Trwa ładowanie...
Przejdź na
Sima
|
aktualizacja

Angelina Jolie odwiedza kawiarnię we Lwowie. Internet mówi o chłopcu, który znalazł się na nagraniu (VIDEO)

190
Podziel się:

Angelina Jolie, która w sobotę rano przyleciała do Warszawy, kilka godzin później była już w Ukrainie. We Lwowie gwiazda spotkała się z uchodźcami z Donbsasu, wpadła też na kawę do lokalnej kawiarni. Nagranie Jolie zrobiło w sieci furorę nie tylko z powodu zwyczajnie wyglądającej gwiazdy, ale i bohatera drugiego planu...

Angelina Jolie odwiedza kawiarnię we Lwowie. Internet mówi o chłopcu, który znalazł się na nagraniu (VIDEO)
Angelina Jolie odwiedza kawiarnię we Lwowie (Twitter)

Angelina Jolie od lat angażuje się w pomoc uchodźcom na całym świecie. Aktorka współpracuje z UNHCR - działającą przy ONZ organizacją koordynującą pomoc dla osób dotkniętych wojną i zmuszonych do opuszczenia swoich domów, często koczujących w koszmarnych warunkach w obozach dla uchodźców.

Od początku wojny w Ukrainie Jolie apelowała o wsparcie dla ludzi uciekających przed działaniami wojennymi, angażowała się też w konkretną pracę na ich rzecz. Teraz aktorka postanowiła odwiedzić dotknięte wojną terytorium.

W sobotę Jolie przyleciała do Warszawy. Była widziana na lotnisku, gdy po opuszczeniu pokładu samolotu przeszła do strefy VIP-ów, a następnie odjechała przygotowanym dla niej samochodem.

Zobacz także: Wyciek rozmów Cichopek i Kurzajewskiego i kontrowersyjna premiera „365 dni: Ten dzień”

Po południu gwiazda była już za polską granicą. Angelina Jolie pojechała do Lwowa, gdzie na głównym dworcu kolejowym spotkała się z ludźmi uciekającymi przed wojną ze wschodu kraju.

Jolie była też widziana w jednej z lwowskich kawiarni. Internet obiegło nagranie, na którym widać, jak gwiazda w towarzystwie ochroniarza wchodzi do lokalu, po czym daje autograf proszącej ją o to kobiecie. Następnie aktorka pozdrawia autorkę filmiku i kieruje się do kolejki po kawę.

Filmik nagrany przez ... zdobył w sieci popularność nie tylko z powodu "zwyczajnej" Angeliny Jolie wstępującej do kafejki we Lwowie, ale i z powodu bohatera drugiego planu. Mowa o chłopcu, który siedząc przy jednym ze stolików z nosem w telefonie i słuchawkami na uszach, nie zauważył gwiazdy i zupełnie nie przejął się jej obecnością.

Zobaczcie nagranie.

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(190)
Ola
3 tyg. temu
Typowy nastolatek naszej ery, słuchawki na uszach, smartfon i świat nie istnieje.
Idndjsn
3 tyg. temu
Prawda jest taka, ze nie kazdy ja zna :) chodzi mi o mlodsze pokolenie.
abc
3 tyg. temu
Jolie aktorka znana na calym świecie skormnie, zwyczajnie ubrana na Ukrainę a nasze celebytki po uroczystej kolacyjce, pozach do zdjęć potem do samolotu wyjazdy na Bali, Zanzibar, Seszele i wrzutka na insta chwalić się ps nie wiem jakie kierunki są teraz w modzie celebyckiej. To jest wlaśnie ta rożnica
Nana
3 tyg. temu
On nawet może nie wiedzieć, kim jest Angelina Jolie. Zresztą, nie pojechała tam chyba rozdawać autografów?
bagi
3 tyg. temu
No i fajnie. Bez zadęcia.
Najnowsze komentarze (190)
Wuj(długi)
3 tyg. temu
Polska Mistrzem Polski🥴
mania
3 tyg. temu
A powinien skakać, tańczyć czypo rękach normalna kobiete całować?
Tu Polska
3 tyg. temu
Polska BIALO-CZERWONA
GościuUuUu
3 tyg. temu
Pewnie. Zero ustawki. Tak to wkoło niej dwadzieścia osób a tu zero.
Piękna
3 tyg. temu
Naturalny amerykański luz i prostota. Nic dodać nic ująć.
Ella
3 tyg. temu
Ona jednak jes nadal piękna, wow.
Max
3 tyg. temu
Lans i tylko to się liczy,nie ważne za kaką cenę.
Alice
3 tyg. temu
Ależ ona jest ŚLICZNA!
qwerty
3 tyg. temu
ależ ona jest piękna
Oninazovia
3 tyg. temu
Ci co walcząi zostali, są bohaterami. Ci co przyjechali i traktujs Polskę jak wczasy( co dziwne także mężczyźni, bezdzietni) wstyd dla nich totalny. Mam dość ukraińskiego języka na każdym kroku. Drogi rządzie, co narobiłeś, darmowe wczasy za nasze podatki???
Edi87
3 tyg. temu
Ukraińcy powinni zostać w kraju( pomijajdc chorych) , na zachodzie nie ma wojny, mieszkają tam moi znajomi. W Warszawie, Radomiu czy na amzurach, wszędzie bary i restauracje zapełnione ukraińcami. Zero smutku, żałoby po kraju. Totalnylans i bans, a my za to płacimy . Czynie wystarczyłyby namioty na zachodzie ukraint, kuchnie polowe i czekanie na odbudowę swojego kraju. A nie dyskoteki i zabawa za nasze 500+ i inne dodatki. Dzisiejszy przykład 2 ukraińców ok40 lat i kobieta , wylanszeni, piwko, przekleństwa nad ejziorkiem, świat przeżywa, a oni w d.... Czemu mężczyźni nie wracają walczyć?!?!
Gosc
3 tyg. temu
Ludzie, przestańcie wierzyć w tę brednie, to jest jak firma wszystko ustalone, w co się ubrała, co trzymała w ręku, tu nie ma przypadku, nawet ten chłopiec to wielka ustawka. Przestańcie łykać wszystko
Stop cenzurze...
3 tyg. temu
Jej się skończyły dostawy adrenohromu i musiała przyjechać załatwiać kolejny transport krwi niewinnych dzieci!!! Handel żywym towarem i organami!!!
Gosc
3 tyg. temu
Nie zastanawiają was te upainskie superbryki u nas, czy oni też biorą polski socjal?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie