Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Anna Mucha do internautki, która skrytykowała makijaż zrobiony przez córkę: "JESTEŚ GŁUPIĄ KOBIETĄ"

163
Podziel się:

Anna Mucha obszernie odniosła się do niewybrednego komentarza jednej z "fanek" odnośnie umiejętności dziewięcioletniej córki, Stefanii. Słusznie?

Anna Mucha do internautki, która skrytykowała makijaż zrobiony przez córkę: "JESTEŚ GŁUPIĄ KOBIETĄ"
Anna Mucha grzmi w obronie umiejętności makijażowych córki (Instagram)
bEDUoQQB

Miesiąc temu mogliśmy śledzić aferę ostrygową z udziałem Anny Muchy. Po tym, jak oburzona celebrytka postanowiła za pośrednictwem Instastories skrytykować owoce morza serwowane w jednej ze stołecznych restauracji, w sieci zawrzało. Pańskie podniebienie 41-latki skomentowali nie tylko w obszernym oświadczeniu sam lokal, wyjaśniając, że gwiazda podczas wizyty w restauracji nie zgłaszała żadnych uwag, ale i kilka znanych twarzy.

Zobacz także: Anna Mucha rozprawia się z hejtem podczas makijażu
bEDUoQQD

Wszystko wskazuje na to, że sytuacja ani odrobinę nie zniechęciła Muchy do tego, by żalić się za pomocą mediów społecznościowych. We wtorek celebrytka postanowiła obszernie wypowiedzieć się w kolejnej kwestii, która od kilku dni spędzała jej sen z powiek. Chodzi o komentarz, który pod dodanym przez nią niemal tydzień temu postem zostawiła jedna z internautek.

Fatalnie umalowane oczy. W drodze na pogrzeb taka uśmiechnięta? - pisze "fanka" pod fotografią, na której Ania chwali się makijażem wykonanym przez córkę, dziewięcioletnią Stefanię.

Ma pani rację, opier... małolatę, bo źle maluje. Albo lepiej - wyślę ją na kurs miłości życia do pani, bo tak ładnie pani o sobie pisze w opisie, że kocha podróże i ludzi... - odpisała obserwatorce aktorka, co jednak nie do końca usatysfakcjonowało ją samą, w związku z czym postanowiła zabrać głos, publikując szereg nagrań.

bEDUoQQJ

Nagrywam to na gorąco, żebyście wiedzieli, jakie emocje mną targają. To jest dla mnie niebywałe, nieprawdopodobne... - zaczyna Mucha. Ja nie pokazuję, nie chwalę się dziećmi, nie robię tego z wielu powodów, przede wszystkim dlatego, żeby chronić ich prywatność, ale także dlatego, że mam poczucie, że są ludzie w sieci i na świecie, którzy są mają potrzebę zohydzenia, zobrzydliwienia, zhejtowania wszystkiego. Jestem matką, jestem dumna z moich dzieci, kocham ich, są najcudowniejsi i najwspanialsi na świecie, dla mnie rzecz jasna. Nie pokazuję ich, chociaż mogłabym, uwierzcie mi, mogłabym - kontynuuje, w końcu przechodząc do sedna:

Pochwaliłam się tym, jak córka mnie pomalowała. Jakaś… Jakaś "pani" postanowiła skomentować, że nie tak, że źle pomalowane oko i dlaczego w ogóle wyglądam jak na pogrzeb, i dlaczego w ogóle jestem taka uśmiechnięta. Na pogrzeb jadę taka uśmiechnięta? - nawiązuje do dialogu z niesympatyczną internautką rozsierdzona Anna, tłumacząc, że nie zamierza akceptować hejterskich uwag wystosowanych w stronę jej pociech:

Brakuje mi słów, jest to dla mnie niepojęte, ja rozumiem, że ktoś może pisać o mnie, że jestem fatalną aktorką, gruba, brzydka pryszczata, krzywa, jakakolwiek, za mała, za gruba... Ale żeby hejtować pracę dziecka i dziecko? Nie zniżę się do twojego poziomu. Jesteś głupią kobietą - kwituje.

Rozumiecie jej oburzenie?

bEDUoQQK

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bEDUoQQL
bEDUoQRe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(163)
Ula
miesiąc temu
No ale internautka naprawdę jad wylala. Dlatego śmieszą mnie wszystkie śmieszne akcje "dziewuchy dziewuchom" czy "wszystkie jesteśmy siostrami" bo kobieta kobiecie zawsze będzie największym wrogiem. Wystarczy pójść do urzędu, do sanepidu, do skarbówki, gdziekolwiek kobieta zawsze utrudnia kobiecie i chamsko się do niej odnosi mimo że petentka jest grzeczna. Za to do męża uśmiechają się w d.. włażą. Kobiety podkładają świnie kobietom ile mogą, w męskim świecie tego AZ TAK nie ma
Marta
miesiąc temu
Nie przepadam za Muchą, ale ciekawe spostrzeżenie dot. internautki afirmującej życie i kochającej drugiego człowieka, a wylewającej frustracje przy każdej możliwej okazji. Mogła napisać „mnie się nie podoba”, a nie zjeżdżać jej córkę.
oooooo
miesiąc temu
No i ma rację. Dziecko nie ma i nie musi mieć perfekcyjnych umiejętności. Ważne,że ma chęci.
bEDUoQRf
Joanna Dorota
miesiąc temu
Śmiechu warte,i jedna i druga dorosła się nie popisała,cyrk.
Ada
miesiąc temu
Ostrygi - nic dodać nic ująć 🤓
Najnowsze komentarze (163)
Wirusikq
miesiąc temu
Mucha powinna się często wyszczepiać , na pewno jej to pomoże ...
Pi 3,14
miesiąc temu
Na pogrzeb w fascynatorze? Fakt, ma woalkę, ale to nadal fascynator - dekoracja raczej weselna, czy na oficjalne garden party... Na pogrzeby ubieramy toczki z woalką, skoro już chce ktoś być tak très chic.
Marta
miesiąc temu
No proszę gwiazda to po co się pokazuje jak ją córeczka pomalowała chciała zaistnieć w mediach to ma za swoje dziećmi się nie gra to ohydne mamuski
kama
miesiąc temu
Nikt się nie będzie dziećmi Muchy zachwycał, bo są inne zdolniejsze. Chyba o tym dobrze wie. Przypominam sobie jak mówiła wszędzie, że dzieci nie lubi, a teraz jej dzieci są najwspanialsze na świecie, paczta i podziwiajta co macica wydała na świat. Kogo to obchodzi. Jpdl ona się nadaje na leczenie
LEX
miesiąc temu
JEŻELI DO ŻYCIA TOWARZYSKIEGO DOROSŁYCH WŁĄCZA SIĘ DZIECI TO POTEM MOGĄ BYĆ TAKIE EFEKTY. JEŚLI PRETENSJE TO..... DO SIEBIE
Ewa
miesiąc temu
Może by tak wszystkie paniusie narzekające na hejt w sieci przestały publikować różne pierdoły na swoich fb, insta i gdzie tam jeszcze - wtedy problem hejtu rozwiąże się sam.
Nik
miesiąc temu
To fakt. Aktorka rzeczywiście jest kiepska, żeby tego gorzej nie nazwac
Mon
miesiąc temu
Muchy nie lubię, chora atencjuszka, ale akurat tu miała rację. Po co te baby komentują i piszą te głupoty.
bEDUoQQX
Ja 3
miesiąc temu
Pani Aniu makijaz ladny naprawde, tylko nie rozumiem po co Pani to wszystko czyta co ludzie pisza i sie denerwuje. Ludzie sa rozni, szkoda energi naprawde na zle emocje !!
Sylwia
miesiąc temu
Ale jak shejtowala dziecko?? Przecież fanka odniosła się do wyglądu Muchy nie napisała nic złego o dziecku.... ludzie trochę myślenia. Że Mucha musi być podziwiana bo się inaczej udusi to wiadomo.... ale do dziecka tutaj nikt się nie odnosi. Krytyka wyglądu osoby publicznej zabiegającej o atencje to nie jest hejt na dziecko
Grzegorz koni...
miesiąc temu
Mucha poniżej krytyki, słaby komentarz, reakcje - odpowiedź mogła odpuścić,to tylko dziecko.
ola
miesiąc temu
zdolnościami córki przebija Lewandowską Klarcie
Vilde
miesiąc temu
Co ma w głowie osoba obserwująca profil muchy?
Pomyłka
miesiąc temu
Zawsze pozycjonowałem panią Muchę trochę wyżej niż inne gwiazdki. Miałem ją za inteligentą dziewczynę, ale to co widzę to dramat.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDUoQRQ
bEDUoQRR
bEDUoQRS
bEDUoQRT
bEDUoQRU
bEDUoQRz