Trwa ładowanie...
Przejdź na

Urbańska nie odpuszcza Januszowi: "Mam nadzieję, że Kalinka będzie miała rodzeństwo"

105
Podziel się:

"Myślę więc, że czterdziestka to piękny wiek i jeszcze dużo fajnych chwil przede mną. Każdego dnia realizuję swoje plany, wiem, co chcę jeszcze zrobić. Czuję, że jeszcze dużo dobrego się zdarzy" - zwierza się żona Janusza.

Urbańska nie odpuszcza Januszowi: "Mam nadzieję, że Kalinka będzie miała rodzeństwo"
bESrsYcB

Natasza Urbańska od razu po narodzinach dziewięcioletniej obecnie Kalinki, zapowiadała, że nie poprzestanie na jednym dziecku. Jednak jej mąż, Janusz Józefowicz wolał, by zamiast tego występowała w jego spektaklach. Mimo że Natasza już raz udowodniła, że może pracować do samego porodu i w zupełności wystarcza jej miesiąc urlopu macierzyńskiego, jej mąż woli, by skupiła się na jego karierze. Zobacz: Urbańska naraża dziecko?

Urbańska chwilowo odpuściła, jednak w miarę upływu czasu coraz silniej zdaje sobie sprawę, że jej szanse na drugie dziecko maleją, zaś marzenie, żeby zdążyć z ciążą przed czterdziestką już się rozwiały. Natasza, która w sierpniu tego roku będzie świętowała 41. urodziny nie traci jednak nadziei. Wydaje się, że ma na ten temat zupełnie przeciwne zdanie niż jej mąż. Józefowicz, który w lipcu skończy 59 lat i oprócz Kalinki ma także dwoje dorosłych już dzieci z pierwszego małżeństwa zdaje się liczyć na to, że sprawa jednak rozejdzie się po kościach i niewygodny dla niego temat, z powodów biologicznych, prędzej czy później sam zniknie.

Z tyłu głowy mam świadomość, że przekroczyłam magiczną czterdziestkę i coś powinno się zmienić w moim życiu - ujawnia Natasza w rozmowie z tygodnikiem Twoje Imperium. Z drugiej strony - zastanawiam się, co miałoby się zmienić, skoro jest ono piękne i naprawdę ciekawe. Mam fantastycznego męża i piękną córkę, która jest jednocześnie łobuzem i kochaną dziewczynką. To moje największe szczęście. Mam też pracę, która daje mi satysfakcję. Na ten stan umysłu pracowałam przez wiele lat. Poza tym jestem kobieta dojrzałą, świadomą swoich atutów i możliwości. Rośnie we mnie poczucie własnej wartości. Z wiekiem nabrałam dystansu do wielu spraw. Myślę więc, że czterdziestka to piękny wiek i jeszcze dużo fajnych chwil przede mną. Każdego dnia realizuję swoje plany, wiem, co chcę jeszcze zrobić. Czuję, że jeszcze dużo dobrego się zdarzy.

bESrsYcD

No właśnie, a skoro już o tym mowa…

Macierzyństwo trudno zaplanować, mam jednak nadzieję, że Kalinka będzie miała rodzeństwo - wyznaje Urbańska.

Ciekawe czy zdążyła już powiedzieć Januszowi o swoich planach.

bESrsYcJ
bESrsYde
KOMENTARZE
(105)
Gość
4 lata temu
Zobaczcie ona ma 40 lat a Rozenek niby tez? Hahah zobaczcie jak Rozenkowa przy niej wyglada staro :)
Ja
4 lata temu
Dobrze, że ma plany. Niech każdy układa sobie życie po swojemu
Gość
4 lata temu
Wiecie, ze Macierewicz to homoś?! Kurczę, wszyscy jego znajomi o tym wiedza i to tuszują!!
bESrsYdf
gość
4 lata temu
dla ciebie 40stka, ale dla niego to już 60tka, tak więc teges nataszo, i wróć do szatynki ;-)
Gość
4 lata temu
Jako brunetka jest dużo ładniejsza
Najnowsze komentarze (105)
gość
4 lata temu
Co, Rozenek jest 500% od niej ładniejsza. Natasza przypomina mi córkę Breżniewa _ Galinę.
gość
4 lata temu
fatalnie wygląda w blondzie.
ON TO DZIADEK
4 lata temu
kobito jestes juz za stara na dzieci a twoj mąz to juz starzec--dzieci to mają prawo miec młodych rodzicow a nie staruchow
gość
4 lata temu
ona w tym zwiazku ma niewiele. do powiedzenia on jest cholerykim dzieci mu starczy jak go lapala to wiedziala ze zona placze ale wtedy liczyla sie tylko jej milosc
Gość
4 lata temu
Młodsza wybiera starszego norma
Gość
4 lata temu
Wyglada olsniewajaco, po prostu wow! Swieza i mloda twarz, gora 30 stka.
gość
4 lata temu
Sunia, odpuść - Pan raz zapłodnił i wystarczy.
gość
4 lata temu
super4 pani w tym blondzie ! tak trzymać ! i optymizm też super! gratulacje i jeszcze dzieciaczków ze dwoje.
bESrsYcX
gość
4 lata temu
super4 pani w tym blondzie ! tak trzymać ! i optymizm też super! gratulacje i jeszcze dzieciaczków ze dwoje.
Zosia
4 lata temu
Pani Nataszo jest Pani piękną i dziewczęcą kobietą. Byłam na ,,Metrze,, w Krakowie blisko sceny miło było Panią zobaczyć na żywo. Nie wygląda Pani na 40 lat i na pewno dużo jeszcze przed Panią.
gość
4 lata temu
Ta kobieta wygląda fantastycznie, a już na pewno nie na 40 lat. Piękna, mądra, utalentowana.... dla mnie ona jest ideałem i piszę to jako kobieta
gość
4 lata temu
Co się z nią stało?, a była moim ideałem
Gość
4 lata temu
Piękna kobieta. Mądra, bardzo utalentowana aż chce sie ją oglądać. Przy tym bardzo skromna. Nie widziałam jej żadnych wulgarnych zdjęć w necie. Kobieta klasa. Wygląda znacznie młodziej . Zdziwiłam się że ma już 40 lat. Pani Nataszo tak trzymać.
gość
4 lata temu
Kobito, daj spokój. Ty zaraz 41, ale stary już 60. Gdzie w tym wieku dzieci bawić
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESrsYdQ
bESrsYdR
bESrsYdS
bESrsYdT
bESrsYdU
bESrsYdz