Siostry Kamila Stocha oceniają jego żonę: "Jest ŁADNA I ZGRABNA"
kamil stoch
24.02.2018 15:30

Siostry Kamila Stocha oceniają jego żonę: "Jest ŁADNA I ZGRABNA"

Anna i Nina udzieliły wywiadu, w którym opowiedziały o relacjach ze sławnym i utytułowanym bratem.

Podziel się
Dodaj komentarz

Kamil Stoch, podobnie jak przed laty Adam Małysz, jest obecnie największą polską gwiazdą skoków narciarskich, a sam Małysz twierdzi nawet, że nie śmiałby się do niego porównywać.

Trzykrotny mistrz olimpijski jest najbardziej utytułowanym polskim sportowcem w historii zimowych igrzysk olimpijskich, a trzecim - po Robercie Korzeniowskim oraz Irenie Szewińskiej - najbardziej utytułowanym Polakiem pod względem złotych medali na letnich i zimowych igrzyskach. Wybitne osiągnięcia i idąca za tym ogromna sława Kamila mają wpływ również na jego bliskich, którzy stali się obiektem zainteresowania mediów.

W wywiadzie dla Kobieta WP siostry sportowca opowiedziały o relacjach ze sławnym bratem. Ania i Natalia, która prosi żeby mówić na nią "Nina", twierdzą, że w dzieciństwie Kamil nie miał z nimi łatwo, bo były trochę "francowate". Ponoć już jako ośmiolatek musiał się częściowo usamodzielnić, gdy zaczął wyjeżdżać z domu na zgrupowania i obozy sportowe.

Musiał szybko stać się samodzielny. Pamiętam nawet, że jako malec potrafił sobie sam prać - mówi Ania.

Siostry wspominają też moment, kiedy brat przyprowadził do domu swoją przyszłą żonę, Ewę.

Ewa była strasznie wyluzowana, nie zgrywała nie wiadomo kogo. Trzeba przyznać, ona ładna i zgrabna jest - ocenia Anna.

Nie byłyśmy o brata zazdrosne, bo niby czemu miałybyśmy być? Ona nie wyrywała nam przecież mężów, tylko zaczęła spotykać się z naszym bratem, więc nie byłyśmy zazdrosne - dodaje Nina.

Dziewczyny przyznają jednak, że Kamil nie zawsze przyprowadzał tak miłe dziewczyny, a jednej z jego wcześniejszych partnerek wręcz nie cierpiały. Siostry sportowca odniosły się też do kwestii jego religijności. Twierdzą, że choć jest wierzący i nie ukrywa tego w mediach, niepotrzebnie próbuje się go idealizować.

Powiedział, że wierzy, a media zrobiły z niego świętego. Za bardzo. Na pewno chciałby trochę pogrzeszyć - stwierdza Anna.

Siostry odniosły się też do porywczego charakteru Stocha, przez który miewa problemy w relacjach z mediami. Ostatnio, podczas jednego z programów na żywo, zdenerwowany opuścił studio.

Kamil jest zawsze szczery i wali prosto z mostu co myśli, to jest często źle odbierane przez dziennikarzy - mówi Ania. Ludzie mają do niego pretensje, że jak jest zły to się "rzuca" i jak on może tak odpowiadać. Ale słyszałam raz, jak jedni dziennikarze powiedzieli, że przez tę jego szczerość, to on ich uczy dziennikarstwa.

komentarze
+1
+1
wow!
ważne
słabe
straszne
Napisz komentarz
Zwiń komentarze
24-02-2018

gośćO wiele ee bardziej wolę żonę Stoch od jakiejś annnnn

24-02-2018

GośćNo zwykła kobieta o slowianskiej urodzie, podoba się, bo nie przerobiona, ale nie jest piękna z natury, te ochy i achy przesadzone

24-02-2018

gośćFajna NORMALNA para😊😊

14-03-2018

gośćWpiszcie na YouTube "Stoch Sabinki" rewelacyjny filmik o Kamilu Stochu. Redakcjo wp wrzućcie to jako ciekawostkę na stronę.

12-03-2018

GosiaA dziś w kwalifikacjach pokazał jakim jest egoiata ! KUBACKI MIAL URODZINY a ten sobek zrozumiały musiał się po pisaĆ !!!!w konkursie w Oslo dał … Czytaj całość

27-02-2018

GośćSiostry Kamila Stocha dosyc prymitywne. Wiem ze Kamil jest po studiach i jego zona tez. Siostry chyba bez wyksztalcenia i slaby ten wywiad

25-02-2018

gośćNajważniejsze, że jemu się podoba- innym nie musi.

25-02-2018

JkolTypowa goralka , rodzina goralska wszystko pasuje

25-02-2018

GośćNo to rzeczywiście wystarczą!!!a co ma w głowie?pustkę?uroda przesunie zostanie ZERO

25-02-2018

GośćNie przesadzajcie ona jest brzydka po co ta podnieca nie widzieliście ladniejszych starsza od niego