Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Anna Skura wciąż nagrywa ze szpitala i tłumaczy się: "Nie mam raka, nie miałam implantów... To wszystko jest dla mnie bardzo trudne"

128
Podziel się:

Influencerka, która fotografowała się z umierającym ojcem, od wczoraj relacjonuje swój pobyt w szpitalu. Fan zasugerował, że Anna Skura musiała wyjąć implanty, do czego teraz nie chce się przyznać.

Anna Skura wciąż nagrywa ze szpitala i tłumaczy się: "Nie mam raka, nie miałam implantów... To wszystko jest dla mnie bardzo trudne"
Anna Skura relacjonuje pobyt w szpitalu (Instagram)
bEDLwEol

Medialna obecność Anny Skury jest zadziwiająca: influencerka zdobyła rozgłos poza instagramową bańką, gdy zostawiła półtoramiesięczną (!) córkę Melody i wyjechała na Bali robić malownicze zdjęcia do feedu. Krytykom tłumaczyła, że dziecko zostało z ojcem, a zresztą noworodek nie może zabrać jej wolności: Skura odpowiada na zarzut niezajmowania się dzieckiem: "Moje życie nie jest STANDARDOWE ANI PRZECIĘTNE, więc nie wszystkim będzie się podobać"

Potem było tylko gorzej: sfotografowała się przy łóżku umierającego ojca, a gdy zmarł trener Jacek Kramek, radośnie ujawniła w tabloidzie, że wkrótce miało urodzić mu się dziecko. Być może to dlatego niektórzy patrzą nieco krytycznie na jej każde nowe "szczere" instastories. Także te z weekendu, w których Anna Skura raczy internautów dramatycznymi nagraniami ze szpitala, gdzie przeszła tajemniczą operację: Zapłakana Anna Skura relacjonuje ze szpitala: "Przeszłam POWAŻNĄ OPERACJĘ. Nie będę wyglądać tak samo" (ZDJĘCIA)

Zobacz także: Implanty są niebezpieczne. Szokujące wyniki dziennikarskiego śledztwa
bEDLwEon

Internauci zaczęli zastanawiać się, o co dokładnie chodzi. Skura relacjonuje swój pobyt w klinice chirurgii plastycznej i najprawdopodobniej poddała się jakiemuś zabiegowi w obrębie klatki piersiowej - nosi w końcu specjalistyczny gorset, który barwnie nazwała "pasem shahida". Pojawiła się teoria, że influencerka wyjęła implanty piersi, bo mogła być na przykład na nie uczulona. Relacje Skury wyglądają dramatycznie: nagrywa siebie przy każdej możliwej okazji, pokazuje leki, jakie przyjmuje i rozmowy z pacjentką z łóżka obok. Zapłakana Skura uspokaja, że nie chodzi o implanty ani o nowotwór.

Nie mam nowotworu, nie mam raka, nie mam usuniętych piersi, nie miałam implantów... Więc mam oczywiście świadomość, że jestem w dużo lepszej sytuacji niż tysiące kobiet, które dotyka wiele strasznych chorób z tym związanych. Ale to jednak wszystko jest dla mnie bardzo trudne... - tłumaczy się na stories.

Chociaż sprawy nie wyjaśniła, kilkukrotnie podkreśliła, jak ciężko jej znosić całą sytuację. W pewnym momencie ujawniła nawet, że po wybudzeniu się z narkozy chciała zadzwonić do zmarłego ojca. W dojściu do siebie pomagają jej medytacje i oczywiście skrzętne relacjonowanie wszystkiego na Instagramie.

bEDLwEot

Myślicie, że z kolejnych stories dowiemy się, o co chodzi? Nie mamy wątpliwości, że takie będą.

bEDLwEou
bEDLwEoO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(128)
sprzedaz
miesiąc temu
Ale to trzeba miec samotne zycie, zeby zwierzac sie obcym osobom w ten sposob. Ryczec do kamery, podkrecac ogladnalnosc. Wszystko na sprzedaz, na zerkniecie ciekawskich oczu.
Ada
miesiąc temu
Też jestem po kilku operacjach piersi, związanych ze zdrowiem i nie robiłam takich cyrków. Masakra co za kobieta..
Karina
miesiąc temu
Stało mi się coś dramatycznego,płaczę i chyba wpadnę w depresję,ale nie powiem co takiego mi się stało bo się stało i nie daję sobie z tym rady takie coś to jest.Mniej więcej tak wygląda ten upubliczniony przez Skurę bełkot.
bEDLwEoP
serio
miesiąc temu
ja prdle....
Cezary
miesiąc temu
I niech sobie nagrywa. Ale po co wy to na pudelku kopiujecie? Jak kogoś interesuje, to sobie zajrzy do niej na insta.
Najnowsze komentarze (128)
...
miesiąc temu
Co ten Zaburzeniec jeszcze wymyśli?
Alutka
miesiąc temu
Trzeba mieć nie po kolei w głowie zeby tak robić.Co to za zjawisko??Puste dziewczę!!!!
Po prostu
miesiąc temu
Szkoda słów...
Ppp
miesiąc temu
Proste tuty tak mają 🤮
masakra
miesiąc temu
z całą pewnością nie jest normalna, skoro zostawiła miesięczne dziecko z ojcem a sama wyjechała... robić fotki
mojnick
miesiąc temu
Jak mozna sie tak osmieszac, wszystko na sprzedaz, wiesz kobieto co to znaczy intymnosc? Zal takich ludzi naprawde...
Elza
miesiąc temu
Gadanie na kwadratowo. Bo liczy się liczba wyświetleń. O wszystkim i o niczym. Żenada.
🐩🐩🐩💩💩💩�...
miesiąc temu
Nie wstyd Ci pudel? Kobieta miała operację serca i poważne powikłania a ty nakręca hejt na samotną kobietę!!!! Już wiem dlaczego masz tyle pozwów!!!!
bEDLwEoH
10:22 2
miesiąc temu
STARE
Mara
miesiąc temu
Kto to jest? Kto to jest? Kto to jest?
Ghh
miesiąc temu
Żenada
Renata
miesiąc temu
Czy ona nie ma potrzeby odpocząć, po takiej operacji. Wyciszyć się. Zadbać o siebie?
naprawdę
miesiąc temu
kwinto, kto to jest??????
Iza
miesiąc temu
Każdy ma problemy ale żeby od razu cały świat wiedzial
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDLwEpA
bEDLwEpB
bEDLwEpC
bEDLwEpD
bEDLwEpE
bEDLwEpj