Sobota 04.11.2017 17:00

Mateusz Banasiuk uczy seksu na przykładzie... robienia kanapki: "Nie chcemy żeby wyszedł fast food"

Mateusz Banasiuk sexdepl Anja Rubik edukacja seksualna

Mateusz Banasiuk uczy seksu na przykładzie... robienia kanapki: "Nie chcemy żeby wyszedł fast food"

Anja Rubik pomiędzy występami na wybiegach u najlepszych światowych projektantów, chętnie angażuje się w kampanie na rzecz kobiet i akcje społeczne, a nawet inicjuje własne. Ostatnio wymyśliła, że będzie edukować Polaków seksualnie, bo jej zdaniem mamy złe podejście do seksu i ubogą wiedzę na jego temat. Rubik uważa, że za taki stan rzeczy po części odpowiedzialny jest rząd Prawa i Sprawiedliwości.

Zobacz: Anja Rubik będzie... edukować seksualnie Polaków! "To kwestia zdrowia, to jest dobre dla skóry"

Do projektu o nazwie sexdepl supermodelka zaangażowała postaci ze świata polityki, sztuki i show biznesu, które w serii 60-sekundowych filmików opowiadają o własnych doświadczeniach. Każdy filmik to jeden temat związany z intymnością.

Do tej pory wystąpili już Maciej Stuhr, który zrobił symulację rozmowy z nastoletnią córką. Pojawiła się też Monika Brodka, która tłumaczyła, że seks musi się odbywać za obopólną zgodą. Był też Robert Bierdroń, który wyznał, że jego mama płakała, gdy dowiedziała się, że jest gejem.

Zobacz: Robert Biedroń o coming outcie: "Moja mama bardzo płakała. Powiedziała, że UMRĘ NA AIDS"

Do projektu zaproszono też Maffashion, która pochwaliła się, że "lubi seks" i w aż dwóch filmikach opowiadała o rodzajach zabezpieczeń. Trzeba przyznać, że jej wiedza w tym zakresie jest rzeczywiście imponująca.

W najnowszym filmie wystąpił z kolei Mateusz Banasiuk, który opowiedział o "pierwszym razie". Partner Magdaleny Boczarskiej tłumaczył, jak się przygotować do zbliżenia na przykładzie... robienia kanapki.

Pierwszy seks rzadko wygląda jak na filmach, dlatego bądźcie dla siebie wyrozumiali. Kiedy robicie to po raz pierwszy, warto jest się odpowiednio przygotować. W Internecie macie mnóstwo przepisów, ale korzystajcie tylko z wiarygodnych źródeł, bo nie chcemy przecież, żeby wyszedł fast food - pouczał, smarując kromkę masłem. Na początku trochę nie wiadomo od czego zacząć, więc jak mamy wszystkie składniki, to się nie spieszmy, ale przyda się odrobina fantazji, finezji, kropla pikanterii i odrobina miłości. Można się bez niej obyć, ale z doświadczenia wiem, że wtedy lepiej smakuje.

Myślicie, że ciężarna Magda ucieszy się z tego wyznania?

 

Mateusz Banasiuk chciałby zobaczyć swoją ukochaną w "Playboyu"?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (101)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 101
Odpowiedz
254 77
zgłoś
gość 04.11.2017 17:08
lepiej na kanapce niz na preclu
Odpowiedz
46 51
zgłoś
IkiGość 04.11.2017 17:09
Żenujący...
Odpowiedz
71 51
zgłoś
gość 04.11.2017 17:09
tylko jedno slowo przychodzi mi do glowy: ZENADA
Odpowiedz
10 37
zgłoś
gość 04.11.2017 17:09
jak to p***ł i mam fiutka 10cm :D
Odpowiedz
11 19
zgłoś
Gość 04.11.2017 17:09
Ws zryło mi beret
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 101