Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Anna Nowak-Ibisz MASAKRUJE Kaję Godek: "Może sobie zrobić porządek pod WŁASNYMI MAJTKAMI, ale nie pod naszymi!"

1503
Podziel się

Pani Gadżet włączyła się do ogólnokrajowej dyskusji dotyczącej projektu ustawy "Zatrzymać aborcję".

Anna Nowak-Ibisz MASAKRUJE Kaję Godek: "Może sobie zrobić porządek pod WŁASNYMI MAJTKAMI, ale nie pod naszymi!"
Anna Nowak-Ibisz/ Kaja Godek (fot. ONS, fot. East News)
bDgbncrp

W siedzibie partii rządzącej zapewne poleje się dzisiaj szampan. W zaledwie kilka dni członkom PiS udało się odwrócić uwagę opinii publicznej od fatalnej kondycji służby zdrowia i budzących niepokój korespondencyjnych wyborów prezydenckich, w których "tajność" i "powszechność" wątpi coraz więcej obywateli. Wystarczyło tylko zorganizować jednego dnia czytanie wszystkich projektów ustaw, które podnoszą Polakom ciśnienie bardziej niż koronawirus. Chodzi mianowicie o zezwolenie dzieciom na uczestniczenie w polowaniach, zakaz edukacji seksualnej oraz całkowity zakaz aborcji w przypadku ciężkich wad płodu autorstwa jedynej w swoim rodzaju Kai Godek.

Najwięcej kontrowersji wzbudza zdecydowanie dzieło Godek, która ponownie zyskała status wroga publicznego numer jeden. Jej projekt zakłada m.in. zakaz aborcji eugenicznej oraz karę do 5 lat pozbawienia wolności dla osób, które dopuszczą się usunięcia ciąży. Wizja zaostrzenia obowiązującej ustawy w obliczu zagrożenia pandemią koronawirusa słusznie rozsierdziła wiele polskich gwiazd na czele z Anją Rubik.

bDgbncrr

Peszek: "Pomogłam komuś, kto potrzebował aborcji. Pomogłam to zorganizować, wyjechać do obcego kraju"

Do oprotestowywania barbarzyńskiej ustawy przyłączyła się także "Pani Gadżet" - Anna Nowak-Ibisz. Ekspertka do spraw zabawek erotycznych, która sama podkreślała w wywiadach, że miała wielkie szczęście dorastać w domu, w którym o seksie mówiło się otwarcie, nie zostawiła na pomysłodawczyni projektu suchej nitki, zarzucając jej na Instagramie brak podstawowej wiedzy na temat natury człowieka.

Pani Godek może sobie zrobić porządek pod własnymi majtkami, ale nie pod naszymi!!! Niech sobie weźmie lusterko i zajrzy prawdzie prosto w oczy, jak ją to rozczaruje, to niech się edukuje, najlepiej seksualnie!! Niech się zaprzyjaźni z tą otchłanią nieznaną, co ją pod kiecką chowa! A nie innym kobietom w majtki zagląda! Ja ani Pani Godek, ani nikomu nigdy, do tego prawa nie dawałam! Ani przyzwolenia, ani upoważnienia! Niedouczone, niewyedukowane, niespełnione, zgorzkniałe, nienawistne kobiety, niech się wezmą przede wszystkim za siebie, za swoje życie i za swój los, a nie za decyzje o losach innych kobiet - czytamy w komentarzu, który Ibisz zostawiła pod najnowszym wpisem Anji Rubik.

bDgbncrx

Zdaniem prezenterki TVN Style, ustawa autorstwa Godek poskutkuje jedynie większą liczbą osobistych tragedii i w żaden sposób nie poprawi warunków życia już funkcjonujących rodzin.

Edukować to trzeba robić przede wszystkim! Pomagać to po drugie! A nie karać, zabraniać i fundować kolejne lata w piekle dla kobiet. I cieszyć się, że nas to nie dotyczy! To innej dziecko zmarło, to inna pcha wózek z dorosłym niepełnosprawnym dzieckiem i nie ma przy niej nikogo! Ani męża, ani matki, ani przyjaciółki... Tylko wymowne spojrzenia innych: "Biedna kobieta... Jak dobrze, że to nie ja... U mnie w rodzinie tego nie ma...". Podkręćmy śrubę jeszcze bardziej! Niech popełniają samobójstwa z rozpaczy. Będzie więcej zapomnianych grobów - skwitowała.

Uda jej się "nawrócić" Kaję Godek, czy mierzy się w tej chwili z przypadkiem beznadziejnym?

bDgbncry
bDgbncrz
bDgbncrS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1503)
Jo;a
6 miesięcy temu
A ja uważam że Anna Nowak Ibisz dobrze powiedziała
Kobieta
6 miesięcy temu
Pięknie powiedziane! Każdy ma swoje sumienie, nie będą pseudo-katolicy decydować o życiu kobiet!
ELKA
6 miesięcy temu
Osobiście nie lubię Nowak ale pod tym co napisała podpisuję się. Mam 70 lat i w życiu co nieco widziałam. I widziałam takie osoby jak Godek,które dla pieniędzy będą bełkotać wszystko co im ich mentorzy polecą. To są osoby bez honoru i sumienia zwykli karierowicze. Dla których bożkiem jest tylko i wyłącznie pieniądz. A że są wyszczekane, bo w dzisiejszych czasach im większy prymityw tym więcej ma do powiedzenia, szczekają.
bDgbncrT
Ala
6 miesięcy temu
Tytuł: anna nowak masakruje Kaję Godek. Myślę, że ta osoba masakruje samą siebie poprzez wulgarny język i obnażając swoją moralność.
Szaza
6 miesięcy temu
Anka prawo do zaglądania do jej majtek to by dała, ale chętnych brak
Najnowsze komentarze (1503)
Kinga
5 miesięcy temu
To nie pod swoimi majtkami obie zadufane w sobie panie chcą robić porządki, lecz chcą decydować o poczętym życiu własnego dziecka, które traktują jak zużytą podpaskę, a seks jak grę towarzyską, tylko dla relaksu. Poziom życia sprowadzony do poziomu łóżka ścielonego na kolejną okazję.
wanda
6 miesięcy temu
wydaje mi sie ze kobity same sobie sa winne zeby nie kochaly by sie z byle kim nie potrzeba by bylo aborcji i nie bylo by glupich uwag
emen 74
6 miesięcy temu
mysle ,ze Godek chciałaby się zemscic na innych kobietach przez swoje kłopoty z dzieckiem .Nie tak niewolno !!! pozwolcie nam samym decydować o tym czy mamy być szczęśliwe przez resze zycia czy nieszczęśliwe wraz z kaleka.
serafin
6 miesięcy temu
Dla wszystkich tych, którzy chcą zgłębić tajemnice otchłani tych Pań, stoją one dla nich otworem..
Bartosz
6 miesięcy temu
Do Eva, a czyja to jest macica droga Evo?
heniekzezlota
6 miesięcy temu
uważam,że lewactwo prze do przodu --najpierw uciotowili społeczeństwa--potem oswoili zmądrościami,że homoseksualizmy,genderyzmy itp.gówna to normalność,a nawet cool--potem,że aborcja to jeden z zabiegów--potem nasze dzieci powinny sie kształcić wg.lewackich wskazówek hołubiących to co nienormalne---HOMOSEKSUALIZMY,GENDERYZMY I LEWACKA INFANTYLNOŚĆ -- TO JEST NIENORMALNOŚĆ ---powód---bo to odbiega od norm lewackie zaklęcia,opinie,rozwiązania są dużym zagrożeniem dla narodów lewackość jest gorsza od komunizmu połączonego z faszyzmem
Grxvjjd
6 miesięcy temu
Określenie ekspertka od gadżetów erotycznych to lekkie nadużycie... ktoś tu nie obejrzał więcej niż 2 odcinków...
diablica
6 miesięcy temu
Dwie Ani(j)e się tu wypowiadają... Rozumiem, że AnJa to wyższy stopień inteligencji, niż jakaś tam Ania... Obie wykształcone, wyedukowane, wybitnie utalentowane seksualnie, mądre, tolerancyjne, wyrozumiałe wobec innych, którym los poskąpił nieco urody, szanujące poglądy kobiet, które maja trochę odmienne zdanie.. One swej otchłani nie skrywają przed nikim...są wolne, niezależne. Wszystko, co osiągnęły, swoje kariery, prestiż, to tylko i wyłącznie przez ciężką pracę, a nie jak, co niektórzy sugerują, przez majtki... Dlatego Pani Nowak zostawiła sobie nazwisko Ibisz, dla uczciwości, że to nie Ibisz ja wypromował, tylko ona Ibisza...Walczą o wolność macic, nikt nie ma prawa im tej wolności odbierać.. (To co, że do macicy Pani Anii nikt nie zagląda- chyba, że jakiś wyjątkowy desperat...). P.S. Ania, AnJa, Kaja, nie są może Mozartami intelektu...ale jak mogą się nawzajem tak prymitywnie obrażać??? Ale powszechnie wiadomo, że kobiety są bardziej zajadłe, mściwe, wręcz okrutne niż mężczyzni.
bDgbncrL
mona
6 miesięcy temu
Mądre słowa bo albo jest wolna wola każdego albo nie .
;)))
6 miesięcy temu
Kaja Godek nie nosi majtek bo źle wpływa na zapłodnienie... w zakrystii
Ptyś
6 miesięcy temu
Godek ma swojego "Maćka z Klanu", a mogła nie mieć bo o tym wiedziała, idealizm jej przeszedł jak zobaczyła jak to jest, teraz, zgorzkniała, chce na tę minę wpędzić wszystkie kobiety.
Gość
6 miesięcy temu
Nie bardzo rozumiem, o co chodzi z tym porządkiem pod majtkami Nowak-Ibisz? Czy dlatego u jej od nie Ibis, bo znalazł tam dildo? Nic nie rozumiem, ale też bym uciekł.
Pani Bałagan
6 miesięcy temu
I proszę, ile to niektórzy mają majtek na głowie.
Medicus
6 miesięcy temu
Pani Godek za popieranie chorób,kalectwa powinna stanąć przed sądem. W miejsce chorych, mogą rodzić się przecież zdrowe dzieci czego przyszłym rodzicom i dzieciom życzę.Ponadto pani Godek jest FAŁSZYWYM katolikiem---pogląd jaki nam serwuje, sugeruje że Jezus miał zespół Downa.
...
Następna strona
bDgbncsn