Trwa ładowanie...
Przejdź na

Trzecia siostra Godlewska ujawnia: "Monika ma depresję. Miesiąc temu próbowała popełnić samobójstwo"

627
Podziel się:

"Ona nie chce żyć" - twierdzi Magdalena Godlewska.

Trzecia siostra Godlewska ujawnia: "Monika ma depresję. Miesiąc temu próbowała popełnić samobójstwo"

Siostry Godlewskie, Małgorzata i Monika, używająca w sieci imienia Esmeralda od kilku miesięcy próbują przebić się w show biznesie zamieszczając w Internecie filmiki. Chwalą się na nich wypracowaną u chirurga urodą oraz talentem wokalnym, polegającym na nadawaniu znanym utworom erotycznego brzmienia.

Mają także trzecią siostrę, Magdalenę, która trzyma się z boku ich internetowej działalności i próbuje prowadzić normalne życie w założonym przez siebie gabinecie kosmetycznym, gdzie przeprowadza zabiegi z zakresu trychologii i medycyny estetycznej. Siostry zresztą chętnie korzystają z jej usług.

Niestety, kilka dni temu rodzina Godlewskich przeżyła ciężkie chwile. Monika, czyli Esmeralda miała groźnie wyglądający wypadek samochodowy. Po nieudanej próbie staranowania swoim audi metalowych barierek, odgradzających zamkniętą dla ruchu kołowego ulicę Ząbkowską w Warszawie, zderzyła się z toyotą, po czym wbiła się samochodem ścianę narożnego budynku.

Świadkowie zdarzenia twierdzą, że zachowanie kobiety wskazywało na to, że była nietrzeźwa. Monika zresztą już zdążyła potwierdzić, że odnieśli słuszne wrażenie.

Obecnie aspirująca celebrytka przebywa w warszawskim szpitalu na ulicy Szaserów, jej ukochana siostra wygrzewa się na leżaku pod palmami i donosi o postępach w opalaniu, a Magdalena postanowiła zwierzyć się Super Expressowi.

Oczywiście, zaczyna od tradycyjnego zapewnienia, że nie będzie rozmawiać. Na szczęście szybko pozbywa się obiekcji i staje się dość wylewna.

Przepraszam, ale nie chce rozmawiać na ten temat, wraz z moją całą rodziną mamy dosyć tego hejtu - zapewnia w tabloidzie. Monika ma silną depresję, miesiąc temu próbowała popełnić samobójstwo. Wylądowała na OIOM-ie, lekarze ją uratowali. Teraz ta sytuacja…

Magdalena Godlewska ujawnia, że w dniu wypadku Monice wpadło w oko zdjęcie jej byłego chłopaka z ich dzieckiem oraz nowa partnerką. Podobno ten widok wyprowadził ją z równowagi.

Ona nie chce żyć - tłumaczy Magda. Cztery godziny przed całym zdarzeniem wysłała mi zdjęcie jej byłego z nową kobietą i z Moniki dzieckiem, Milankiem. Proszę uspokoić ten hejt. My nie mamy już sił. Mój tato prawie miał zawał, mama płacze codziennie.

KOMENTARZE
(627)
Gość
4 lata temu
Siostra ma racje! Przestancie o nich pijac, wszystkim wyjdzie na dobre
Gość
4 lata temu
Teraz każdy kto popada w tarapaty,okazuje sie, ze ma depresje😏
Gość
4 lata temu
Może z jakiegoś powodu jest taka jaka jest. Plujemy jadem, a nie wiemy co się stało w jej życiu i jak mus być zakomoleksiona, że wygląda teraz tak straszne i zachowuje jeszcze gorzej. Promowanie tej osoby to tylko jeszcze większą krzywda dla niej. Jej potrzebna jest pomoc a nie marketing
Gość
4 lata temu
Zaczyna się ratowanie wizerunku... Nie da się uratować czegoś, czego nigdy nie było.
Gość
4 lata temu
3,2,1... zaczynamy PR na litość....
Najnowsze komentarze (627)
gość
4 lata temu
Tak to jest jak ktoś żyje na pokaz.
gość
4 lata temu
Ładna ta Magdalena, jedyna ładna z sióstr Godlewskich, a przy tym chyba najnaturalniejsza
Edward
4 lata temu
podobno lotos ma poniesc koszty oplaty emisyjnej. na ludziach ma sie to nie odbic.
Matt
4 lata temu
chcecie miec czyste powietrze, bez smogu to sie cieszcie ze paliwo drozeje przez trumpa i arabow co sie na nim odgrywaja
moda
4 lata temu
oplata emisyjna nie odbije sie na nas. to beda pokrywaly paliwowe korporacje, a nie ludzie. przeciez to nie przez to podrozalo paliwo tylko przez arabow i z***w
Krzysiek
4 lata temu
Ceny paliw zależą od notowań ropy naftowej. dlatego teraz paliwo poszlo w gore. Arabowie skacza trumpowi
Zigy
4 lata temu
prognozy średnich cen ropy na najblizszy czas przez to ze usa zerwalo porozumienie nuklearne z iranem są niestety teraz wyzsze niż miesiac temu.
Ponton
4 lata temu
przeciez to, ze paliwo jest droższe to nie jest wina oplaty emisyjnej, bo te akurat placa wielkie korporacje paliwowe tylko żydów co namowili trumpa do ataku na Iran
Camille
4 lata temu
zydzi znowy zrobili nam podwyzke cen benzyny
Jubel1
4 lata temu
Ceny paliw zależą od notowań ropy naftowej. dlatego teraz paliwo poszlo w gore. Arabowie skacza trumpowi
Iga
4 lata temu
Na depreche tylko aktywator wody ataragolden wraca siła witalność i słońce świeci w duszy. Wiem bo sprawdzono na w moim gronie znajomych.
Gość
4 lata temu
Na depresję dobra kolejna operacja.
gość
4 lata temu
Jeśli coś robisz to rób dobrze albo wcale....
tola
4 lata temu
te dwie poczwary to najgorsza reklama dla twojego gabinetu. to już wiem gdzie orodukują dmuchane pustaki
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie