Trwa ładowanie...
Przejdź na
Cherry
|

Antek Królikowski ZNÓW ŁAMIE PRZEPISY i staje na zakazie (ZDJĘCIA)

174
Podziel się:

Najwyraźniej Antek Królikowski należy do osób, które nie uczą się na błędach i lubią działać wbrew zasadom. Po ostatniej drogowej wpadce aktor znów nie zastosował się do przepisów panujących na drodze i "wygodnie" zaparkował na zakazie.

Antek Królikowski ZNÓW ŁAMIE PRZEPISY i staje na zakazie (ZDJĘCIA)
Antek Królikowski łamie przepisy (Pudelek Exclusive)

Od kilku dni obserwujemy stopniowe pogarszanie się medialnego wizerunku Antka Królikowskiego. Aktor stanął twarzą twarz z internetowym hejtem, gdy na jaw wyszła szokująca informacja o rozstaniu z ciężarną Joanną Opozdą. Przyszła mama miała mieszkać sama już od jakiegoś czasu, podczas gdy jej mąż układał sobie życie u boku prawniczki Izabeli. Wzburzone komentarze pod adresem kochliwego celebryty napływają ze strony zarówno internautów jak i znajomych Antka z branży.

Królikowski usilnie stara się na nowo zyskać w oczach obserwujących go kolegów oraz fanów, publikując w sieci zdjęcia z niedawno narodzonym Vincentem. Gwiazdor w większości spotyka się jednak z negatywnym odzewem użytkowników Instagrama, którzy raz po raz wbijają mu szpile i wytykają mu popełniony czyn.

Zobacz także: Antek Królikowski o lansowaniu kryminalistów na celebrytów: "Mają odwagę, że by podzielić się ze światem swoją historią:

Widocznie Antek przepisy ruchu drogowego traktuje równie poważnie co zasady moralne, ponieważ w przeciągu zaledwie kilku dni widziany był dwukrotnie w kompromitującym położeniu. Ostatnio prowadzący niebieskiego volkswagena aktor postanowił niefrasobliwie zignorować czerwone światło podczas miejskiej przejażdżki. Tym razem gwiazdorowi umknął znak informujący o zakazie parkowania w wyznaczonym miejscu. Antek bez skrępowania złamał przepis, aby wstąpić do znajdującej się obok apteki, po czym wyszedł i wrócił do niebieskiego pickupa.

Dietetycy niszczą rady celebrytek, a Lidia Kopania swoją karierę

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(174)
Uuuuuu
3 miesiące temu
Antek maść na grzyba Haha przecisz ten lek to na grzybice orungal lek!!!!ta Iza widać nieczysta 😂🤭
Niezle
3 miesiące temu
Izabela Banaś przestała podniecać naszego casanove bo tabletki inventum Max są grane na potencję 🤣🤣🤣
Dobre
3 miesiące temu
Poznaje te leki !!!one są na potencję tez takie brałem hahaha ale ha nam 40 na karku i stara źone ,a on młoda kochanka i już nie daje rady ????
Noo
3 miesiące temu
Stanął na zakazie bo mu się spieszyło do kochanki kupił coś na potencję i dawaj izuniu ,już tak mu obrzydła że mu nie staje
Ala
3 miesiące temu
Parkują te buce centralnie na chodnikach i gdy jadę ze starowinką teściowa, która niestety jest na wózku inwalidzkim, muszę zjeżdżać na ulicę. A ta biedna staruszka trzęsie się ze strachu, że nadjedzie jakiś samochód i trzęsie dosłownie, bo krawężniki wysokie. Ale co tam stary człowiek, co tam inwalidzi, byle wielka furą d_upę zawieźć pod sam sklep. I zrozumcie - samochodów jest po prostu za dużo, a ludzie odwykli od życia lokalnie i chodzenia
Najnowsze komentarze (174)
merkury
1 tyg. temu
tyle miał partnerek że już nie daje rady bez dopalaczy?
Obserwator
2 miesiące temu
Tym bialym busem też najwyraźniej stoi na zakazie, no ale to nie celebryta, to widocznie może tak sobie stać.
g-b
3 miesiące temu
Trzeba umieć parkować samochodem, jak się nie posiada takiej umiejętności to najlepiej zająć miejsce na zakazie.
Bajraj
3 miesiące temu
I mama znowu musi zagrać dumną z synusia. Jak kiedyś Danuta Wałęsowa bronić żałosnego chłopa. Ale do czasu - bo jak długo p. Małgosia nie da rady bronić nieudanego synalka. Może powinna przyznać przed samą sobą, że Antoś to czarna owca i ma wadliwe geny odporne na dobre wychowanie. Tego nie można tłumaczyć traumą jak w przypadku ucieczki w małżeństwo młodszej córki.
Ton8c
3 miesiące temu
Pieprzeni celebryci , aktorzy i celebryci 👎👎👎👎👎🥴🥴🥴🥴🥴 Dlaczego im się wydaje , ze mogą więcej . To właśnie Oni powinni świecić przykładem , natomiast wbrew pozoram , są najgorsza kopia do naśladowania . Tak samo robi Lewandowska i wielu innych celebrytów . Sorry to jest słabe i w 100% takie zachowanie należy piętnować .
Andrzej
3 miesiące temu
Po Co się nim zajmujecie przecież to smarkacz a nie żaden aktor
rgergaerg
3 miesiące temu
a kto to jest?
bac
3 miesiące temu
Może ta rola rzuciła mu się na głowę?
Antoś pirat
3 miesiące temu
Bo jemu się wciąż wydaje, że jest na Atlantyku i cumuje tam gdzie mu się chce...
Gość
3 miesiące temu
Wypowiedź księdza o Antku: To przykre, co się stało. Deklaruje, że jest z katolickiej rodziny, bierze ślub kościelny, ślubuje swojej ukochanej miłość, wierność i uczciwość małżeńską, a potem zostawia ją samą z dzieckiem i odchodzi do innej? Tutaj widzę niestety brak odpowiedzialności, coś strasznego. Po co był ten ślub? Nie wiedział, co przysięgał? Wiara opiera się na czynach, a nie na słowach. To nie jest tak, że ślubuje się jedno, a robi się drugie. To mężczyzna jest odpowiedzialny za rodzinę! Jego zachowania nawet nie chce się komentować – powiedział spowiednik.
Witek
3 miesiące temu
Ludzie zajmijcie się swoimi związkami, małżeństwami, zdrowiem i jak przeżyć do pierwszego, a nie życiem seksualnym celebrytów. Oni dadzą radę, oni mają kasę i to dla nich jest ważniejsze niż uczucia i odpowiedzialność.
ddd
3 miesiące temu
leki na potencję, jaki obciach
Tadek
3 miesiące temu
Mały człowiek w wielkim samochodzie Ostatnie zdjęcia spod apteki najlepsze jak kupił lek na potencję bo po dopalaczach już nie może i na grzybice dla Izuni
Tadek
3 miesiące temu
Mały człowiek w wielkim samochodzie Ostatnie zdjęcia spod najlepsze jak kupił lek na potencję bo po dopalaczach już nie może i na grzybice dla Izuni
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie