Poniedziałek 09.01.2017

"Do Rzeczy": "Petru ukryto przed dziennikarzami NA PODŁODZE SAMOCHODU"

Ryszard Petru Joanna Schmidt Nowoczesna Petru ma romans kochanka Petru kim jest Joanna Schmidt Joanna Schmidt mąż

"Do Rzeczy": "Petru ukryto przed dziennikarzami NA PODŁODZE SAMOCHODU"

Ryszard Petru z całą pewnością nie marzył o takim rozgłosie medialnym jak ten, który udało mu się uzyskać na początku nowego roku. Po romantycznej podróży do Portugalii z posłanką Joanną Schmidt zarzucano mu, że porzucił protestujących w Sejmie posłów, których namawiał do okupowania sali plenarnej nawet w Wigilię. Jeszcze większe problemy ma w małżeństwie z Małgorzatą Petru.

Przypomnijmy: Ryszard Petru wyprowadził się z domu (ZDJĘCIA)

Ryszard Petru już nie nosi obrączki (ZDJĘCIA)

Lider Nowoczesnej od ponad tygodnia nie pokazuje się publicznie i nie udziela wywiadów. Po powrocie z Portugalii tylko raz pojawił się w siedzibie partii, gdzie oczekiwano na komentarz w sprawie Sylwestra spędzonego bez żony. Wówczas stwierdził tylko, że wyjazd był "niezręcznością": Petru o wakacjach z posłanką: "Wyjazd to niezręczność. Nie byłem na Maderze"

Piotr Gociek i Cezary Gmyz w dzisiejszym wydaniu Do Rzeczy zdradzają kulisy przyjazdu Petru do siedziby Nowoczesnej. Polityk tak bał się pytań dziennikarzy, że uciekł przed nimi tylnym wyjściem... kładąc się na podłodze samochodu:

Najweselej było, kiedy Rysiek już wrócił z Portugalii i udał się do siedziby Nowoczesnej Kropki, żeby sobie popracować - piszą Gmyz i Gociek. Gdy zmierzał do wyjścia, okazało się, że czatują na niego tłum reporterów i brygada wozów transmisyjnych żadnych sensacyjnych detali z podróży. Ryśka wyprowadzono zatem tylnym wyjściem wprost do samochodu, w którym ułożył się z tyłu na podłodze i niezauważony został wywieziony przez kordon żurnalistów. Każdy kraj ma takiego J.F.K., na jakiego sobie zasłużył.

Zobacz też: Sylwestrowy wypad Ryszarda Petru. Najlepsze memy

Kopacz: "Kijowski zrobił wielką rzecz, zmobilizował ludzi, wyprowadził ich na ulice!"

 

Zobacz też:

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (349)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 349
Odpowiedz
820 142
zgłoś
gość 09.01.2017 11:20
zauważyliście, że osoby z hollywood zagroziły, że jak wygra trump to wyjadą do europy lub kanady, a żaden z nich nie zagroził, że w ramach zemsty nie wyjedzie do Meksyku? Gdzie tu logika. Wśród takich gwiazd, jak Meryl Streep gdzie żyją w willach, ogrodzeni od reszty ludzi, kupujący suknie, błyskotki za tysiące dolarów wmawiają nam jak my (ich konsumenci) mamy żyć i jak myśleć i funkcjonować. To absurd..
Odpowiedz
967 145
zgłoś
gość 09.01.2017 11:21
Dla mnie Petru i Kijowski są spaleni.
Odpowiedz
100 158
zgłoś
Gość 09.01.2017 11:22
Przecież ten romans to jego sprawa prywatną.
Odpowiedz
993 115
zgłoś
gość 09.01.2017 11:22
Jacy ci mężczyźni słabi, zobaczą kawałek uda i już myślą fiutem.
Odpowiedz
90 113
zgłoś
Gość 09.01.2017 11:22
Każdy ma swoje życie i lepiej żeby pilnował swojego . To jego sprawa z kim się zadaje i spędza czas
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 349