "propagowania orientacji seksualnych innych niż heteroseksualizm".

Kuriozalny i łamiący podstawowe wolności konstytucyjne projekt został już zrównany z ziemią przez gro prawników i polityków. Najnowsza "inicjatywa" Godek jest też ostro krytykowana przez aktywistów LGBT oraz gwiazdy, które wspierają społeczność. O ustosunkowanie się do poczynań Godek poprosiliśmy Andrzeja Piasecznego. Wyoutowany artysta zdradził Michałowi Dziedzicowi, co powiedziałby Kai, gdyby miał okazję ją spotkać...

Powiedziałbym, że jednym z najważniejszych przykazań w chrześcijańskim świecie jest przykazanie miłości. Tego rodzaju zachowania nie są wyrazem miłości, są wyrazem pogardy i nienawiści. Więc może powinna zastanowić się i przemyśleć jeszcze raz swoje pomysły na ten świat. Ja jestem pewien, co mówiłem głośno już wielokrotnie, że nie wyobrażam sobie, żeby za miłość można było iść do piekła - wyznał Andrzej Piaseczny.

Zobacz także: Andrzej Piaseczny sugeruje Kai Godek WIZYTĘ U SPECJALISTY. "Może jest niekochana?"

Wokalista poradził też Godek, by udała się do specjalisty.

Może jest niekochana? Może jest nieszczęśliwa? Może jest niezrealizowana w życiu? Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi, więc dotykają nas różnego rodzaju szczęścia i nieszczęścia i jeśli w życiu przejawiamy pogardę i nienawiść, to jest ona wynikiem czegoś. Nie jestem psychologiem, więc nie jestem w stanie pani Godek poradzić jakichś zachowań, które by ją po prostu troszkę uleczyły, ale myślę, że są ludzie, do których o pomoc mogłaby się zwrócić... - dodał Piasek.

Myślicie, że Kaja weźmie sobie do serca słowa Piaska?

Więcej zobaczycie w naszym wideo!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(205)
Ewa k
2 lata temu
Piasek powinien być tolerancyjny dla osób o innych niż on poglądach? Nie musi ich rozumieć, tak jak KG nie musi rozumieć jego. Trzeba by po prostu przyjąć, że ktoś myśli inaczej. A prawo? Cóż... To stanowi sejm, póki co ani KG ani AP.... Tam macie źródło obowiązujących nas przepisow
darek
2 lata temu
Na wierzchu piasek pod spodem błoto
Beny
2 lata temu
Piasek jak to było z tym ostrym dyżurem w szpitalu w Kielcach gdy ci cerowali rozerwaną końcówkę układu pokarmowego?
Napominam
2 lata temu
Kaja, ja cię napominam, jak katoliczka katoliczkę. Znowu popełniłaś grzech śmiertelny, łamiąc przykazanie o miłości drugiego człowieka.Twoja dusza jest zagrożona, diabeł z widłami czeka na ciebie u wrót piekieł. Ratuj się - natychmiast do spowiedzi i odbyć pokutę. Na kolanach się módl i proś o przebaczenie.
NORMALNY
2 lata temu
sam skorzystaj ze specjalisty. tobie bardzie potrzebny
Najnowsze komentarze (205)
Kojot
2 lata temu
Pytanie gdzie jest obrończyni dzieci które umierają na granicy. Odpowiedź siedzi cicho bo boj się prezesa.
Idźjuż
2 lata temu
Aja skomętuję do diabła z wami lalbgowcami właźcie w swoje gniazda i się nie pokazujcie bo to źle wpływa na młode pokolenie nie szkodzić !!!!!!!!N🙄🤥Najważniejsze!!!!!
Hania37
2 lata temu
Jej nawet Psycholog i psychiatra nie pomoże. A pan Piasek ci do niej ma rację.
Juras
2 lata temu
Niech p.Godek protestuje przeciw klerowi który najwięcej w tym temacie ma za uszami
----
2 lata temu
Na zdjęciu to Godek wygląda jakby nastepny muminek był w drodze!
AHA
2 lata temu
Nie lubię bachorow.Będę głosował na KO
Biedny
2 lata temu
Chłopiec ....inteligentny i tolerancyjny inaczej ..
Emma
2 lata temu
Bardzo mądrze powiedział
Karolina
2 lata temu
Bóg stworzył kobietę i mężczyznę. Troszkę świat od tego odszedł bo się w tyłkach poprzewracało, a do tego dochodzi promocja inności. Prawda jest tylko w Bibli
Meg
2 lata temu
Nic dodać nic ująć . Bardzo ładnie to powiedział . Brawo Piasek !!!!
Wena
2 lata temu
W szafie siedział cicho, a teraz ciągle buczy.....
Bela
2 lata temu
Daj już chłopie spokój,połóż sobie waciki pod zmęczone oczy i wyluzuj i tak mało kto cie słucha.
Zofia
2 lata temu
Pan od szczepionki specjalnej?Bo reszta to co innego????? Dobrze ,że poszło to w obieg .Reszta to dla systemu plebs.
Tolerancja
2 lata temu
Ta pani to typowy przykład fanatyzmu i braku tolerancji.Uciekajmy od takich osób jak najdalej . Każdy fanatyk , nieważne w jakiej dziedzinie ,niczego dobrego nie robi ,nie przyjmuje żadnych argumentów.Wystarczy wzajemny szacunek osób homo i hetero,bez krzyków ,poniżania i obrażania
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie